Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 22 miliona eura je transfer
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Za igrača za kojeg ne znam da je pet utakmica odigrao ove sezone i još koji put samo na klupi bio uzeti 22m. Svaka čast plavcima, odlično su ovo odradili.

      Comment


      • Na TM pise da transfer iznosi 17 miliona evra, verovatno su onda ukljuceni bonusi posto niko do sada nije spominjao cifru ispod 20 miliona evra.Vec od sledeceg leta imace Volfzburg trecu najjacu ekipu u Bundesligi.Jos ako izbore cetvrto mesto, tek ce da naprave metez.

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          Za igrača za kojeg ne znam da je pet utakmica odigrao ove sezone i još koji put samo na klupi bio uzeti 22m. Svaka čast plavcima, odlično su ovo odradili.
          17+3+2 je transfer...ja sam to isto rekao dobili su Matica koji ce odmah da uleti u prvi tim,a rijesili se igraca koji nije nista odigrao za velike pare
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            17+3+2 je transfer...ja sam to isto rekao dobili su Matica koji ce odmah da uleti u prvi tim,a rijesili se igraca koji nije nista odigrao za velike pare
            A prethodno su tog Matica prodali za 2, a sada kupili za 25. Ma nema sta, odlicno posluje Celzi.
            Taj De brujn ce postati zverka u Bundesu, a onda ce ga Celzi vratiti za 40 miliona.

            Comment


            • Originally posted by PRINCE View Post
              A prethodno su tog Matica prodali za 2, a sada kupili za 25. Ma nema sta, odlicno posluje Celzi.
              Taj De brujn ce postati zverka u Bundesu, a onda ce ga Celzi vratiti za 40 miliona.
              Ne sekiraj se ti za Chelsea mnogo si mi opterecen
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Fazon je u tome što Matić vjerovatno ne bi ovoliko napredovao da je ostao u Čelziju. De Brujne takođe ne može trenutno da ima veliku minutažu tako da jedino može napredovati negdje drugdje, u ovom slučaju u Volfsburgu.

                Comment


                • Prosla inicijativa HSVPlus sto bi znacilo da cemo u narednim sezonama da imamo jaci i konkurentniji HSV i da ce Nordderby da postane atraktivan kao sto je sada derbi Bavarske.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ne sekiraj se ti za Chelsea mnogo si mi opterecen
                    Zasto bih bio opterecen treceplasiranom ekipom ?

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Zasto bih bio opterecen treceplasiranom ekipom ?
                      Zato sto znas da su buduci prvaci,nece valjda nastavnik da bude prvi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Zato sto znas da su buduci prvaci,nece valjda nastavnik da bude prvi
                        Phahaha akane, uvek si bio duhovit decko

                        Comment


                        • Nece ti biti tako smijesno krajem maja
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Udario ti januar u glavu malo akane, zbijas sale na sve strane
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A da lepo raspravu da prenesete na PM posto nema dodirnih tacaka sa ovom temom?

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                A da lepo raspravu da prenesete na PM posto nema dodirnih tacaka sa ovom temom?
                                Sto se bolan ljutis?

                                Evo da ti ne spamam, procitah danas da je Bayern zainteresovan za Rosickog i ono kontam WTF..

                                A da takodjer je i Woja izjavio da je probao sve sto je mogao da ubjedi Lewandowskog da predje u Arsenal, ali ovaj je potpisao davno za Bayern
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X