Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jbt šta je ovo, Leo izlazi. Samo da nije nešto ozbiljno

    Comment


    • De recite mi jedan od dvojice, Dale ili Del, kako igra Suso, on me samo interesuje ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Opet tetiva, opet ista povreda mislim Ako nista drugo, to svakako nije nesto ozbiljno kao sama povreda, ali ozbiljno je sto se konstantno vraca :S

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          De recite mi jedan od dvojice, Dale ili Del, kako igra Suso, on me samo interesuje ???
          Almeria je pritisnula pred kraj poluvremena, imali jednu ozbiljnu šansu...

          ne mogu reći da je Suso nešto specijalno odigrao ali po kvalitetu odudara od ostalih igrača Almerije....

          dobro za njega što je došao u Španiju na godinu dana, igraće stalno a samim tim i napredovati

          Comment


          • 0:2
            MESSI 10

            Comment


            • 0:2, Adriano strelac, asistencija Fabregasa

              kako je Adriano samo koristan igrač

              Comment


              • Kako ce da ih prebije Atletiko veceras, ima da ih tuku ko interventna.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Kako ce da ih prebije Atletiko veceras, ima da ih tuku ko interventna.
                  Prosle sezone su ih prvi put pobedili posle 14 godina, imaju mucenici kompleks. To ti je kao Zvezda i Partizan kada jedni druge ne mogu da pobede u intervalima po nekoliko godina.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Kako ce da ih prebije Atletiko veceras, ima da ih tuku ko interventna.
                    Kokeman,Arda i Costa su prejebeni,nikad nisam ovako strahovao za Real

                    Kvota kod nas 1,9 na specijalnoj,sumnjivo mi sad jos vise

                    11 krvnika izlazi na teren,niko normalan jbt
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • ATLÉTICO: Courtois; Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis; Tiago, Gabi, Arda Turan, Koke ; Villa y Diego Costa
                      Mario Suarez taman usao u odlicnu formu i povredi se...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Tiago kostolomac i Koke majstor u vezi,ocekivano

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • slabija karika Atletika je odbrana, napad stvara šanse ali nekada zakaže realizacija

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            slabija karika Atletika je odbrana, napad stvara šanse ali nekada zakaže realizacija
                            Mora da se salis.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Mora da se salis.
                              nisam mislio da je loša ako sam rekao da je slabija karika, posebno mislim na Juanfran-a i Godin-a koji zna da pređe granicu grubosti nekada

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Prosle sezone su ih prvi put pobedili posle 14 godina, imaju mucenici kompleks. To ti je kao Zvezda i Partizan kada jedni druge ne mogu da pobede u intervalima po nekoliko godina.
                                Ma mislim da ih prebiju u bukvalnom smislu. Igrace strasno grubo Atletiko, ima Simeone da naredi tucu. Slomice im kosti.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X