Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    rasist

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Ма знам га од рођења, он је једно послушно дете које се сада испустило из контроле јер му се отац разболео и не може више да га држи на узди... то вам је то и не очекујте од Нолета нише више бар док не сазри и порасте... зезамо Рафу како је послушни дечкић, њега не испуштају ни из вида и нема шансу да полуди и да глуми небеско створење... овај је одлепио начисто, јак психолог му је потребан... дере се на јадног Дулета, а тај је мумија жива, послушник који служи да се над њим иживљава, шта ће сирома, отац му умро, нема школе, не игра тенис, мора да служи и трпи надувеног Нолета... у истом сосу је и онај Вајда, само носи торбе и држи му пешкир, све сами мученици, какви стручњаци какви бакрачи... новинари навикнути да ћуте и да не критикују јер ће добити одказе и ето ушта се све претворило!!!
      Ziko iskuliraj,lepo si sam rekao pre neki dan da si se navikao na ovo.Zasto se sada nerviras i pises tu neki roman?Mozda si u pravu za to sto pises,ali to ne moze niko da zna kakav je Djokovic prema Vemicu,mada sigurno nije sladak.Jednostavno coveka vise zabole za tenis,a nas boli najvise to sto njega zabole.E to je sve sto moze da se kaze o Novaku i njegovim navijacima,a neka batale ljudi opet preko privatnih poruka da mi pricaju da odrastem,posto zadnji put kada sam pogledao u imao sam 23 god i znam sta pricam.

      Comment


      • Zika opet zavijo smesne cigare
        Promeni snabedavaca duvanom
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Brate ti me izgleda ne shvacas. Nisam rekao da je Nole odigrao dobar mec, nego da je John bio bolji, kapiras me sad? To je zalosno od Novakovog aspekta, jer on smije da dozvoli da igrac kao Isner bude bolji od njega. Znaci, ja kazem da je John bio bolji i da je zasluzeno dobio mec, e sad koji je razlog sto je Novak ovako ocajan u zadnje vreme stvarno ne znam...
          Svaka cast Dzonu, ali on je odigrao onako kako i inace igra.... Ovo sto si sada naveo ovo da je zalosno sto je Novak dozvolio da igrac kao izner bude bolji od njega se 100% slazem sa tobom, ali to ja tebi kroz sve ove postove do sada pokusavam da kazem.... I da je u svim odlucujucim momentima Novak odigrao losije nego sto inace moze .... A ko ovde uopste govori o dobrom mecu? Niko to nikada nije spomenuo, tako da nema potrebe za toboznjim "predavanjima"
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kakvim se statistikama bave madjionicari sa Sky sportsa...kazu nikad Berdych nije uspio sacuvati svaki servis protiv Murraya u jednom mecu

            Comment


            • Originally posted by Gargamel View Post
              Ziko sta predlazes?
              предлажем да престанемо са демагогијом и да га хвалимо због историских успеха... шта је било било је... треба да се понаша спортски, да се радује игри, да да све од себе да видимо да се залаже и приказује оно шта зна, а неуспех ће му бити опроштен јер ово је спорт у коме се добија и губи!!! Ово пренемагање, кукање, статирање, мрачне фаце као да га неко мучки тера да на силу игра не личи на нормално... ништа то не подсећа на спортску игру... то је пренемагање размашеног момка.... ко то може да готиви???
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by earthSRB View Post
                Salim se Earth
                Al je prejaka Serena... Nadam se da ce osvojiti Sinci, nije u redu da teniserka kao Serena nema trofej u Sinsinatiju.
                OVAKO

                Comment


                • THE ENDiiiiiiiiiii
                  sigpic

                  Comment


                  • K`o sto i pretpostavih...Berdo rutinski

                    Comment


                    • Nikako da odgledamo Mareja i Nadala ove godine,sutra ce da bude ciscenje i brisanje patosa Berdihom

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Salim se Earth
                        Al je prejaka Serena... Nadam se da ce osvojiti Sinci, nije u redu da teniserka kao Serena nema trofej u Sinsinatiju.
                        Uvek bih menjao Sinsi za jos jedan USO
                        Vraca Halep brejk.

                        Iskreno i ne ocekujem od Serene da uzme ovde titulu. Ne mora da forsira previse.

                        Comment


                        • Kako li ce Role sutra sa Tomicom
                          svojom nocnom morom
                          sigpic

                          Comment


                          • Berdič vrhunski

                            Comment


                            • Lagana egzekucija za Tomicu

                              Hvala ti Berdo sto izbaci ovog smaraca i donekle ce biti malo zanimljiva zavrsnica turnira.

                              Comment


                              • Vala je i Rafa mogao s rajom do NYa...nek pusti da i ostali nesto osvoje

                                Comment

                                Working...
                                X