Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balague who has more contacts in Spain then anyone even says Costa won't leave in January and he would know.
    Ma nema nigde da ide Costa, kakve klauzule i bakraci.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Juan Antonio Pizzi bi trebao biti novi trener Valensije, zvanična potvrda se očekuje 29. decembra.

      Peter Lim iz Singapura hoće da investira u Valensiju tako što bi otplatio dug i izdvojio bi 30-40 miliona evra u zimskom roku za pojačanja, spominju se još i investicije vezane za stadion. Čitajući izjavu predsjednika kluba ovo bi se vrlo lako moglo desiti.

      Comment


      • E za tog Petera Lima sam cuo, o tome smo bas ja i Bogi donekle i diskutovali, samo nisam mogao da mu se setim imena.
        Vrlo moguce da se desi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bacio sam ja to u temi za Valensiju. Bila bi to sjajna stvar za La Ligu, nadam se da ce doci do tog preuzimanja

          Comment


          • Navodno je Helder Postiga na izlaznim vratima i upravo u predstojećem prelaznom roku bi mogao otići iz kluba. Ali sigurno će sačekati da vide planove novog trenera vezano za budućnost pojedninih igrača. Ovaj budžet koji priprema Peter Lim za transfere je dovoljan da se domognu kvalitetnijih igrača. Najavljuju i napad na 4. poziciju na tabeli što će biti izuzetno teško ali neka se bore.

            Comment


            • Meni je vala bolji onaj U20 reprezentativac Francisco Paco Alcacer,bolje im je njega da forsiraju moze od njega biti nesto
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Postiga je po mom misljenju vrlo dobar igrac. Moze da pruzi jos dosta, iako polako ulazi u zrelije godine. Ne znam koliko je pametno za Valensiju da se odrice Portugalca i da ostane samo na Zonasu koji, da podsetim, kod Emerija igrao iza napadaca, a kod Valverdea cesto nesto bocnije, iako sa ofanzivnim zadacima. Pabon takodje nije klasican spic, a Pako i dalje nema dovoljno iskustva. Pametnije je da sacekaju do juna. Banega i Postiga, uz Kostu i Matijea, mogu dosta da urade za Valensiju, mozda i vise od ostalih igraca.

                Comment


                • Ne verujem Bogi da ce ga se odreci, a da pritom ne dovedu napadaca, uz ove investicije, sasvim sam uveren da ce to biti slucaj.
                  Nisam nikad preterano cenio Postigu, sasvim solidan igrac, ali nije za vece domete tipa top4.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kad vec spominjete Valenciu, ide prica da ce probati da Matu, a mozda i Torresa, uzmu na pozajmicu u januaru.
                    Takodje, navodno ce i Gilavougi na pozajmicu, nazad u St.Etienne.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ne verujem Bogi da ce ga se odreci, a da pritom ne dovedu napadaca, uz ove investicije, sasvim sam uveren da ce to biti slucaj.
                      Nisam nikad preterano cenio Postigu, sasvim solidan igrac, ali nije za vece domete tipa top4.
                      Ako im stignu investicije. Obecavali su oni mnogo, ne bi bio prvi put da se izjalove planovi.

                      Mozda sam malo radikalan po pitanju nekih procena ali verujem da bi Postiga mogao da postigne 20-ak golova ako bi Valensija imala razradjenu igru po krilima i konacno, jos od odlaska Emerija, kadrovski i takticki definisan vezni red.

                      Comment


                      • Originally posted by Bogi View Post
                        Ako im stignu investicije. Obecavali su oni mnogo, ne bi bio prvi put da se izjalove planovi.

                        Mozda sam malo radikalan po pitanju nekih procena ali verujem da bi Postiga mogao da postigne 20-ak golova ako bi Valensija imala razradjenu igru po krilima i konacno, jos od odlaska Emerija, kadrovski i takticki definisan vezni red.
                        Sad to zavisi i od novog trenera, ko ce to da bude, ne verujem da ce ovaj pomocnik da ostane na klupi. Kako taj novi trener bude video tim i igracki kadar, da li ce da se adaptira na te uslove, ili ce da postavi svoje, onda se i moze na kraju krajeva pricati o Postigi i inace mogucoj igri, ali opet on je nekako najrealniji da se precrta, sto zbog godina, sto zbog neproduktivnosti, ako budu isli po novog napadaca, uz ovog Pabona i Jonasa (obojica vise SS pozicija) i ovaj mali Alcacer, to ce im biti dobra linija. A zavisi i od mogucih investicija, da li ce da budu ili ne. A mozda i sam igrac izrazio nezadovoljstvo, pa zeli da ide. Nece biti preveliki kiks ako on ode, po meni.

                        Ja licno sumnjam da bi mogao 20 komada, nije on taj tip, jedan mec dobar, drugi vec nema ga, tako on kroz celu karijeru.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Imao je on neke padove u karijeri, sto svojom sto tudjom krivicom, ili zbog povreda, ali zaista ne bih izneo takvo misljenje da ne mislim da je on spreman da pruzi jos koju odlicnu sezonu u karijeri. Prosle dve je bio najbolji igrac grom slucaja ocajne Saragose i to u uslovima u kojima se iza njega stalno nesto menjalo, da li na sredini, da li po krilima(i tu ne bih krivio samo Manola Himeneza). I opet je u zavrsenoj sezoni postigao 14 golova. Veliki broj golova je dao zbog individualnog kvaliteta. Sa druge strane, ostavio je dobar utisak u kvalifikacijama za SP.

                          Dug korak, dobar udarac, skok, pozicioniranje, iskustvo. Sasvim dovoljno da, ako tim bude radio za njega, postigne veci broj golova nego prosle sezone. Ko zna, mozda se trener, ko god to bio, odluci da ponovi ono sto je uradio Emeri pretprosle seozne: igra sa dva napadaca od kojih je Zonas taj koji ima veci radijus kretanja...Zato je, izmedju ostalog, vazno definisati Baneginu poziciju.

                          Sve u svemu, kao sto si i sam rekao, za Valensiju je najbitnije da resi pitanje trenera a on ce, hteo ne hteo, morati da napravi odredjeni mehanizam da bi se ova sezona privela kraju.

                          I ovako oslabljena Valensija moze da bude konkurentna u borbi za LE, a ako ne to, barem da se nadje na deobi 7. ili 8. mesta koja bi, kao i prosle godine, vrlo lako mogla da vode u kvalifikacije za LE zbog rezultata/finansija drugih klubova.

                          Comment


                          • Koliko sam ja upucen, Banega hoce da napusti Valensiju...

                            Comment


                            • To bi bio veliki hendikep za tim jer je Banega velemajstor igre. Da se nije glupirao proteklih godina igrao bi u nekom od najjacih evropskih klubova. Jos je mlad, tek ce da pruza najbolje partije.

                              Comment


                              • Jel je Banega taj koji prosle sezone na benzin pumpi nije povukao rucnu i auto mu krenuo i ovaj pokusa da ga zaustavi i povredi se i bude 6 meseci van terena?
                                Znam da je neki iz Valencije, ali nisam siguran ko je.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X