Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj komentator koji prenosi Celta-Valencia(Ivan Loncarevic) je meni uz Viskovica omiljeni!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Alexis y Pedro.
      Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe, Tiago, Gabi, Koke, Arda, Diego Costa y David Villa.
      No juegan ni Messi ni Neymar

      banco:

      Atlético: Aranzubia, Insua, Alderweireld, Guilavogui, Cebolla Rodríguez, Sosa y Raúl García.
      Barcelona: Pinto, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Neymar y Messi.
      Last edited by edohz; 11-01-14, 18:09.

      Comment


      • Ovaj Sosa sto je na klupi mi je nepoznat, pa sam pogledao da vidim ko je taj momak, Argentinac koji je sad dosao u januaru iz Metalista.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Koja umetnost gledati Ardu, igracina.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kako je propo ovaj Villa sta je ovo ovako .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ovaj Sosa sto je na klupi mi je nepoznat, pa sam pogledao da vidim ko je taj momak, Argentinac koji je sad dosao u januaru iz Metalista.
              Igrao za Bayern pre 3-4 sezone.
              Kakva lakoca u igri Turana, bez ikakvog napora, samo elegancija.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Tesko je njemu da igra u kontinuitetu odlicno, posle onakvih povreda, plus pozne godine. Ne cudi zasto Cholo trazi jos jednog ofanzivca, da bi Villa bio udarna snaga sa klupe. Baptistao je povredjen, je li tako, ne vidim drugi razlog da ne bude ni na klupi ?

                A to je taj Sosa...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mislim da se Leo oporavio al jbg. nema mjesta ni na klupi,mora uci Raul Garsija da rijesi majstor .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Pa zar Baptistao nije otisao u Betis na posudbu , procitah danas da je to zvanicno ..

                    Kakvo je bilo prvo poluvrijeme , tek sam dosao , tako da nisam gledao ?
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Po onoj poslednjoj sezoni Ville u Barseloni se videlo da on nije onaj stari. Povrede ucinile svoje, takodje i godine.

                      Ja gledao prvih 15-ak minuta, nakon toga muka sa strimovima i batalio gledat
                      Last edited by Prototype; 11-01-14, 20:01.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Pa zar Baptistao nije otisao u Betis na posudbu , procitah danas da je to zvanicno ..

                        Kakvo je bilo prvo poluvrijeme , tek sam dosao , tako da nisam gledao ?
                        Upravu si ja to nisam ni upratio mozda je to najbolje rijesenje u ovom trenutku i za njega i za Atleticu,i Costa se nahodo po posudbama i evo ga danas jedan je od najjacih napadaca.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Pa zar Baptistao nije otisao u Betis na posudbu , procitah danas da je to zvanicno ..


                          Nisam znao stvarno.

                          Evo Soe je rekao, a i ja sam hteo reci da samo treba Raul Garcia da udje, i to je sve resena stvar.

                          Sopcast Proto, samo sopcast.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pa vadi ga vise Cholo sve upropasti.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Gabi igra sjajno, Arda takodje, njih dvojica se izdvajaju, bar sto se tice Atletica.
                              Villa ne moze da hoda vise.

                              A evo usao Garcia vec.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ma Gabi je doktor strasan igrac.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X