Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalna partija Bilbao-a.Apsolutno zasluzena pobeda.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Iskreno meni je to strasno neozbiljno. Razumijem i sistem i sto Barsa godinama radi i na koji nacin igra, ali i taj sistem se malo mijenja, sporo ali se mijenja kod Tate. I Barselona ima toliko majstora, toliko fudbalera koji mogu da iskreiraju sto god oces i opet nema napadaca. Znamo kakav su problem imali protiv ekipa koje parkiraju autobus zadnjih godina, znamo kako dobro probijaju po krilima ali ne mogu da centriraju jer nema ko da je zakuca glavom. Znamo da moraju da se usetaju maltene, a jedan, eventualno dva napadaca i mogli bi haos da prave. Bio bi to i pravi element iznenadjenja za sve ostale, ovako lazne devetke, Mesi kao centralni napadac iako je bolji kao desno krilo je sto se mene tice prilicno neozbiljno jer je potencijal veci od toga.
      Razumijem ja to sve što kažeš. Dakle promjene su potrebne,slažem se i ja. Međutim, meni nije jasno kako se dozvoljava da Pedro bude još uvijek član prvog tima Barselone. OK, evo treći put ću reći za onu njegovu fenomenalnu sezonu kada je Barselona zadnji put osvojila LŠ-a ali pune dvije sezone on kanališe. Sve se nešto kao čeka ne bi li se on vratio u nekakvu formu, uprava sve to mirno posmatra. Ne mislim ja na ovu utakmicu što smo izgubili večeras u vezi Pedro-a nego uopšteno gledano kroz dvije poslednje sezone. O Tello-u da ne govorim, čovjek od kada je postao član A tima nije ništa pokazao i što je još gore s njim je nedavno produžen ugovor, umjesto da se bar pošalje na neku pozajmicu ako ništa drugo. Messi je punio mreže protivnika pa Pedro-va slaba forma i nije toliko privlačila pažnju. Teško da mi šta možemo ove godine u LŠ, prije svega tu je moćni Bajern, postoji naravno još timova tu za pomenuti ali eto izdvojio sam Nijemce kao najjače po meni u Evropi. Lažne devetke su promašaj, to ne treba niakda igrati, ne daje rezultate.

      Onaj ko malo bolje pogleda, nemamo mi ni neku klupu. Sredina terena je popunjena dobro ali kada neko fali od standardnih u napadu ili odbranu ne pomaže ni jako raznovrstan igrački kadar na sredini. Bartra-u mora da igra, dečko ove sezone bez ijedne greške u odbrani kada je nastupao. Maskeraao ne može da uzme loptu a da ne faulira igrača. Ne krivim ja njega tu toliko, neka odmori malo.

      Moj utisak je da smo i finansijski jako nestabilni, pod velikim upitnikom je i koga uopšte možemo dovesti. Neymar je doveden jer se na tom transferu radilo oko dvije godine. Ljetos nismo ni eura potrošili, čak smo i zaradili oko 2 miliona evra. Za Neymar-a uplaćena rata u iznosu od oko 18 miliona evra a Tiago otišao za oko 20 miliona. Sumnjam da možemo parirati na bilo koji način PSG-u, City-ju itd . Pogotovo mi je komična ona situacija kada smo išli po Silvu iz PSG-a. Da se on mislio dovesti trebalo ga je uzeti dok je bio u Milanu a ne sa PSG-om ići na crtu. Ova trenutna uprava kluba mi uopšte ne ulijeva neko povjerenje, imam utisak da previše "mažu" oči navijačima izjavama kako nama niko ne treba a ako bude trebalo u fazonu lako ćemo dovesti koga hoćemo.

      Ima Martino moju podršku što se tiče posla koji radi, daleko od toga da njega u ovome svemu kritikujem.

      Možda griješim u vezi ovoga što mislim oko uprave kluba ali prosto takav osjećaj imam.

      Comment


      • Laporta je bio pravi mag za transfere, imao je neke promasaje ali obicno sta god je doveo to je valjalo.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Laporta je bio pravi mag za transfere, imao je neke promasaje ali obicno sta god je doveo to je valjalo.
          Da.

          Kada je otišao sa funkcije predsjednika kluba, povezivao se sa nekim aferama, tipa kao da je klupski novac odlazio i u neke privatne svrhe funkcionera kluba. Ne vjerujem da je to tačno jer bi vjerovatno bio u zatvoru do sada da je istina, a čak mislim da nije bilo ni sudskog procesa u vezi toga.

          Kako je samo Villa-u doveo, probudiom se jedno jutro, upalim tv i na teletekstu prva vijest "Jedna tema manje: Villa u Barseloni!". . Mislim da je to bio jedan od prvih dana prelaznog roka. Ekspresno rješavao transfere.

          Skroz mi sada nepoznanica u kakvoj je situaciji Barselona što se tiče transfera a i toga šta se planira u skorijoj budućnosti dovoditi. Sve baziram na nekim pretpostavkama, uprava nejasna kada se izjašnjava oko mogućih transfera. Sjećam se da su pred ljetni prelazni rok najavili kako će dovesti 4 nova igrača a znamo koliko ih je došlo.

          Comment


          • Veceras se u Madridu održava gala veče povodom dodela nagrada za najbolje igrače u LA Ligi. Čini se da će u kategoriji za najboljeg igrača Primere biti dramatičnije nego ikad ranije, tim pre što je ovo uvod u onu najvažniju nagraduZlatnu loptu.

            U poteri za najboljeg igrača bez konkurencije su Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi .

            O dostignućima ove dvojice samo za prethodnu sezonu bi potrajalo, zato ćemo se osvrnuti ukratko. Mesi je pre dve nedelje poneo laskavo priznanje za najboljeg strelca Evrope Zlatnu kopačku i sa 46 golova u Primeri bio je najbolji golgeter LA lige. Međutim povrede i nekonstantnost su Mesija bacile u drugi plan. Sa druge strane iza Ronalda je neverovatna forma i trenutno je vodeći strelac Primere sa 17 golova i osam u LŠ. Takođe treba napomenuti da su navijači i klub stali apsolutno uz Kristijana svojim performansom na utakmici protiv Galatasaraja. I ako je sudeći po rečima Šakila O'Nila: „Nije važno kako si igrao sezonu, već kako si je završio“ onda bi minimalna prednost biti na strani Ronalda.

            I dok će sve oči biti uprte u ovu sasvim neizvesnu trku, može se naslutiti da bi osvajač ove prestižne nagrade mogao poneti epitet najboljeg na svetu za malo više od mesec dana. Zato je ova dodela za najboljeg u Španiji možda i presudna u trci koju Ronaldo neumorno juri, a to je da prekine Mesijev niz od četiri Zlatne lopte i posle 2008. Godine osvoji po drugi put Zlatnu loptu. Sve to možete direktno gledati večeras od 21:00 sat na Sport klubu 3.
            http://www.sportklub.rs/dodela-nagra...dbalu-2100-sk3

            Comment




            • CR najbolji igrac u Spaniji za 2013. godinu.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ramos najbolji odbrambeni igrac

                Real Madrid Info ‏@RmadridInfo 19m
                Congratulations @SergioRamos for winning LFP best defender of 2012/2013

                Comment


                • Andres Iniesta has been chosen as best attacking midfielder in the Liga last season
                  Nagradu posvetio Abidalu i Vilanovi

                  Comment


                  • Iker osvojio nagradu za ferplej, Illara najbolji veznjak, Simeone najbolji trener

                    Comment


                    • Liga BBVA Awards 2012\2013

                      Best Goalkeeper : Thibaut Courtois
                      Best Defender : Sergio Ramos
                      Best Newcomer : Asier Illarramendi
                      Best Midfielder : Asier Illarramendi
                      Best Coach : Diego Simeone
                      Best Attack Midfielder : Andres Iniesta
                      The Best Striker : Leo Messi
                      The Best Player Award : Leo Messi
                      The Most Valuable Player : Cristiano Ronaldo
                      Fair Play Award For Players : Iker Casillas & Soriano
                      Fair Play Award For Teams : Athletic Bilbao & Villarreal

                      Comment


                      • Nije losa ova Osasuna.

                        Comment


                        • Jel tacno da Real nije pobjedio na ovom stadionu od 2008.?

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Jel tacno da Real nije pobjedio na ovom stadionu od 2008.?
                            Nije,zabili su 4,5 prije dvije sezone ovdje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nije,zabili su 4,5 prije dvije sezone ovdje
                              Onaj Visko ne moze ni jednu tacnu informaciju prenijeti, rece to u pregledu proslo nedjeljnog kola Spanske lige

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Jel tacno da Real nije pobjedio na ovom stadionu od 2008.?
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X