Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umalo da Kurtoa zajebe stvar za Atletiko....

    mnogo dobro organizovan Atletiko, bez greške u odbrani

    Comment


    • Cholo je ovo spremio prejebeno, potpuno zasluzena pobeda, a mogli su jos par dati. Cestitke Soe-u, jedinom navijacu ovde Atletica kojeg znam...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Jak presing na C. Ronalda, na Isca i Di Mariu da obrate paznju i za ostale da ih boli tuki. Mogu rezultat dobar da izvuku.

        Moj Benz u teskom kanalu
        Najgore od svega sto sam bio upravu za Benza

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Najgore od svega sto sam bio upravu za Benza
          Cuj ga, a ko to nije znao ovde na forumu, odavno je on u kanalu nazalost, i tesko da ce se iz njega izvaditi.

          Sto kaze Akan, nema ovde 'leba bez dr Xabia...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Jos gledam raspored Atletica sad.. ljudi 'ladno mogu otvoriti sezonu sa recimo 12 pobeda

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Cuj ga, a ko to nije znao ovde na forumu, odavno je on u kanalu nazalost, i tesko da ce se iz njega izvaditi.

              Sto kaze Akan, nema ovde 'leba bez dr Xabia...
              Ma nije u tome stvar ko zna a ko ne zna. Vec mnogo gotivim Benza i ne mogu da docekam da se trgne iz ove letargije u kojoj je upao.

              Comment


              • Real sa sve Ronaldom i Bejlom cirka 200 miliona se nisu videli kao i vecina igraca Reala.
                Diego Kosta kakav je to igrac ,da je bio malo prisebniji u onoj situaciji kad izasao sam na Lopeza,da se ne spetlja ,da onaj sut Kokea udje,i ono Tiago u prvo poluvreme sto promasi,bio bi karneval u sred Madrida

                Atletiko uz malo srece moze da ide do titule ove sezone

                Comment


                • Carvajal, Marcelo, Vrane, Xabi i Morata u špic pa da vidiš šta je igra a ne ovi invalidi tipa alvaro, gojko, karim itd.

                  Lopez institucija i obavezno da brani u LP-a

                  Comment


                  • Originally posted by blanco View Post
                    Real sa sve Ronaldom i Bejlom cirka 200 miliona se nisu videli kao i vecina igraca Reala.
                    Diego Kosta kakav je to igrac ,da je bio malo prisebniji u onoj situaciji kad izasao sam na Lopeza,da se ne spetlja ,da onaj sut Kokea udje,i ono Tiago u prvo poluvreme sto promasi,bio bi karneval u sred Madrida

                    Atletiko uz malo srece moze da ide do titule ove sezone
                    navijam za barsu ali bih zbog razbijanja monotonije voleo da atletico osvoji
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by blanco View Post
                      Atletiko uz malo srece moze da ide do titule ove sezone
                      Čega bolan ????

                      Nek se udaraju nogom u guzicu ako drugo mjesto sačuvaju do kraja sezone.

                      Comment


                      • Do titule ne mogu , a da li ce biti drugi ili treci mislim da im je skoro svejedno , mada naranvo da bi zeljeli da budu ispred gradskog rivala ..

                        Ali koji god da zavrse , svaka im cast
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Cholo je najbolji trener na svetu!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Svakako da top3 finis se ne dovodi u pitanje. E, a nekad smo znali samo prve dve pozicije koje su sigurne...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ancelotija postujem kao velikog strucnjaka, stvarno je vrhunski takticar ali ovdje nesto debelo nije u redu.

                              I nekome ko slabo prati je jasno da Anhel Di Marija nije dorastao Realu, ostaviti njega u timu, a prodati Ozila je stvarno rijetko retardiran potez. Sto se mene tice skoro pa nivo odricanja Makelelea i dovodjenja Bekama. E Levi ih je odrao, pa da se vrati nesto, dobre pare dobili, koje za Di Mariju ne bi mogli i to je to.
                              Iljarameni je preplacen igrac, to je cinjenica, on ni u danasnjem dobu nikako ne bi smio da bude placen preko 20 miliona eura, a i to je previse. U svakom slucaju klupa.
                              Pepe retard. Vrhunski je stoper tu nema price, ali dzaba sve kad mu je glava vidimo se. Klupa i na transfer listu.
                              Benzema je u kanalu, sto je steta posto se svi sjecamo momka iz Liona, odavno nije bilo svestranijeg napadaca. Sto je najjace ja mislim da se on nikad nece iscupati iz kanala, ne vidim kako. Arbeloa nedorastao, ali je suludo od njega ocekivati bilo sto. Koliko su jaki lijevi bekovi, tliko su slabi desni.
                              Kedira se zna sta je i on svoj dio posla odradjuje korektno. Ali ni za njega ne bi smjelo da bude mjesta u prvom timu. Ako je iz nedelje u nedelju golman najbolji igrac tima onda tu nesto debelo nije u redu. Hemije bez.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X