Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • умало да испадне и трагично... брејк па рибрејк...
    sigpic

    Comment


    • STEPHENS!!!

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Браво са Стифенс, надам се да ће да настави са добрим партијама и да коначно направи неки бољи резултат
        Sloun pravi dobre rezultate, ali samo na GS i Premier 5/Mandatory turnirima

        Comment


        • Gledam reprizu,i Federer mi izgleda,bas mocno.Vrlo lagano uzeo prvi set,uz odlican servis,a narocito mi interesantno,kolko jedva ceka lopticu na bh.Po meni stekao je veliku sigurnost.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Federeru return većinom chip BH . Polovinom drugog seta Philipp % 1 servisa nešto preko 30%.
            Zato servis u Cincy-u može rešiti mnogo problema.
            Lahyani- puno grešaka i čudnih odluka u posednje vreme
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ohrabrujuca partija Federera. Slijedi bitno tezi test - Has.

              Ako bi Federer i protiv Hasa pokazao napredak, mec sa Nadalom bi bio super zanimljiv.

              Malo sam preuranio, ali gorim od zelje da vidim Federera koji je u formi protiv novog Nadala na brzoj podlozi.

              Bukvalno ne bih znao sto da ocekujem. I ne bi iznenadio ni jedan rezultat.

              Comment


              • Nema potrebe za Nadala da bude novi...on se vraca osnovama kad igra sa Rogerom

                Nadam se da cemo gledati taj mec, iako su Rogerove sanse male

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Nema potrebe za Nadala da bude novi...on se vraca osnovama kad igra sa Rogerom

                  Nadam se da cemo gledati taj mec, iako su Rogerove sanse male
                  Opet se vraca svom dosadnom defanzivnom tenisu, a bas ga je dobro gledati kad igra ofanzivno. Nenormalno bolji tenis

                  Comment


                  • Nadao sam se da ce Filip uzeti jedan set a Roger ga preslisao u dva seta, ocekivao sam tezi otpor Nemca ali Roger je bio na nivou.

                    Veceras Janko i Milos medjusobno , nadam se da ce biti dobar mec

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Nema potrebe za Nadala da bude novi...on se vraca osnovama kad igra sa Rogerom

                      Nadam se da cemo gledati taj mec, iako su Rogerove sanse male
                      Ne da nema poterbe, nego ne smije. Odnos vinera neiznudjenih 9/23 mozda jeste dovoljno dobar za Novaka u shoot-out-u, ali definitivno nije dovoljno dobar za iole pristojnog Federera.

                      Vraca se igri sa osnovne. Eto da vidimo moze li da mijanja jednu i drugu igru po zelji ili pak jedna igra ima negativni uticaj na drugu igru.

                      Da li ce igra sa osnovne biti dovoljna na brzioj podlozi u Sinsinatiju? Nikad prije nisu igrali. Samo da Federer bude u pristojnoj formi. Nadal ga je samo jednom pobijedio na brzom hardu. 2006. u Dubaiu. Ostale Nadalove pobjede su bile AO 2 put, Miami 2 puta, IW jednom. Igrali su jako malo na brzom hardu.

                      Comment


                      • Igrat ce nesto izmedju. Nema potrebe za forsisanjem, ali razvlacenje Rogera uopste nije losa ideja. Kako god igrao, veliki je favorit...

                        Svakako ce biti zanimljivo vidjeti i sta Grigor moze sutra napraviti

                        Comment


                        • Nece Roger imati sta da trazi, sumnjam da ce on vise pobedjivati Nadala, eventualno na nekom indoor turniru.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Igrat ce nesto izmedju. Nema potrebe za forsisanjem, ali razvlacenje Rogera uopste nije losa ideja. Kako god igrao, veliki je favorit...

                            Svakako ce biti zanimljivo vidjeti i sta Grigor moze sutra napraviti
                            Nesto izmedju je logicna igra. Ali nije uvijek lako pogoditi pravu mjeru. S obzirom na Federerove probleme, Rafa mora biti poprilicni favorit.

                            Medjutim, igrati protiv Federera koji nema sto da izgubi nije lako. To moze da ti posvjedoci Novak. Federer je proveo vijek ulazeci u svaki mec sa imperativom da mora pobijediti. Federerov najveci problem, pogotovo ako bude dobro igrao, ce da bude kondicija. Tesko ce on pobijediti ako mec ode preko 1.5 sat a pogotovo preko 2 sata.

                            Dimitrov je bio odlican u prva dva meca. Namucio je ono Rafu u MC. Dimitrovu odgovara Sinsinati. Medjutim, bilo bi veliko iznenadjenje da pobijedi Rafu. Almagro mu je pomogao, Rafa mu nece pomoci.
                            Last edited by NI; 14-08-13, 14:49.

                            Comment


                            • Dobro to ti mislis,mada ja smatram da moze dobiti Nadala na ovom turniru evo zivi bili pa videli

                              Comment


                              • Mrzim sto cu ovo da kazem ali Grigor ce namuciti Nadala. Njega izuzetno odgovara Cinci, i imace Rafael muke, svakako nema da bude lako.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X