Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni se cini da Stutgart imao i vise nego dobar sastav i da im je trebao samo trener koji ce lepo to da sklopi.Ja to ne vidim jos kao losu selekciju kadra, vreme ce pokazati da li je tako.To ce se tek videti kod sledeceg trenera koliko su pogresili.Ko je od pojacanja najvise podbacilo?Bobic po meni pravi gresku sto Traoreu, Tasciju, Boki i Molinaru ugovor istice za godinu dana, a nikog se nije resio niti je uspeo da sa nekim od njih produzi ugovor.

    Sada treba videti ko je zamena za Labadiju.

    Comment


    • Pozicije koje su prosle sezone najvise skripale ponovo nisu zakrpljene. Pocevsi od bekovski pozicija na kojima su dovedeni igraci u rangu oni koji su bili, mozda cak i slabiji. Pozicija zadnjeg veznog jedna od najupitniji. Ne znam za kog mislis da je pojacanje od novih?

      Sto ti kazes vrijeme ce pokazati je li dobro selektirano, meni ovo ne lici na ekipu koja ce ponoviti proslogodisnju sezonu (koja je osim kupa bila slaba).

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Pozicije koje su prosle sezone najvise skripale ponovo nisu zakrpljene. Pocevsi od bekovski pozicija na kojima su dovedeni igraci u rangu oni koji su bili, mozda cak i slabiji. Pozicija zadnjeg veznog jedna od najupitniji. Ne znam za kog mislis da je pojacanje od novih?

        Sto ti kazes vrijeme ce pokazati je li dobro selektirano, meni ovo ne lici na ekipu koja ce ponoviti proslogodisnju sezonu (koja je osim kupa bila slaba).
        Ono sto sam naleteo na transfermarkt, video sam da su prosle godine imali rekordne gubitke s toga su im ulaganja manja.Posluju u skladu sa svojim finansijskim mogucnostimaMada za ovaj prelazni rok su po meni su bili malo aktivniji nego inace.Doveli su Abdelauea, a dovesce najverovatnije Rumuna Burceauna(uz to i gomila transfera za dz).Ocigledno da su odusevljeni sa Maksimom, pa ce da uzmu jos jednog.Kod njega mi se jedino ne svidja to sto ima 28 godina, treba njima mladji igrac na toj poziciji.U odnosu na proslu sezonu oni su jaci,Svab je po meni bolji i od Nidermajera, Raus je upgrade u odnosu na Molinara i Boku, Lajtner bi u najgorem slucaju trebao da bude prva rezerva a upgrade je u odnosu na Holchauzera.Ta trojica su pojacanja za mene, Abdelaue je ipak doveden kao zamena za Ibisevica i imace samo ogranicenu minutazu.Mada sve to pada u vodu kada ih je vodio dunster Labadia.Fino im je uletelo finale Kupa kao i LE, jer da nije toga vecinu igraca koji su dosli ne bi uzeli za dz.To je bio dovoljan magnet da privuku Svaba, Rausa i Sararera.Imaju ekipu u rangu HSV-a i Gladbaha, ali i njih i HSV koci trener sto ce druge ekipe to itekako iskoristiti pre svega Gladbah.

        Novi trener Stutgarta je Snajder koji je do sada vodio mladje selekcije Stutgarta(U-17).Iskreno ne znam sta da ocekujem od njega, vreme ce pokazati da li je doraso ovom zadatku.Jedno je sigurno, a to je da ga ceka tezak posao.
        Last edited by Ricma; 26-08-13, 18:30.

        Comment


        • Gledam sada Bajern,onaj Gvardiola ce da ih unisti

          Comment


          • Ocajna utakmica...al dobro,odmara pola postave Gvardiola...

            Evo ga i Shaciri ga uvali...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ali zahvaljujuci ocajnoj odbrani Frajburga...

              Comment


              • Istina...odbrana im je ocajna...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Koja je steta sto Shaqiri igra u Bayernu,a par odlicnih timova vapi za onakvim igracem...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Metno ga Freiburg pred sam kraj.

                    Sad ce Mandza iz ofsajda gol za pobedu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nema brige, Dortmud puca u nedelju od Ajntrahta.Cini mi se da samo Gvardiola moze ovo prvenstvo da ucini neizvesnim.Da ih vodi Jup pitanje pobednika bi bilo reseno jos u prvom poluvremenu.

                      Btw, Gundogan odsustvuje do kraja septembra.

                      Comment


                      • Kako ce Pep da se usere u ovu ekipu bez ikakve potrebe.
                        sigpic

                        Comment





                        • Spoiler
                          bio sam promašio temu ali evo sada je sve na svom mjestu...

                          Comment


                          • Draxler u sastavu protiv Leverkuzena. Jedan razlog vise da se Arsenal nada manje ...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Wob i HSV (hajmo reći) očekivano, bavarski derbi pripao FCA (Club će ove godine drhtati do kraja što se tiče opstanka), dok je Slomka (sa svojim lukavim izrazom lica) nadmudrio slavljenika Tuchela (napunio 40 ljeta).
                              Gledao sam završnicu (zadnjih pola sata) meča između S04 i Bayer04 i vidjeo vidan napredak ekipe Rudara u odnosu na prethodne mečeve.

                              Comment


                              • Alternativni dres Bayerna za ovu sezonu, napokon da ne gledamo vise one s narandzastim detaljima.

                                1233445_10151607915938531_1531719242_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X