Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam NFL, pa sam nervozniji posto se moj tim blamira u odbrani.

    Glupa rasprava i neko to treba da prekine.Treba lepo to saseci u korenu da ne ode predaleko.
    Last edited by Ricma; 19-01-14, 21:49.

    Comment


    • Evo Maricu sta ja rekoh u nedelju hahahah

      http://sportsport.ba/ino_fudbal/vezn...-monaco/122928
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kakav gol Nuria !

        Doktor
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sumnja se da je Kuba zadobio povredu prednjih ukrštenih ligamenata....
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Upao Dortmund u mnogo losu formu, u Bundes ne mogu meda s' kasike

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Upao Dortmund u mnogo losu formu, u Bundes ne mogu meda s' kasike
                Em povrede, em ocajna igra.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Opalo im samopouzdanje zbog raznih sranja koje ih je snaslo tokom sezone. A bas su dobro delovali pred pocetak sezone. Ocekivao sam vise, ali sta da se radi. Sad sve karte nek bace na LS, pa sta bude.

                  Comment


                  • Kuba povrijedio prednje ukrštene ligamente, kraj sezone za njega.

                    According to BVB's club doctor Dr. Markus Braun, should the operation and ensuing rehabilitation process go according to plan, the earliest Blaszczykowski could return to training would be after the summer break.

                    Comment


                    • Bože sacuvaj , pola tima povrijedjeno , ali bukvalno
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kakav je ovaj HSV očaj, žali bože 90 minuta što sam odvojio da ih gledam protiv "Štrumfova", totalno taktički nepotkovana ekipa, tehnički isto bi se reklo ispod nivoa BL. Čeka njih grčevita borba za opstanak.

                        Šalke bez pardona, lako do 3:0, uz povratnički gol Huntelara. Mali Majer kidalica kako dečko igra, biće od njega prava stvar, novih potencijalnih 40 miliona za 04 i novi potencijalni mamac za Minhen, samo da ga vežu nekim ludilo ugovorom da ga ne otmu za dž i mekinja.

                        Spoiler
                        Inače, pade Brajkulica tu GG, neiskustvo.

                        Comment


                        • It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Glup transfer ako se desi.Dortmund bi od njega imao korist samo pola godine, a opet neces resiti pitanje desnog krila koje treba da se popuni povredom Kube.Jedino Mahitarijana da pomeri desno, a nesto ne verujem u tu mogucnost.A s druge strane ovo bi se moglo shvatiti da je on zamena za Gundogana posto mu osmica nije strana, a potencijalnim dolaskom Kagave na leto bi doslo do prenagomilovanja igraca slicnog profila.

                            Comment


                            • Pajkec 5m je u pitanju, ja da sam Borusija uzeo bih ga, ispod cene je to, odličan za rotaciju, plus je kidao BL u Majncu sa Šurleom, a i u Šalkeu je bio solidan, daleko bolji nego što se predstavio u PL.

                              Comment


                              • Ma on je kidao kao desetka ne kao osmica, igrao je jednu sezonu tu poziciju ali kad je dosao Raul bio je gurnut napred.Ne ide mi zato sto ako se dovede Kagava, imaces njega, Jermenca i Holtbija a to su igraci slicnog profila.O tome ja pricam, bilo bi to po meni nepotrebno gomilanje igraca i naravno da je kako god da okrenes Kagava bolji od Holtbija.A i najbitnija stvar zasto ga ne uzeti je jer dolazi iz Salkea i to jos otpadak iz Totenhema.Vise sam za to da Borusija dovede Banegu, koji moze da igra i DM i CM u paru sa Sahinom.

                                Comment

                                Working...
                                X