Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tiago će izgleda biti standardan kod Pepa, odlično igra. Plus još što može dobrano napredovati u svim segmentima.

    Comment


    • Ma insistirao covek da se ovaj dovede, naravno da ce mu igrati. Kroos je prava zamena Svajnija, tesko da ce se njega odreknuti. Martinez trenutno najvise trpi.

      Comment


      • Martineza ubise povrede ove sezone,bas ima problema
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Prosle godine dominirao, boljeg zadnjeg veznog nemaju. A sto onoliko forsira Lahma na poziciji zadnjeg veznog nije mi jasno, bez obzira da li igra Martinez ili ne.

          Comment


          • Recimo Rafinja prošle sezone bio zaboravljen kod Heynckesa. Gvardiola došao i on odmah u prvoj, Lam na zadnjeg veznog. Mislim, nije Brazilac neka extra klasa ali odličan posao odrađuje.

            Htio je Gvardiola Rafinju dok je još Barsu trenirao pa možda i ne čudi što je ovaj sada u prvoj postavi skoro sve utakmice.
            Last edited by ognjen; 02-02-14, 16:23.

            Comment


            • Lep gol Gecea

              Comment


              • Mnogo jaki ovi crni gostujući dresovi Borusije.

                Inače rutinskih 2:0, Jojić je na fosni, pa se iskreno nadam njegovom debiju.

                Comment


                • Herta napuni nesrećni Hamburger 3:0 na poluvremenu. Herta uz ovo u 15. minutu promašila penal, moglo je biti ubedljivije. Adrian Ramos promašio taj penal ali posle se iskupio sa dva komada.

                  Comment


                  • Gledao sam ja Hamburg protiv Šalkea pre tri kola, kakav je to očaj od tima, ne piše se njima baš najbolje ove godine.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Gledao sam ja Hamburg protiv Šalkea pre tri kola, kakav je to očaj od tima, ne piše se njima baš najbolje ove godine.
                      izgleda da su overili ispadanje,nekada izrazito jaka ekipa,steta za njih ...
                      p.s herta iz dana u dan sve bolja
                      Last edited by Ћоми_БГ; 08-02-14, 20:28. Reason: greska

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/ta...ne-svrhe/70495

                        Comment




                        • Nije ni cudno sto Kros hoce da napusti Bajern...

                          Comment


                          • Prvi gol Jojica posle bukvalno 10 sekundi na terenu.

                            Comment


                            • Trpaj Jojiću neznalice i menadžerski igraču. Brat !

                              Comment


                              • Idemo majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X