Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je Pike idealnog, za njega, partnera u odbrani. Ne moze ceo zivot da igras sa jednim "prirodnim" stoperom. Nekada je to Toure mogao jer je bio zver, Abidal ionako uvek bio dobar u defanzivi. Dobar je i Mascherano, pa se i njegov nedostatak umeo osetiti, ali nije mi ni on bas najbolji izbor.

    Comment


    • Nisam siguran da sam te baš najbolje razumio. Kada kažeš "nije mi ni on bas najbolji izbor" , je l' tu misliš na Bartru.

      Što se tiče Bartre, on tek treba da napreduje i da se pokaže protiv jakih protivnika. Ovo što je igrao ove sezone je dobro, ali opet kada se uzme u obzir njegova minutaža, rano je još govoriti o njegovim dometima.

      Comment


      • Pa trenutno jeste Mascheranio najbolji izbor. Ali moglo se to spreciti tj trebali su dovesti CB proslo leto i resiti problem. On im je bio sigurica, ako se niko ne dovede, imaju Mascherana, pre ili kasnije oporavice se i Puyol. A nisu ni svesni koliko duva pozadi. Cak i u eri Rivalda, Barsa je imala sigurniju odbranu od ove.

        Comment


        • Da. Vilanova je ljetos isključivo htio Tiaga Silvu a to je bila gotovo nemoguća misija. A ne bi bilo korektno da uprava dovodi nekog drugog štopera na svoju ruku. Kada je Martino došao naglasio je odmah kako neće nikoga dovoditi jer želi da "snimi" situaciju, vjerovatno u cilju toga da vidi koji tip štopera treba Barsi odnosno da li uopšte iko treba. Prošao je i zimski prelazni rok, mišljenja sam da nisu htjeli bilo koga dovoditi u smislu da se samo neko dovede a svjestan sam da nije lako u tom prelaznom roku dovesti visoko kvalitetnog igrača, tako da mi je to doneklen i logično što niko nije došao.

          Na ljeto se mora reagovati, ali ima do toga tako da ćemo tu diskusiju ostaviti kada za to dođe vrijeme.

          Comment


          • Ode u 100:0.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ode u 100:0.
              Kakva posalica kod prvog gola ne znaju sta ih je snaslo. Prvih 15 min presing i onda cao momci ne igramo vise sto da se trosimo kad ne mozete da nam date gol da igramo do Vaskrsa <3 Joj Sunce ti sa kojom strascu Cholo vodi klub, raduje se kao da je 1/2 LS. Da dodje u Inter na kraju sledece sezone. Eventualno za dve. Cholo da dodje svojoj kuci.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Puyol Adriano - Cesc Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro
                Bench Barcelona: Pinto, Mascherano, Alba, Song, Afellay, Neymar, Tello
                #Rayo XI: Rubén; Arbilla, Saúl, Zé Castro, Mojica; Baena, Trashorras; Bueno, Falque, Rochina; Larrivey.
                ....

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Kakva posalica kod prvog gola ne znaju sta ih je snaslo. Prvih 15 min presing i onda cao momci ne igramo vise sto da se trosimo kad ne mozete da nam date gol da igramo do Vaskrsa <3 Joj Sunce ti sa kojom strascu Cholo vodi klub, raduje se kao da je 1/2 LS. Da dodje u Inter na kraju sledece sezone. Eventualno za dve. Cholo da dodje svojoj kuci.
                  Pils lajt je vama suđen na kraju sezone

                  Comment


                  • [vine]M7t7UTOqWqh[/vine]

                    Last edited by Prototype; 15-02-14, 22:03.

                    Comment


                    • Ko je komentator utakmice Villareal-Celta? U pitanju je opklada! Hvala na brzom odgovoru!

                      Comment




                      • Gledaj ti Fabregasa , kakav je to doktor , uzme i asistira , u roku od dvije sekunde

                        A Messi ko Messi , bez loga nece da zabija
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Fabregas igra sa zapanjujucom lakocom. Iako je pod pritiskom od dolaska u klub, kao i u reprezentaciji(zbog proboja sve boljih napadaca i potrebe da se igra sa pravom 9-kom), on svaku svoju sansu iskoristi. Vrlo dobro cita igru, i taj njegov defanzivni doprinos mnogo znaci timu. Tim pre sto je on zapravo prva linija odbrane: na 50-60 metara od svog gola on igra zahvalno u oba smera.

                          Comment


                          • Ja bih prodao Ronalda, jači igrač ovaj Hese, lepote mi moje, dajte 150 miliona ko hoće, ako neko ima i neka ide maneken.

                            Rutinski gol u stilu prekaljenog asa.

                            Comment


                            • Kakvog igraca ima Real,pa sta je ovaj decko kakva je ovo ludnica...tri godine cekam da pocne da igra i gledaj sta radi mali

                              Jese
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • @AK

                                Sta se desava sa Moratom jel onaj ziv?

                                Znam da su se sprdali on i Jese u Real Madrid Castilli.
                                Last edited by Rossonero; 16-02-14, 16:12.

                                Comment

                                Working...
                                X