Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Indianapolis Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ovo je bilo fenomenalno. Mene ovakva pobeda Markeza mnogo vise ubedjuje da je sampionski potencijal nego da je ocistio sve od pocetka. Znao je da je u boljem stanju od Danija i Horhea, sacekao je pravi momenat, obilazio odmah u prvim pokusajima, posle rutina. Rosi je jednostavno Rosi. Place mi se sto ne moze bolje da odradi kvalifikacije, u finisu bukvalno niko nema sanse protiv njega.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      najvece iznenadjenje - dani pedrosapokazao zube i to ni manje ni vise nego lorencu
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #33
        Uh, dobra trka. Cast Marku, izdominirao kao i Honde. Lorenco se dobro drzao ali izgleda je to Yamahin maximum na ovoj stazi. Rossi se na kraju izvukao, mozda jos 10 krugova pa bi bio na podijumu... Neverovatno je da u zadnjoj trecini trke pravi bolje krugove nego u kvalifikacijama. Definitivno tu imaju jos da 'muvaju' oko podesavanja... Cal i Bautista solidni. Kako se Rossi plasi da obidje Bautistu, uterao mu covek strah u kosti... Ducatijevci na kraju vrlo agresivno sto je Smit uspeo da iskoristi - dok se dvojica svadjaju treci koristi... Sve u svemu jedna od boljih trka samo steta sto su Honde bile izrazito dominantnije pa nismo mogli da vidimo neku vecu borbu za podijum...

        Pouka trke: kad prelazis Bautistu 2 puta meri jednom seci...
        Last edited by mikisavic89; 18-08-13, 20:00.

        Comment


        • #34
          Horhe se potrosio prerano. Hteo je na srce da izvuce protiv Markeza, da ga uvuce u neku neizvesnu zavrsnicu i greske, ali je mali ipak bio prejak. Bice zanimljivo kad se svi vrate u formu i zalece do kraja povrede.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            Joj Å¡ta im uradi Rossi
            Å ta uradi i Hejden Doviciozu
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #36
              a sad da majstoru.kada ovako oduva za klasu () boljeg vozaca od sebe,to je najmanje sto zasluzuje
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #37
                Odlicna, super trka, Markone me podsetio na Valeta protiv Setea, pusti ga malo da se izduva i onda kad mu dosadi gas. i cao... SVe cestitke i Valetu ....
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by denia_el View Post
                  najvece iznenadjenje - dani pedrosapokazao zube i to ni manje ni vise nego lorencu
                  Iznenadi bas , ..jedva je sisao sa motora, a Lorenco kao da nije imao povredu..
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #39
                    Matori Rossi pokazao zasto je Matori Rossi...

                    Mali Rossi pokazao zasto je Mali Rossi...

                    Nikad ponosniji na potpis nisam bio od kad sam ga postavio...

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by tasa01 View Post
                      Iznenadi bas , ..jedva je sisao sa motora, a Lorenco kao da nije imao povredu..
                      svaka cast ranjenicima,ali stvarno su se pokazali,sve su to sampioni (ne moras pod obavezno i da imas titulu)
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Matori Rossi pokazao zasto je Matori Rossi...

                        Mali Rossi pokazao zasto je Mali Rossi...
                        hahaha upravo sam hteo to da napisem

                        Senior i junior se sprdaju..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by denia_el View Post
                          svaka cast ranjenicima,ali stvarno su se pokazali,sve su to sampioni (ne moras pod obavezno i da imas titulu)
                          sto jeste, jeste... zato ih i volimo ..
                          sigpic

                          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                          Comment


                          • #43


                            Ducaticros
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #44


                              http://www.motogp.com/en/news/2013/m...is+race+motogp
                              Last edited by tasa01; 18-08-13, 20:37.
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by tasa01 View Post


                                Ducaticros
                                Ladno mogu da donesu Hypermotard umesto GP13 u Brno, verovatno bi bili i brzi...

                                Comment

                                Working...
                                X