Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Indianapolis Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Jaj sam mislila da ce Aleksandar da ostane bez vazduha ....Trka uzbudljiva,ali na kraju se zna ko je Doctor a ko njegov učenik Jedva čekam brno
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

    Comment


    • #47
      To je bio Srdjan... Aca je bolestan...

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        To je bio Srdjan... Aca je bolestan...
        eto ti ga....brzo se oporavi aco
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by denia_el View Post
          eto ti ga....brzo se oporavi aco
          Da , brzo se oporavi cekamo te...
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #50
            Upljuvao se Srdjan vicuci Markeez

            Comment


            • #51


              Postalo mu navika
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #52
                Jes da ne navijam za Markeza, ali klinac

                Kad vidim kako pobedjuje Lorenca bude mi zao sto nije tu i Stoner da pati sa njim

                Comment


                • #53
                  DOCTORE DAJ SREDI TAJ MOTOR VISE DA TE GLEDAMO KAKO DOMINIRAS!Da je ostalo jos 10 krugova verovatno bi Doctor mozda i stigao do pobede MOZDA !A onaj reziser zajeba stvar trebala je da se vidi borba do kraja Neka ide su u Brno testirali su tu ta staza vise lezi Yamahama mozemo ocekivati Doctora i njegovu YZR-M1 u prvom startnom redu i postolju na kraju sto da ne i pobedi al treba onog Markeza neutralisati Kao sto je rako Cal 'Ko je ovaj klinac ovde samo nam smeta' #Vale46
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Pa Doca je izdominirao, gde ces vecu dominaciju. Ovo je bilo dominantno cetvrto mesto

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by crni View Post
                      Pa Doca je izdominirao, gde ces vecu dominaciju. Ovo je bilo dominantno cetvrto mesto
                      E da on tako dominira za pobedu al tu su novi ljudi sad
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                        E da on tako dominira za pobedu al tu su novi ljudi sad
                        Ma doktor je doktor, dominirao je celom trkom...
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #57
                          Sad sam videla da sam omašila jer ko radi taj i greši Brz oporavak Aco
                          Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 19-08-13, 08:13.
                          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                          Comment


                          • #58
                            Honda je dokazala da svaki balavac koji sedne na nju moze da pobedi vrhunske vozace....sport vise nema drazi dok bar yamaha ne napravi neko cudo i bude dobra konkurencija.....
                            Last edited by dzigi79; 19-08-13, 09:40.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by dzigi79 View Post
                              Honda je dokazala da svaki balavac koji sedne na nju moze da pobedi vrhunske vozace....sport vise nema drazi dok bar yamaha ne napravi neko cudo i bude dobra konkurencija.....
                              Pa ne znam dal je bas tako, posteno, Stoneer je dominirao i u Ducatiju, tako da ovo ne pije vodu ..a Marc se pokazao i u nizoj klasi, Pedrosi malo nedostajee srca, tako da,....
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #60
                                Jos jedan izvrstan komentar... Treba ovo zapisivati negde na papir, da se ne zaboravi...

                                Comment

                                Working...
                                X