Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Шта мислите?
    Како да приступим овој СК лиги класик?
    Attached Files

    Comment


    • Ides Leagues odma pored Transfers , zatim kliknes Join league stavi na private i onda ce ti zatraziti kod i to je to.
      Kodovi su ti na pocetnoj stranici ove teme.
      Last edited by Scouser; 15-08-13, 14:59.

      Comment


      • Kako funkcionisu ovi transferi?

        Comment


        • imas jedan transfer po kolu, ako ga ne iskoristis u tom kolu prebacuje ti se u sledece kolo, maksimalan broj transfera koji se prebacuju je 1 tako da nikad nemas vise od 2 transfea za dzabe... svaki transfer preko broja besplatnih transfera placas -4 poena u tom kolu u kome si prekoracio broj transfera tako da nije preporucljivo da mnogo menjas tim iz kola u kolo... e sad imas dva besplatna wildcard-a jedan u januarskom prelaznom roku i jedan koji mozes da iskoristis bilo kada u toku sezone. kada iskoristis wildcard u tom kolul imas neogranicen broj transfera.... nadam se da nisam previse konfuzan

          Comment


          • Attached Files
            Last edited by dejoo94; 15-08-13, 22:40.
            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
            Sve je rečeno...
            Majstor svoga posla...

            Comment


            • Originally posted by Tazz View Post
              imas jedan transfer po kolu, ako ga ne iskoristis u tom kolu prebacuje ti se u sledece kolo, maksimalan broj transfera koji se prebacuju je 1 tako da nikad nemas vise od 2 transfea za dzabe... svaki transfer preko broja besplatnih transfera placas -4 poena u tom kolu u kome si prekoracio broj transfera tako da nije preporucljivo da mnogo menjas tim iz kola u kolo... e sad imas dva besplatna wildcard-a jedan u januarskom prelaznom roku i jedan koji mozes da iskoristis bilo kada u toku sezone. kada iskoristis wildcard u tom kolul imas neogranicen broj transfera.... nadam se da nisam previse konfuzan
              Super objasnjeno, samo jednu stvar ne kontam. Jel ima samo jedan odredjen period izmedju 2 kola kada mogu praviti transfere, ili mogu praviti kad hocu, samo da zavrsim prije pocetka kola kako bi mi prihvatio promjene?

              Evo i moj konacni tim za prvo kolo:

              Comment


              • izmene mozes da pravis od trenutka kad pocne prva utakmica npr. 1. kola pa do pola sata ili sat vremena pre pocetka prvog meca u 2. kolu... obrati paznju da se cene igraca update-uju tek u ponedeljak, tako da mozes da se otarasis nekog ko nije igrao dobro i uzmes nekog ko je dobro odigrao i zaradis neke pare...

                Comment


                • Ево га и мој, па нек иде живот нек иде све



                  Comment


                  • Staridz,Benteke,Dzeko i Berbatov.... Izbaciti jednog...sad je pitanje kog....

                    Jedva cekam da Willian dodje.To ce mi biti prvi transfer sigurno...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Staridz,Benteke,Dzeko i Berbatov.... Izbaciti jednog...sad je pitanje kog....

                      Jedva cekam da Willian dodje.To ce mi biti prvi transfer sigurno...
                      Ja bih Dzeka izbacio posto City ima 4 napadaca i rotirace ga. Dok ce Stturidge,Benteke i Berbatov pocinjati svaku utakmicu.
                      Moj konacan tim cete videti veceras ili sutra ujutru.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ja bih Dzeka izbacio posto City ima 4 napadaca i rotirace ga. Dok ce Stturidge,Benteke i Berbatov pocinjati svaku utakmicu.
                        Moj konacan tim cete videti veceras ili sutra ujutru.
                        Tako cu i uraditi na kraju...

                        Ni ja jos nisam sastavio tim.Sve nekako odlazem...posle cu,posle cu...doslo je vreme konacno...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Izbacio Bejlaru, Artetu i Sanoga, ubacio Silvu, Giroud-a i Wilshere-a.

                          Cech-Clyne-Agger-Koscielny-Coleman-Wilshere-Michu-Eden-Bony-Giroud-Deulofeu..

                          Silva ce u ponedeljak u prvih 11..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Мет'о сам Мату уместо Бејла, јер овај неће играти па је онда улетео и Бентеке уместо Џекија. Ово је тим за фрст роунд.

                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • A jes skup RVP u pm...Ali dobro, ne pitam sta kosta

                              Comment


                              • fantasy tim.jpg

                                ovo je moj tim naj verovatnije konacan... imam par nekih nedoumica oko Mate i Dzeka... dal njih dvojicu ili Soldada i jos nekog na sredini pitanje je sad...

                                Comment

                                Working...
                                X