Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam procitao Salihovic je nesto dobacio golmanu Frajburga, pa mu je opalio samar.Nije mu sudija tek tako dao crveni karton, jer je sigurno on sve to video.

    Tacno sam znao da ce biti goleade u Leverkuzenu i da sam bio u mogucnosti pogledao bih celu utakmicu, a ne samo ovih 30-40 minuta u okviru Half-Time Show.U jedno vreme mi se cinilo da ce Gladbah preokrenuti. posle mi se izgubio signal pa nisam video gol Kastra.Zgazio ih je Gladbah pocetkom drugom poluvremena, uz to je Lenu ispala lopta kod drugog gola pa su i brzo izjednacili.Gladbahov vezni red je danas bio slab, a i u odbrani je dosta skripalo.Mogao je Leverkuzen u prvom poluvremenu i ubedljivije voditi, jer je Kisling nakon jedne akcije pogodio stativu.Gladbah odmah na pocetku imao dva teska gostovanja, tako da bez obzira sto su u obe utakmice izgubili ocekujem da ce biti u gornjoj polovini tabele.Za Leverkuzen treba videti kako ce igrati utakmice LS i Bundeslige u kombinaciji.

    7 crvenih kartona u 5 utakmica.

    Comment


    • Originally posted by bracala View Post
      Mnogo manje Bayern djeluje kao tim sada. Ova "dodaj Riberyju loptu" taktika nece prolaziti protiv ozbiljnih ekipa koliko god da je Bilal klasan. Nema im ravnoteze u igri, providno djeluju. Dobili i skandalozan penal ali poprilicno su se znojili tamo do 70. minuta. Ali ajde, tek pocela sezona.
      treba to sve uklopiti, Goetze, Muller, Kroos, Thiago, Martinez itd....nije lako Guardioli, ako nekoga zapostavi od ovih može doći do remećenja atmosfere....

      kao što kažeš vidjećemo kako će to funkcionisati protiv jačih ekipa

      Comment


      • Nisam stigao danas nista da pogledam. Po livescoreu bi se reklo da je bilo zanimljivo Vidim dosta cudnih kartona znaci da je bilo pizdarija

        Ali zato Leverkuzen melje Cekam taj pregled sjutra

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Koliko sam procitao Salihovic je nesto dobacio golmanu Frajburga, pa mu je opalio samar.Nije mu sudija tek tako dao crveni karton, jer je sigurno on sve to video
          Ne može se naći dobar snimak, niti ugao iz koga se vidi cela situacija, ali pročitah na interenetu da je ošamario Šustera kada je ovaj došao da uzme loptu
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Jeste pao samar, video sam ja sinoc u pregledu. Na sekund sam pomislio, vidi ga Baloteli!

            Comment


            • Potpuno nepotreban i idiotski potez Sejada, al aj..
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Nisam stigao danas nista da pogledam. Po livescoreu bi se reklo da je bilo zanimljivo Vidim dosta cudnih kartona znaci da je bilo pizdarija

                Ali zato Leverkuzen melje Cekam taj pregled sjutra
                Nakon pregleda ces pozeleti da skines celu utakmicu i da pogledas lepo to natenane bez obzira sto si video pregled.Da bolje stojim sa vremenom(kao verovatno i ti) do sada bih sigurno pogledao snimak utakmice koje bih prethodno skinuo na sajtu rojadirecta.Ono sto sam juce gledao je za mene bilo malo na Half-Time Show.Zdrav Sidni Sem je najvece pojacanje za Leverkuzen sto je uostalom i pokazao juce.Mada trebace njima tu jos jedan igrac za rotaciju na tim pozicijama iza napadaca, jer ako se Sem povredi nece moci Son i Kastro da iznesu celu sezonu.

                Zbog ovakvih derbija i goleade jos pratim Bundesligu, jebo Dortmund i Bajern i njihovu borbu za titulu.

                Comment


                • Gledao sam ja tekmu malo i nevjerovatno je koje im je pojacanje nas kapiten za one smijesne pare,hvalio ga Sami juce poslije utakmice.Nisam ja sumnjao u Spahica sekunde igracina je to,ali gledam juce kako majstor stigne da obavi svoje zadatke,a jos ispravlja i onog Topraka kad god stigne...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Eurosport.com EN ‏@EurosportCom_EN 47m

                      BREAKING: Bayern Munich midfielder Thiago has been ruled out for up to seven weeks with a torn ankle ligament.
                      ....
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Kad je budalcina, ne zna se ko je veca, on ili Jovetic.
                        sigpic

                        Comment


                        • Stuttgart se bukvalno raspada...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sta promasi Molders

                            Comment


                            • Štutgart otpustio trenera Bruna Labadiju.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Kad su vec njemu dali otkaz mogli su i Bobicu otkaz dati, jer kolika je krivica trenera tolika je i njegova. Katastrofalno selektiranje igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X