Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu reci da mi je Hazard sve vratio za losije igre na pocetku sezone...

    Kao kapiten u poslednja 4 kola.... 36,pa 26,i evo sad 20 poena...

    Za sad sam stao na 64 boda.Nadam se da ce priznati Barkliju asistenciju...ne znam sta se tu desava...
    I sutra se ceka jos Benteke da izdominira...

    P.S. Inace,Walker mi je dobio danas -2 boda,zbog 6 primljenih komada....
    Last edited by z0La; 24-11-13, 22:14.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Mogu reci da mi je Hazard sve vratio za losije igre na pocetku sezone...

      Kao kapiten u poslednja 4 kola.... 36,pa 26,i evo sad 20 poena...

      Za sad sam stao na 64 boda.Nadam se da ce priznati Barkliju asistenciju...ne znam sta se tu desava...
      I sutra se ceka jos Benteke da izdominira...

      P.S. Inace,Walker mi je dobio danas -2 boda,zbog 6 primljenih komada....
      Ni meni nije jasno. Oni su objasnili da je neko od Liverpoolovih odbio loptu, a ustvari je Barkley spustio glavom..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Na kraju, 51 poen što i nije loše gledajući koliko sam imao poslije prvog dana. Ozil me vala razočarao, od kako sam ga stavio u tim nikako da pošteno izdominira.

        Comment


        • 69 i racunat ce mi Warda sa klupe , jer Townsend nije igrao , tako da ce biti 75 ..

          Ozil opet los , iduce kolo brate ne budes li imao bar 6-7 napustas moju momcad
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ja sam svejedno planirao napenaliti Ozila za 3-4 kola i uzet Walcotta koji ce sada vjerovatno da udje u onu svoju ludacku formu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam izbacio Ozila jos pre par kola i ukombinovao Aguera i vec mi se isplatilo. Inace u ovom kolu 50-ak poena imam trenutno, nisu mi igrali Townsend,Toure i RVP, tako da ulaze sa klupe Diame,Shaw i Vlaar(videcemo sta ce uraditi sutra).
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Konacno sam se malo popravio, 62 poena sam uzeo

                Comment


                • Ove nedelje cak 3 izmene uz 2 free transfera. Morao sam zrtvovati RVP-a da bih "ojacao" odbranu.
                  Suarez IN RVP OUT
                  Coleman IN Shaw OUT
                  Cahill IN Kolo Toure OUT

                  Tako da tim sada izgleda ovako u formaciji 3-4-3:Mignolet;Dawson,Cahill,Coleman;Yaya Toure,Ramsey,Hazard,Townsend;Lambert,Suarez,Aguero (C).

                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Mislio Ozil-a izbaciti ali sada je već kasno za promjene. Ajd' valjda bude bolji u ovom kolu za razliku od prethodnih nekoliko.

                    Comment


                    • Jedva stigoh da izbacim Staridza iz tima,i razmisljao sam se izmedju Remija i Ziruda,i odlucih se za Ziruda.Kapiram da je jedini napadac u timu,i da iza sebe ima ljude koji mu lepo namestaju golove...tako da ce on biti bar za sada...

                      I ponovo ubacih Mosesa,kapiram da ce sad sa povredom Staridza,dobiti vise minuta...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sto se fantazija tice, danas su mi igrali samo Ramsey i Coleman i zajedno doneli 28 poena. Suta dakle jos 9 igraca.
                        Jos na klupi imam Vlaara sa 5 i Diamea sa 11 poena.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Danas 50 poena od toga Remzi 30 U poslednjem trenutku umesto Runija stavim Remzuu za kapitena
                          Sutra jos 5 igraca, Mignolet, Ivanovic, Coutinho, Suarez, Rooney.
                          Nadam se da mogu bar 20-30 da donesu...

                          Comment


                          • Zasto sam stavio Colemana na fosnu

                            Comment


                            • Ozil 9 bodova, ajd' nije loše....

                              Comment


                              • Ozil , Ramsey i Giroud 28 poena , Yanga - Mbiwa nije igrao , sto znaci da ce racunati Warda koji je donio 2 , ukupno 30 ..

                                Sutra jos : Lloris , Evra , Fonte , Hazard , Townsend , Rooney i Suarez ( kapiten )

                                Rekoh proslo kolo Ozilu jos sad dajem sansu prije izbacivanja i on odigra doktorski , 11 poena , sto znaci da ce jos ostati u timu na neodredjeno
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X