Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morao Arda bolje kod ovog voleja, morao je da bude gol.
    Last edited by Freshman; 11-01-14, 20:43.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Koke tanak na ovoj utakmici a i inace je u padu forme.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Morao Arda bolje kod ovoh voleja, morao je da bude gol.
        Ako je neko zasluzio da postigne gol to je on.

        Covek ima neverovatno dobru kontrolu lopte

        Comment


        • Koke je van meca skroz, mislim da je imao samo onu jednu strasnu loptu za Costu u prvom i to je to, uglavnom nevidljiv, a i kad ima loptu, vrlo slabo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Najrealniji rezultat na kraju.. ja sasvim zadovoljan. Ocajna utakmica za neutralne navijace, ali jbg. Ko bi rekao da ce Atletico igrati ovakve utakmice pre 2 god..

            Zaboravih da dodam da su igraci oba tima bili bas korektni i fer ceo mec, prijatno sam iznenadjen..
            Last edited by p4p1; 11-01-14, 21:07.

            Comment


            • Meni je Atletico blago bio bolji, ali u svakom slucaju remi je ovde dobar rezultat, cini mi se za obe ekipe. Atletico je manje vise neutralisao igru Katalonaca, vrlo disciplinovano su igrali, na svakom delu terena. Pravi stroj, ekipa Atletica, nema sta.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • I meni se cini da ni jedni ni drugi nisu imali nista protiv da se utakmica zavrsi ovim rezultatom. Sto i nije tako iznenadjujuce, ali ce zato sutra Real verovatno uhvatiti prikljucak.. svakako obecava drugi deo sezone

                Comment


                • Prijatno me iznenadilo ovo nakon utakmice , kako su se svi fino pozdravili i razmijenili dresove

                  Remi je najposteniji , nema niko ni za cim da zali , bolje bi bilo da je remi s golovima bio , ali sta je tu je .

                  Svaka cast za Ardu , doktorska partija majstora
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Koliko god da je Atletiko bio dobar veceras, ostaje utisak da Barsa sa Mesiem i Neymarom,u boljoj formi, bi mnogo vise muke zadala odbrani Atletika.

                    Daj Boze da obe ekipe, pre svega Atletiko, zadrze dobre forme i da u zadnjem kolu odlucuju pitanje sampiona.

                    Comment


                    • Atletik je pregazio Almeriju danas. Mikel Riko ponovo strelac. Kakav igrac, iz meca u mec dokazuje da mu je mesto u prvih 11, makar i na stetu povremenog reprezentativca Benjata. Valverdeov tim igra veoma ofanzivno, direktno, beskompromisno na sredini. Aduric pokazuje da je nesasluzeno dugo sedeo na klupi Valensije, a Ituraspe da Baskijci ponovo, nakon Martineza, imaju odlicnog defanzivnog veznjaka. Sa ovakvom igrom navijaci Atletika ne moraju da brinu za 4. mesto. Sa druge strane, Almerija je pokazala jos dosta postojecih slabosti. Veteran Esteban je i u ovakvoj situaciji pokazao sta znaci biti kapiten. Nije bio kriv ni za jedan gol, ali je bodrio svoje saigrace do samog kraja meca. Veliki igrac, videcemo da li namerava da zavrsi karijeru ovog leta. Igrac na koga treba obratiti paznju je Dubarbje, odlican bek. On je jedan od igraca kojih su stigli u tabor crveno-belih na pocetku sezone.

                      Mnogi su, nakon gola Pareha, ocekivali da ce se treci mec Picija na klupi Valensije zavrsiti u najmanju ruku bez poraza. Medjutim, neobicno ofanzivnom igrom, opravdanom serijom povreda u redovima gostiju, domacini su uspeli da slave. Pomalo me buni Enrikeov izbor pozicija: Augusto sigurno nije vezni, vec krilni igrac, Aleks Lopez je do sada obicno igrao na povucenijem mesto, Kron-Deli je takodje bocni igrac...Izgleda mi kao da bivsi igrac Barselone i Reala ima cilj, to je napadacki fudbal, ali mu nedostaje jedan veznjak vrhunskih kvaliteta. Mozda je potrebno dati vecu slobodu Ubinji. Bilo kako bilo, Carls je danas pokazao zasto je prosle sezone bio najbolji strelac Segunde. Joel odlican na golu, podsetio je na odlicne partije iz pretprosle sezone, kada je izborio plasman u Primeru sa svetloplavima. Pretpostavljam da sam subjektivan, ali vezni red Valensije, i pored dobrih partija Romeua i Pareha, nije dovoljno kvalitetan bez Banege. Zonas i Pijati danas nisu imali dan, a povrede nekoliko igraca su ''asistirale'' Selti na njenom putu ka pobedi. Mislim da ce povreda Matijea, ako se ispostavi ozbiljnom, imati teze posledice po tim.

                      Derbi kola je opravdao taj epitet. Dosta borbe, nadmudrivanja, opasnosti za goste iz vazduha, kao i vrlo disciplinovana odbrana Simeonovog tima. Arda je bio najopasniji igrac Atletika, dok su Kosta, Koke i Vilja bili zaustavljeni od strane Katalonaca. Ipak, timska igra Madridjana pomogla im je da dodju do nekoliko dobrih sansi, mozda malo boljih od onih koje su imali protivnici. Barselona je, sa izuzetkom od ukupno 10-15 minuta, imala suverenu kontrolu nad loptom, ali je kaznini prostor Atletika retko kada bio zaista ugrozen. Ovo nije bio dan za Aleksisa i Fabregasa, mozda i najbolje igrace tima u poslednje vreme. Ulazak Nejmara i Mesija znacio je nesto bolju igru Barse u zavrsnoj trecini, ali crveno-belima nije padala koncentracija. Maskerano je pokazao da nedostatak visine kompenzuje sjajnim pozicioniranjem i veoma korisnim startovima. Remi je najpravedniji ishod ovog meca, a njim ce sigurno biti zadovoljni i u taboru Real Madrida.

                      Comment


                      • Odbrana Barse davno nije delovala bolje i sigurnije, Mashcerano i Pique odlicno odigrali. Na koga god su naleteli veceras, ili ko god je naleto na njih bio je zaustavljen. Najvise muke odbrani je pravio Arda i to uglavnom zato sto je Jordi dosta ofanzivan.

                        Po meni najveci problem Barse u odbrani sto nema balans kad bekova, obojca su ofanzivno orijentisani. Alves je bolji u odbrani a i iskusniji. Ne kazem sad da je Jordi rupa, ali ne moze pokriti celu levu stranu na onaj nacin kao sto to moze Alves. Za nijansu Alves ima bolju motoriku od Albe.

                        Comment


                        • U principu sam zadovoljan remijem, znalo se odmah da će ovdje biti teško doći do pobjede. Moram da uhvatim neki snimak.

                          EDIT:

                          Originally posted by Dale View Post
                          Prijatno me iznenadilo ovo nakon utakmice , kako su se svi fino pozdravili i razmijenili dresove
                          Spoiler
                          Last edited by ognjen; 11-01-14, 22:50.

                          Comment


                          • Real Madrid XI: Diego López, Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Alonso, Modric, Bale, Di María, Cristiano and Benzema.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Al' se Plavsic dao u poeziju...

                              Comment


                              • Kakav promasaj Ronalda, ovo on obicno daje.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X