Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako samo Borusija sabija, satraše Štutgart

    Comment


    • Lewa hat-trick, koja sprdnja...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Cccccccccc ludi Dortmund
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • kakva asistencija majstora Rojsa



          Neće njega Klop dati ni za 100 miliona

          Comment


          • Klauzula mu je 39 ne pita se Klopp nista samo Reus...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Meni se cini da je lik hteo da suta petom


              Edit: ipak je nekog zakacila, pa sam se istripovao
              Last edited by mark !t zer0; 01-11-13, 22:27.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Klauzula mu je 39 ne pita se Klopp nista samo Reus...
                39m? jbt nisam to znao. Gledaće Borusija svim silama da ga zadrži. Možda mu ponude neku platu tipa 6-7 miliona godišnje pa potpiše novi ugovor.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Klauzula mu je 39 ne pita se Klopp nista samo Reus...
                  Akane makni prstice sa njegovog ugovora on je nas tj. bice nas
                  Decko ne voli glavne gradove tako da ce mu u Unitedu biti najlepse.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Ostace Rojs sigurno, ja mislim da on biti prvi bitniji igrac koji ce produziti ugovor, a ne otici u inostranstvo.Nakon sto je Klop produzio ugovor ne sumnjam da ce Rojs isto postupiti.Ono po cemu se Rojs razlikuje od drugih koji su napustili klub(kao i od onih koji ce na kraju sezone), to je da je on rodjen u Dortmundu tako da njegove emocije prema klubu i gradu ne mogu da se porede sa drugim igracima koji gledaju Borusiju kao usputnu stanicu.Klub je sada napravio jedan od bitnijih koraka tokom ove nedelje i sigurno ce par igraca zeleti da jos saradjuje sa Klopom.Za one koji ne znaju Klopova plata je nakon produzenja ugovora 6 miliona evra.Mislim da je imao do sada 3-4 puta manju platu.Sahin ako nastavi sa ovakvim partijama ne treba puno zaliti za Gundoganovim odlaskom.

                    Comment


                    • Maricu, je l' znas kad se vraca Ilkay ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne pise nista kada bi trebalo da se vrati, ali posto sada dolazi serija ozbiljnih utakmica nesto ne verujem da ce igrati do kraja novembra, tacnije do meca sa Majncom.Mada mozda mu i Klop bude dao sansu da odigra poslednjih 20 minuta protiv Bajerna i Napolija posto bi do tada trebao da bude sigurno spreman.Ne verujem da ce biti u protokolu za sedam dana u Volfzburgu.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Ostace Rojs sigurno, ja mislim da on biti prvi bitniji igrac koji ce produziti ugovor, a ne otici u inostranstvo.Nakon sto je Klop produzio ugovor ne sumnjam da ce Rojs isto postupiti.Ono po cemu se Rojs razlikuje od drugih koji su napustili klub(kao i od onih koji ce na kraju sezone), to je da je on rodjen u Dortmundu tako da njegove emocije prema klubu i gradu ne mogu da se porede sa drugim igracima koji gledaju Borusiju kao usputnu stanicu.Klub je sada napravio jedan od bitnijih koraka tokom ove nedelje i sigurno ce par igraca zeleti da jos saradjuje sa Klopom.Za one koji ne znaju Klopova plata je nakon produzenja ugovora 6 miliona evra.Mislim da je imao do sada 3-4 puta manju platu.Sahin ako nastavi sa ovakvim partijama ne treba puno zaliti za Gundoganovim odlaskom.
                          Maricu,dopada mi se tvoj post. Zaista volim Borusiju i to mi je uz "moj" MU klub koji pratim.Zaista cenim tu nemacku filozofiju,pa ekonomija u fudbalu i tako to (novinar Novakovic je napisao monumentalan tekst na tu temu),mnogo volim Kloopa i njegov nacin rada,nacin bitisanja u Dortmundu ono sto on radi to je prototip kako jedan trener treba da radi.E sad`,volim i MU tako da ipak zelim Rojsa "baticu" kod nas

                          Mi kada bi uzeli Rojsa i stavili ga levo,Januzaja desno... zavrsili bi posao za narednih minimum 5. godina.Kada odu Rooney i RVP vec imamo spremne mladice po Viganima i tako dalje koji ce biti sa gore pomenutima Rojsom i Januzajem kao savrseni svajcarski sat,masina kakvu niko ziv nece zaustaviti.
                          Slazem se da je Dortmund fenomenalna sredina za fudbalera,veliki klub,veliki navijaci,velike utakmice ali ...
                          kada Manca zove,placa i ne zali za novac ... moze se sve dovesti u pitanje (zar ne) aka. Falcao i Monako hahahaha. Videcemo,ako ne dodje kod nas nemam nista protiv da ostane tu gde je ali da ode u neki treci klub to bi bila TRAGEDIJA. Lep pozdrav,cujemo se...
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Lahm na desnom beku, je l' moguce ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ja , cekalo se da se vrate Javi ili Thiago , pa da Lahm ide gdje mu je i mjesto , a onaj slutno Rafinha na klupu
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Ma ja , cekalo se da se vrate Javi ili Thiago , pa da Lahm ide gdje mu je i mjesto , a onaj slutno Rafinha na klupu
                                Ja mislim da je Lahm igrao zadnjeg veznog dok je Javi bio zdrav, secam se da je protiv Chelsea-a bio na klupi. Sad ne znam da li je tada vukao neku povredu ili nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X