Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akan

    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1176875

    Comment


    • Valencia je davno imala ovoliko navijaca kao danas. I mi neutralci, i navijaci Atletica i Reala. Bas mi drago zbog pobede Valencie, posteno su ih nadigrali.
      Mozda bi trebalo cesce da gledam Primeru, gledao sam celu utakmicu Barce protiv Bilbao-a i danas protiv Valencije i obe su izgubili.


      EDIT: E moj, Cesc, u Arsenalu nikad ne bi doziveo to da te sopstveni navijaci izvizde.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • P4p1: u potpunosti te podržavam. Nedopustivo i krajnje neozbiljno da se ovako igra na nivou koji se zahtijeva od kluba kakav je Barselona. Neki igrači znaju da im je sigurna prva postava šta god da urade (ne urade). Ne smijem ni pomisliti šta nam se sprema na Etihadu ako se nešto korijenito ne promijeni.

        Svaka čast Valensiji, doktorski odigrano. Čestitam Bogiju jer je on ovdje jedini njihov pristalica (navijač, simpatizer)

        Edit: Nije Sesk izviždan.
        Last edited by ognjen; 01-02-14, 16:59.

        Comment


        • Bogi navija za Barcelonu majstore,ali postuje Valenciju
          Last edited by AK47; 01-02-14, 17:17.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Bogi navija za Barcelonu majstore,ali postuje radi Valencije
            ..Onda sam pogrešan utisak stekao.. Izvinjavam se Bogi kralju.

            U svakom slučaju, ako ima navijača Valensije na forumu ja im čestitam

            Comment


            • Kazem ja Paco bolje rjesenje od Postige,bravo mali...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by conviction11 View Post
                P4p1: u potpunosti te podržavam. Nedopustivo i krajnje neozbiljno da se ovako igra na nivou koji se zahtijeva od kluba kakav je Barselona. Neki igrači znaju da im je sigurna prva postava šta god da urade (ne urade). Ne smijem ni pomisliti šta nam se sprema na Etihadu ako se nešto korijenito ne promijeni.
                Ma bas to, nije problem izgubiti, problem je igra i nacin na koji smo izgubili. Zasluzili smo i gore da prodjemo, zavladala neka totalna kurcobolja, sto mi je stvarno neprijatno iznenadjenje. Nadam se da na to nisu imali uticaj neke stvari van terena koje nas pogadjaju u zadnje vreme. Sreca pa ima jos vremena do meca sa Sitijem, jer je potreban drastican napredak u igri od danas prikazane.. sa ovakvom bolje ni da im ne izlazimo na megdan

                Comment


                • Ako se ova igra, ili "neigra" Barselone moze opisati jednim pridevom, onda cu iskoristiti pridev - indolentno.

                  Neizainteresovanost igraca nije samo posledica raspolozenja, vec i odsustva jasnog stila i ideje Martina. Igraci ovde nemaju cega da se "drze". Od odlaska Pepa nepotrebno se trazi direktnija igra, i to, generalno gledano, samo steti igri tima jer, osim sto se kosi principima na kojima je pocivao uspeh poslednjih godina, tu promenu jednostavno ne vrse vrhunski strucnjaci. Nemam nameru da se mesam u trenerski posao, niti da lepim etikete trenerima, ali ova igra vec duzi vremenski period predstavlja pretnju po uspeh Barselone. Ne zaboravimo da nagle promene "lome kicmu" svakog sistema, a pogotovu one koje se vrse na pogresnom mestu, u pogresno vreme i, sto je najvaznije, na pogresan nacin.

                  Sto se sudjenja tice, cini mi se da penala uopste nije bilo. Sa druge strane, molim vas da imate u vidu dva nedosudjena kornera za domacine, zatim oko 4 diskutabilna faula u napadu i ono nesportsko povlacenje Mesija od strane Fuega. Naravno, sudjenje nema veze sa ishodom ovog meca. Sudije su imale los dan.

                  Akan je u pravu, sto se stranih klubova tice navijac/simpatizer Barselone jesam, ali pored tima iz Katalonije redovno gledam meceve Valensije(za koju su igrali moji fudbalski ljubimci i koja je na pocetku 21. veka pod Benitezom prezentovala fudbal koji danas postuju najveci evropski klubovi), i jos par spanskih klubova iz Primere. Mislim da se, u cilju veceg uzivanja u pomalo polarizovanom spanskom fudbalu, ne treba odreci pracenja ostalih prvoligasa sa zanimljivim timovima, istorijama i igracima.

                  PS Zaboravih da kazem da je Valensija odigrala odlican mec. Vrlo disciplinovano i cvrsto. Cak se i odmah videlo da se nece zadovoljiti remijem, a to je jedno zdravo fudbalsko razmisljanje.
                  Last edited by Bogi; 04-02-14, 22:20.

                  Comment


                  • Poluvrijeme na utakmici Malaga - Sevilla. Vode domaćini 1:0 golom Dude iz penala, Malaga je trenutno na 16. poziciji na tabeli sa bodom više od Valjadolida koji je u zoni ispadanja.

                    Comment


                    • Adios, senjor Aragones

                      Comment


                      • Sjajna akcija, Costa opet asistencija, Villa opet gol.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • [vine]Mzx120thlKT[/vine]
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Taman da napisem za Costu, evo treceg.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kako olako igraju, svaka im cast! DIEGO!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment




                              • Atletico od veceras prvi, a ovako se rasporedjuju pare od TV prenosa.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X