Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Indianapolis Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by mikisavic89 View Post
    Zelena mamba...
    pozelenela od muke
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      ali da li je moguce da se spiz ponovo povredio
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #18
        Al ce sutra biti interesantna trka ......... Al u Teheranu!

        Comment


        • #19





          objasnio im Markone
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #20
            Originally posted by denia_el View Post
            ali da li je moguce da se spiz ponovo povredio
            Moguce, na zalost
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #21
              Originally posted by Alen P View Post
              Polako sa Markezom, Veliki deo njegovog uspeha je zahvaljujuci Hondi. Lorenco je jos uvek za klasu bolji od njega,
              da nije povredjen i Yamaha u problemu ove godine Markez bi do sada jos dva puta ispitao cvrstinu asflata jureci za Horheom.
              U pravu si Honda je zasluzna za 70% njegovih rezultata mada i on sjajno vozi.Sta se desava sa Yamahom postala je slabija u odnosu na Honde i to se vidi nekad je bila obrnuta sitoacija..Sve u svemu Mislim da ce se zavrsiti pobedom Markeza necu da kazem nazalost al e da bude ne intersantno za gledanje jer ce da ostavi najblizeg za 3-4 sekunde ja se samo nadam da Doctor moze da napravi neku borbu sa Calom ili Bautistom da malo uzivamo jer ovu tojicu nema sanse da stigne,pokazalo se da kad su svi tu pogotovo kad su zadravi da Doctor vise ne moze da im parira i na to treba da se naviknemo..Jos ako bude vozio do 2016 da gledam kako zavrsava kao 5-6-7 stalno ja ima da se roknem.Kvalifikacije su postale smesne vise dok vozi Markez i dok su tu Pedrosa i Lorenco niko im ne moze prismrdeti sem Cala i MOZDA Bradla Doctor je svoje odradio sto se tice brzih krugova
              Last edited by Djone7 Vale 46; 18-08-13, 00:15.
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • #22
                Å ta bi se desilo da je Markez na Dukatiju?
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Nikoletina View Post
                  Å ta bi se desilo da je Markez na Dukatiju?
                  Pa ako bi on bio taj "specificni vozac" onda bi osvojio titulu glatko. Jer kao sto znas dukati je trenutno najbolji motor, samo im nedostaje taj vozac-madjionicar

                  A sad ozbiljno, interesantno bi bilo videti to, medjutim ne bih mu preporucio tako nesto. Mada nije nemoguce, u dukatiju ce verovatno promeniti jos jedno 20-ak vozaca dok ne shvate da nije problem u vozacima

                  Comment


                  • #24


                    Ako posle ovoga neko jos poteze pitanje Honde i sta bi uraido na drugom motoru, onda ja ne znam sta da kazem. Decko je klasa vozac. A sto se tice situacije, za titulu je uvek potrebno srece i da okolnosti idu na tvoju ruku. Nije ona Lorencova titula kada se Rosi povredio nista manje vredna zbog toga. Marc sa jedva dvadeset godina u prvoj sezoni pokazuje vise nego Dani koji ima mnogo vise iskustva, i to sve na ovoj masini.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Ma nemas pojma, Sone... Njemu se sve namesta... I taj njegov motor ima 20KS vise nego Danijev... I Dorna je platila Lorenzu da razbije rame... I Rossiju su platili da se smeje kad ga vidi i da ga hvali gde stigne...

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        A sto se tice situacije, za titulu je uvek potrebno srece i da okolnosti idu na tvoju ruku. Nije ona Lorencova titula kada se Rosi povredio nista manje vredna zbog toga
                        Upravo tako, titula je titula, ali ako imas pet ili sedam titula onda je to klasa, a klinac ce verovatno to i dokazati u godinama koje slede

                        Comment


                        • #27
                          Dobar je Mark ali iskreno mislim da se previse pro*erava sa ovakvim potezima. Bio je ispred Rossija pre krivine i namerno isekao krivinu kao da izgleda isto kao 2008. Obice mu se to o glavu kad tad kad u Yamahi srede konce. Previse se igra sa Rossijem i Lorencom (Catalunya; krvina:Lorenco)...

                          Comment


                          • #28
                            Rossi je njega zamalo izgurao, negde sam i procitao deo izjave gde je rekao da je promasio kocenje (osim sto je bilo ocigledno, obzirom da je i on bio par santima van staze), krivina Lorenzo je u Jerezu, a Yamaha nije nista losija u odnosu na Hondu u odnosu na proslu godinu... Rezultati to govore.

                            Comment


                            • #29
                              a mislili ste da ce biti dosadna trka
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                a doktor
                                imace markez sta da uvezbava do sledeceg indija
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X