Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umalo da Malaga izjednači, odlična reakcija Albe u odbrani. Već drugi put dobro interveniše.

    Edit: Kabaljero sjajno brani, kakve reakcije. Dosta se toga izdešavalo u šesnaestercu Malage.

    Edit2: Pedro za 2:0

    Edit3: 3:0, Sanchez
    Last edited by ognjen; 26-01-14, 21:24.

    Comment


    • Ma rutinski.. Malaga ce se ove sezone boriti za opstanak, koliko su samo slabiji u odnosu na proslu godinu..

      Comment


      • Ocas posla Griezmann dva komada, ala je lud ove sezone.

        OptaJose ‏@OptaJose 8m
        13 - A. Griezmann has scored more goals than any other French player in the Europe's top 5 leagues this season (Lacazette 12). Musketeer.
        Ovaj drugi mu je bio 14. i red bi bio da dobije poziv za repku.
        Last edited by Freshman; 27-01-14, 21:34.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • HU HUUUU

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ako ovo sve ukljucis, onda koliko je Bale kostao.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Odavde se iskljuce dijelovi koji idu direktno Neymaru.

              Sve ostalo je dio transfera, sto znaci da je transfer bio oko 67.34 miliona eura, a koliko ja znam drugacije je prikazano poreznoj drzave Spanije. Sto bi vjerovatno znacilo ona suzpenzija...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ajnstajne, koje si stavke iz gore priložene slike uvrstio u tih 67,34 miliona evra?

                I koju to suspenziju pominješ?

                Comment


                • Iz ukupne cifre od 109.19 miliona sam izbacio sljedece: Wages, Neymar's foundation, Marketing i Signing on fee i zajebo se u racunanju, to ispadne 59.05 miliona.

                  Inace fazon te suspenzije za koju sam ja cuo je navodno instantno izbacivanje iz LP na 5 godina i direktno ispadanje u drugu ligu Spanije na kraju sezone. Nisam siguran, samo sam cuo..

                  Iskreno, pojma nemam ni koliko je vrijedio transfer Neymara. Ali ako su zavrnuli na ciframa, zavrnuli su i na porezu od 25%, sto znaci da bi mogli fakat da ga popuse jer nema zajebancije za poreznicima..

                  Ja cak nisam ni siguran da li javna objava transfera, koja ne ukljucuje ove brojke koje idu direktno Neymaru ista sa onom koju su dali poreznicima. Jer poreznicima su morali dati ovu cifru od 109.19 jer oni placaju porez i na njegova primanja...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pa ako se cifre poklapaju sa ciframa poreznika, tu ne bi trebalo da bude problema, mada sada pocinju da pricaju o nekakvim namestanjima utakmica Brazila, kao Rosell mutio. A te suspenzije, to niko ne zna kakve su prirode, samo nagadjanja.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • I agents fee izbaci. Sve je tu regularno, bez brige Del, kakva crna suspenzija..



                      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        I agents fee izbaci. Sve je tu regularno, bez brige Del, kakva crna suspenzija..



                        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                        Agent's fee ide kao dio transfera uvijek, jer oni rade na proviziju, sad zavisi na koju se dogovore...

                        Fakat pojma nemam, ja sam iskreno cuo da se ne poklapaju cifre transfera, sa poreznom prijavom i to je to. Ako su to zajebali, najebali su, simple as that
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sacekajmo da se prvo na sudu dokazu sve tvrdnje. Naivno je misliti da se ovde radi samo o Nejmarovom transferu.

                          Krivci treba da odgovaraju, cak i citav klub ako je potrebno. Nema sale. Sa druge strane, ono sto je po mom misljenju skoro pa smesno u celoj ovoj prici je to sto je Barselona podlegla pritiscima i ucenama. Nejmar je jedan od najboljih, mozda i najbolji mladi igrac na svetu, ali ovo su porazavajuce stvari. Dokaz da fudbal grca u problemima, dok UEFA i FIFA, a najvise FIFA, povlace populisticke poteze. Niko ne sme da se upusti u prave reforme i kaznjavanje ove trgovine ljudima, u pravom smislu te reci.
                          Last edited by Bogi; 29-01-14, 22:45.

                          Comment


                          • Matematika je jasna €63M je pojela maca, tacnije utajeno na ime poreza, ali zna se ko je Barca.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • E jebiga pretjera ga ti. Nikakva trgovina ljudima tu nije. Trguje se ugovorima, a ugovori moraju da budu konsenzualni, odnosno sve stranke moraju biti saglasne stavakama ugovora, tako da to nije nikakva trgovina ljudima...

                              Dalje, fazon ovih svih pizdarija je ogromna inflacija, pojavili su se veliki novci na trzistu ni odakle, a to nije bilo regulisano prije.. Kada imas neka sredstva koja su se pojavila sa strane i usla u taj zacarani krug, onda se sve pojebe, a prvo se pojebu cjene jer se daju nemoralne ponude i onda se samo trend nastavlja. Bogatis drugog, ovaj bogati treceg, i tako u krug. Kad obrnu prvi krug te pare, pojaca se prihod od fudbala i marketinga, eto jos vise para i idemo u drugi krug i opet isto..

                              Fudbal je biznis jebiga i to je to, nema price vise. To se davno apsolviralo, da je fudbal show biznis i s tim se treba sloziti cim prije, jer ce se desiti neka razocarenja pa ce se onda na tezi nacin shvatiti..

                              Izanalizirat cu ovo sutra vjerovatno, bas me interesuje da li se mutilo ili ne, pa cu vam javiti rezultat analize
                              Last edited by maliajnstajn; 29-01-14, 22:51.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Prije par dana je ovako objavljeno od strane kluba.

                                Detailed figures of Neymar transfer

                                Ne vidim logiku da su poreskoj upravi prikazane cifre koje se razlikuju od ovih.

                                Freš, to za mutne radnje Rosela u Brazilu se i prije koju godinu pominjalo, ali to su neki njegovi lični problemi ako ih uopšte i ima.
                                Last edited by ognjen; 29-01-14, 22:56.

                                Comment

                                Working...
                                X