Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @AIRBORNE

    Ne bih ja imao nista protiv da predje u Junajted, ali greota da prekine saradnju sa jednim od najboljih trenera Evropu i prepusti se Mojesu ili bilo kom drugom prosecnom britanskom treneru i to sve pod uslovom da Junajted ne promeni tu tradiciju.Trener kao i pozicija kluba u domacem sampionatu su veliki faktori kod dovodjenja igraca.

    Mislim da nakon ovog kola dobijamo i ozbiljne kandidate za cetvrto mesto, posto su se Salke, Volfzburg i Menhengladbah malo odvojili od drugih.Na neki nacin sam i ovakav rasplet ocekivao, samo je bilo pitanje vremena kada ce poceti i da slave u gostima posto su sva tri tima gubili bodove.Volfzburg nakon nezgodnog poraza od Braunsvajga vezao tri pobede(od toga dve u gostima nad Augzburgom i juce nad Frankfurtom) i bas sa njima igra Dortmund u sledecem kolu.Volfzburg nakon nezgodnog poraza od Braunsvajga vezao tri pobede(od toga dve u gostima nad Augzburgom i juce nad Frankfurtom) i bas sa njima igra Dortmund u sledecem kolu.Na prvih sest mesta su sada sest najjacih ekipa po kvalitetu, tako da za razliku od proslih sezona nema bas velikih iznenadjenja.Herta jeste iznenadjenje, ali su u poslednja dva kola izgubili i sada su na sedmom mestu sto opet nije los rezultat za njih.Stavise je odlican, jer se retko to kome nadao na pocetku sezone.

    Comment


    • Au sto ga zavuce Olic...

      Sad ocekujem pritisak Dortmunda...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Subotic pokidao ligamente, stoper se sigurno dovodi u januaru a do tada na toj poziciji mozemo da ocekujemo da vidimo Bendera.

        Comment


        • Kakva ludnica od utakmica, jok najbolje da padne 700 golova :/
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Farfan stavlja tacku. Boateng pokidao danas.. Schalke-ov.

            Comment


            • Bez obzira sto nije sviran cist penal za Dortmund, nisu zasluzili ni bod.Kada te ekipa nadigra bez njihovog najboljeg igraca ne zasluzujes bolje od ovoga.Klop je danas podbacio kao motivator.Jebes to sto igraju najlepsi fudbal u ligi kada im to nista ne donosi, u najboljem slucaju drugo mesto.

              A vidim i Verder popustio u poslednjim minutima.

              Comment


              • Sada sledi odlucujuci period za Borussiju u ovom prvom delu sezone. Prvo igraju kuci sa Bayernom, posle toga ide mec sa Napolijem u Ligi Sampiona, a znamo svi kakav je ulog tu, onda ide gostovanje Mainzu, pa odmor u kupu i onda im dolazi Leverkusen.

                Ako se Gundogan oporavi za ove 2 nedelje, onda mislim da postoji mnogo razloga za optimizam. Prvo zato sto je on Bog otac, a drugo zato sto Klopp sa njim dobija mnogo prostora za kombinovanje i menjanje rostera, a ne da Sahin, Bender i Mkhitaryan igraju svaki mec. Kontam da ce ova trojica igrati protiv Bayerna, a da ce onda u LS-u Gundo uskociti umesto Mkhitaryana i da ce igrati 10-ku kao protiv Bayerna na pocetku sezone, a znamo svi kako je odigrao na tom mecu. Takodje, Kehl je u subotu bio na klupi, sto znaci jos vise mogucnosti za rotaciju u narednim tekmama, sto ne moze da bude lose.

                Dakle, samo da Ilkay bude zdrav, ostalo ce samo doci.
                sigpic

                Comment


                • Postaje bas ruzno .

                  Prvo je bilo do polovine septembra , pa do pocetka oktobra , evo sad je polovina novembra , a Ilkaya jos nema .. Valjda ce poslije reprezentativne pauze biti tu
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ti si prvi napadač Boateng !

                    Comment


                    • Sada ce tata Jurgen da objasni neke stvari..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Nije realno koliko se ovaj komentator nalupetao za ovih sat vremena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bolji je bio Dortmund i sa ovako osakacenim timom. Steta sto Reus nije dao gol kada je izasao na Neuer-a, ocajno je sutnuo.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Imao je i Blazikovski dobru priliku al dzaba kad ne ume, u nedostatku dobrih krilinih igraca on igra. On meni uopste nije za prvi tim Dortmunda, vise kao neki dzoker, sto pre Mikhtaryana na krilo prebacit i ako treba nek Gundo igra 10-ku. Blazikovski nema osecaj za gol

                            Comment


                            • Originally posted by Rondo9 View Post
                              Nije realno koliko se ovaj komentator nalupetao za ovih sat vremena.
                              Cini mi se da je na pocetku utakmice rekao nesto u fazonu: "cuveni grcki stoper" za Sokratisa.

                              Po cemu je cuven?

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Cini mi se da je na pocetku utakmice rekao nesto u fazonu: "cuveni grcki stoper" za Sokratisa.

                                Po cemu je cuven?
                                Najjaci duel igrac u Evropi po procentima dobivenih duela hahaha

                                Lewandowski
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X