Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kasnim malo na utakmicu.

    Evo i sastava

    Line-up Athletic: Iraizoz - Iraola Gurpegui Laporte Balenziaga - Iturraspe Herrera Rico - Susaeta Toquero Muniain
    Line-up Barcelona: Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar
    Bench Barcelona: Oier, Patric, Bartra, Song, Sergi Roberto, Adama, Pedro

    Comment


    • Stvarno moram priznati anketa vam je divna

      I onda neko poredi ostale lige sa engleskom, smjesno
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Posle mnogo vremena sam uzeo da gledam celu utakmica Primere. Nije losa utakmica, ovi Barselonini ne mogu da se odrze na nogama. Moze tu Bilbao da uzme bod komotno.
        Ne znam za vas, ali meni Neymar nije nista posebno, a mnogi ga hvale. U brazilskoj ligi jeste dominirao, ali tamo moze svako. Previse folira i simulira!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Jako teško ćemo ovdje do tri boda. Sredina dobro igra, dosta dobro kretanje ali jako slabo u napadu, par puta završni pas fali, nešto slično kao u meču sa Osasunom. Jednom smo imali i prilično sreće kod našeg gola, ali sreća pa Pinto bio dobro postavljen.

          Jbg Ajnstajne, konkretno na ovom forumu najpopularnija je engleska liga. Kao prvo zbog toga što je takmičenje mnogo kompetitivnije. Drugo, mnogo više je navijača engleskih timova na forumu nego navijača klubova iz ostalih liga. Mislim ,nisi otkrio toplu vodu sa tim što si htio reći u svom post-u.

          edit:
          Topdzija, neću mijenjati tvoje mišljenje o Neymar-u, samo hoću da kažem da imam utisak da je malo umoran, igra skoro sve utakmice. Odsustvom Mesija, Martino je primoran da forsira sa Neymar-om u napadu a valjalo bi ga odmoriti. Vidjelo se i u utakmici protiv Ajax-a da nije 100%, pardon 90% jer 100% ne postoji u prirodi.
          Last edited by ognjen; 01-12-13, 20:59.

          Comment


          • Sto padaju ovi momci

            sigpic

            Comment


            • Barselona nije mogla da iznese loptu pre ove akcije za gol Atletika, kakav presing odigrase Baskijci alal im majci.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Strasno je neozbiljno sto Barselona nema klasicnog napadaca.
                sigpic

                Comment


                • Ne može se ovdje ništa napraviti

                  Nije meni Vladane toliko žao što mi nemamo klasičnog napadača, žalije mi je to što se dozvoljava da u prvom timu opcije budu Pedro i Tello a kao puca se na sve trofeje u sezoni.
                  Last edited by ognjen; 01-12-13, 21:37.

                  Comment


                  • Iskreno meni je to strasno neozbiljno. Razumijem i sistem i sto Barsa godinama radi i na koji nacin igra, ali i taj sistem se malo mijenja, sporo ali se mijenja kod Tate. I Barselona ima toliko majstora, toliko fudbalera koji mogu da iskreiraju sto god oces i opet nema napadaca. Znamo kakav su problem imali protiv ekipa koje parkiraju autobus zadnjih godina, znamo kako dobro probijaju po krilima ali ne mogu da centriraju jer nema ko da je zakuca glavom. Znamo da moraju da se usetaju maltene, a jedan, eventualno dva napadaca i mogli bi haos da prave. Bio bi to i pravi element iznenadjenja za sve ostale, ovako lazne devetke, Mesi kao centralni napadac iako je bolji kao desno krilo je sto se mene tice prilicno neozbiljno jer je potencijal veci od toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vracaj se Leo , ne moze se bez tebe
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Zakuhava se opet,-3 sada samo...

                        Jedino je jebeno sto Real gostuje 4 utakmice od narednih 5 i ako nakon toga ostane ovih -3 bice dobro
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sad da Villareal i Atletico otkinu nesto i eto Carla Velikog. Bilbao premocna ekipica, da je danas bio neko sposobniji od onog celavog gmaza, mozda bi dali jos koji gol. Muniain genije.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ne tako davno izgledalo je kao da je liga ugasena. Ovo sto sad Real igra je masu bolje od Barse, kad bi Atletiko izdrzao bila bi to najbolja Primera godinama unazad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Doziveh i to da neka ekipa u 93.minutu igra presing ispred Barseloninog sesnaesterca i uzima loptu. Svaka cast Atletiku na ovakvoj borbenosti i disciplini u igri.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Svaka cast Baskijcima, doktorski odigrano.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X