Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda manje vise, ali da im nisu mogli dati barem gol e to mi nije jasno. A Hamburger je umeo da primi i po 2 komada od raznih ekipa

    Comment


    • Bayern nastavlja da dominira...

      Muller i Alcantara za laganih 2-0 protiv Hannovera , jos ni poluvrijeme nije zavrsilo.

      Comment


      • Alkantara brate, samo dominiraj



        Nastavlja Bajern sa gaženjem, nema kraja

        Comment


        • Svi se u vezi rotiraju kod Pepa , samo majstor igra svaku , ne racunajuci Lahma , koji vecinu utakmica igra kao DM , ali dobro on mora igrati , a i da ga stavis na CF i tu bi garant dominirao ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • http://www.sportal.rs/news.php?id=120076

            Koliko smesno, sad treba Bayern da prilagodjava svoju poslovnu politiku javnosti u cilju podizanja neizvesnosti lige?!
            glupa prica skroz, jaki su kao zemlja i svaka im cast, nije sto sam simpatizer Bayerna ali realno je tako... uostalom Bayern da nije kupio Gecea kupio bi nekog drugog jer novac nije problem, i opet bi bio mnogo jak... da nije toliko uspesan Lewandowski bi izabrao neki drugi klub da u njemu nastavi karijeru, nije da mu je falilo ponuda...
            da nije Bayern kupio i Kagawu i Sahina?
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Pokupice oni Drakslera na leto, ako nekom ne treba verovati onda je to bild.Procenat tacnih informacija im je ispod 10%.

              Pre nego sto su uzeli Gecea, bas su oni kukali kako zele jacu i neizvesniju ligu nakon sto je bilo evidentno da ce da se prosetaju ligom sa par rekorda i da za to treba da organizuju sastanak povodom toga kako liga ne bi dobila skotski ili spanski scenario.Time su pokazali samo koliko su licemerni i da im je vise stalo za svoju dobit, nego za dobit lige.Ja licno ne bih imao nista protiv toga da tu pricu nisu krenuli da guraju u javnost.Sta god oni da rade, bas zbog toga kakve tamo stvari vladaju nikada nece da budu medju tri najpopularnije lige, pa makar imali najveci koeficijent u Evropi jer finansijski monopol odbija mnoge gledaoce.Neizvesnot lige donosi vecu gledanost(koja u ovom slucaju da ne postoji), ovako mogu da se pomire sa tim da ne mogu puno bolje od ovoga.Ako Francuzi povuku prave poteze, mozda padnu i na peto mesto po popularnosti.Da Dortmund nije toliko osakacen povredama, sigurno bi zaostajao 3-5 bodova sto bi samo govorilo koliko je dominantna.Shvatam ja da bi vecina klubova zelela da drzi monopol kao Bajern, ali jebes taj sport/ligu gde je jedan tim dominantan u svakom smislu, bolje da te sati gledanja posvetim necem drugom.

              Comment


              • Mislim da ih ne interesuje previse globalna popularnost, interesuje ih (da me neko ne razume pogresno), ali sigurno ne u meri u kojoj su recimo Englezi ili Spanci okrenuti tom aspektu... u Nemackoj je liga izuzetno popularna, o tome svedoce uvek krcati stadioni ali i velika propracenost u medijima i imam utisak da im je to sasvim dovoljno..
                Bayern prosto dominira ligom trenutno, siguran sam da bi u bilo kojoj drugoj ligi na svetu bili prvi, samo sa manjom prednosti nego sto ostvaruju u Bundesligi... i ovo sto su odlucili da ne kupuju vise najbolje pojedince direktnih konkurenata iz Bundeslige je dobra volja celnih ljudi Bayerna jer nisu radili nista ilegalno, prestace s tim ali ne vidim kako ce se na taj nacin iznivelisati snage u ligi ok, nece oslabiti konkurenta ali ce za isti novac kupiti podjednako dobrog igraca iz neke druge lige... a i ako su uredno platili igraca Dortmundu, Shalkeu ili nekom trecem, kako su ga to oslabili? Dortmund je recimo mogao da bira krilo za tih 37 miliona ako se ne varam sto je dobio od Bayerna za Gecea, nisu ga oteli...

                dobro, gledamo sve iz drugog ugla, meni odgovara sto dominiraju jer ih gotivim, na #2 su mi odmah iza Milana
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Stadioni su im puni jer pre svega zivotni standard u Nemackoj nije bas mali, pa i cene karata su daleko jeftinije nego li u Engleskoj, Spaniji i Italiji. Plus stadioni su odlicni.

                  Comment


                  • Jedno je naizvesnost lige a drugo kvalitet fudbala koji se ipak ne dovodi u pitanje, bar sto se mene tice... dakle ne idu na stadione jer su moderni i udobni a oni eto imaju viska novca, a i cene su pristupacne, ipak je tu sportski aspekt presudan... imaju sta da vide sto se fudbala tice a to sto si naveo je samo bonus
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Pa naravno da ima sta videti na stadionu, ali osim Bayerna i Dortmunda retko se gde moze videti vrhunski fudbal. Pa cak ni ova dva giganta, Dortmund je trenutno gigant po meni, ne igraju bas uvek vrhunski. Odbrane ni nemaju, taktike jos manje. Po meni previse izvikana liga. Nekoliko puta sam gasio stream kad igra Dortmund, jer realno i njihove tekme znaju da smore. A eto Dortmund u Nemackoj najvise gotivim

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Pa naravno da ima sta videti na stadionu, ali osim Bayerna i Dortmunda retko se gde moze videti vrhunski fudbal. Pa cak ni ova dva giganta, Dortmund je trenutno gigant po meni, ne igraju bas uvek vrhunski. Odbrane ni nemaju, taktike jos manje. Po meni previse izvikana liga. Nekoliko puta sam gasio stream kad igra Dortmund, jer realno i njihove tekme znaju da smore. A eto Dortmund u Nemackoj najvise gotivim
                        Da nisi malo preterao ?

                        Comment


                        • Mozda i jesam, ali sve mi se cini da nisam

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            Jedno je naizvesnost lige a drugo kvalitet fudbala koji se ipak ne dovodi u pitanje, bar sto se mene tice... dakle ne idu na stadione jer su moderni i udobni a oni eto imaju viska novca, a i cene su pristupacne, ipak je tu sportski aspekt presudan... imaju sta da vide sto se fudbala tice a to sto si naveo je samo bonus
                            Nemacka ti je savrsen primer decentralizacije , a samim tim da je kod njih izrazen lokal-patriotizam i daju oni para pre svega za njihov klub ma koliko god on bio los jer im je takav kvalitet.Henes je pre 2-3 godine izjavio kako ce Bundesliga da bude uskoro najbolja liga na svetu, a gledajuci sa realne tacke gledista moci ce samo da se pohvale da je Bajern prvak Evrope jer ostali klubovi zbog razlicitih faktora nece moci da se probiju do vrha.A naravno da zele vecu popularnost, jer bi to donelo veca TV prava klubovima koja bi mogla dosta da uticu na njihove finansije jer do sada su dobijali neke mizerne sume nasrpam drugih liga, a da bi oni napredovali i da bi mogli da naprave korak napred trebaju im veci prihodi od TV prava, a na to dosta utice neizvesnost lige koja u ovom trenutku ni ne postoji, a time i opada popularnost.

                            Comment


                            • Henes se preracunao tu malo... mada trenutno Bundesliga ima najmocniji klub na svetu, steta sto ostali ne mogu da isprate na adekvatan nacin (izuzev delimicno Dortmunda)
                              Kad smo vec sisli s teme (Bayern)... ja sam takav, meni statistika ne znaci mnogo, misljenje vecine jos manje, ne mogu da gledam Engleze jer su mi antipaticni, Spanci su ljigavci i ne volim ih, Calcio ima taj neki smek i za mene je to najbolja liga na svetu jos iz vremena kada je i zaista to bila po kvalitetu... Bundesliga takodje, uzivam da gledam i to je to...
                              opet ponavljam, simpatizer sam Bayerna pa zato tako reagujem na ovu vest, mozda je to dobro za ligu mada ako Bayern ne kupi igraca kupice ga neko drugi, otici ce iz lige... a sa druge strane Bayern nece biti nista slabiji jer ako ne kupi nekoga iz Bundeslige kupice iz neke druge podjednako dobrog igraca, moze im se prosto
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Sta se desava sa mrtvim Leverom?

                                Sve im jebem..

                                Comment

                                Working...
                                X