Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mignolet 6, Shaw 2, Toure 0(ulazi Vlaar sa 7 poena sa klupe), Hazard 13, Lambert 15 36 poena ukupno, a racunajuci Vlaara 43.

    Danas: Dawson,Ramsey,Towsend,Yaya,RVP,Aguero(C).
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • 36 poena

      Y Toure i Aguero totalno podbacili u ovom kolu...

      Comment


      • Izvuce me juce Suarez, ukupno ce biti oko 65, ali zadovoljan sam obzirom da sam u prethodna 2 kola imao 170 bodova.

        Comment


        • Juce 4 igraca donijeli 53 boda , danas 7 igraca 16 bodova

          Ukupno 69
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • 63 ukupno, nije lose. Agueru oprastam ovako lose kapitensko kolo, posto mi je u proslom kao kapiten doneo neverovatnih 36.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • 42 dovoljno za pobedu u H2H Izbacio Ozila uzeo Jaju i on me proda, a klao me 3 prosla kola... Vraca se sovica sledece nedelje
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • 48 poena, not bad. Zabelezena osma pobeda u H2H ..

                Comment


                • Ja se uvek libim da kupim Hazarda, nimalo mi se ne svidja njegova pozicija, uvek je priteran uz levu aut liniju i uz korner zastavicu...

                  Comment


                  • Originally posted by coja View Post
                    Ja se uvek libim da kupim Hazarda, nimalo mi se ne svidja njegova pozicija, uvek je priteran uz levu aut liniju i uz korner zastavicu...

                    Meni je on kapiten.U pocetku je bio los,ali evo,pre 2 kola mi je doneo 36 bodova,a ovo kolo 26...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ikoriscen prvi wild card, videcemo koliko ce da se isplati

                      Boruc in, Begovic out
                      Caulker in, Shawcross out
                      Debuchy in, Ivanovic out
                      McAuley in, Fonte out
                      Lallana in, Hazard out
                      Gerrard in, Barkley out
                      Morrison in, Ozil out
                      Suarez in, Giroud out
                      Rooney in, Lukaku out

                      Sve sam pretumbao da bih imao napadacku trojku - Suarez, Rooney, Sturridge.

                      Comment


                      • Sta je sa Remzijem nije valjda da propusta mec za vikend?

                        Comment


                        • Zabaleta out , Evra in

                          Imam jos jedan FT , jer proslo kolo nisam iskoristio , pa ga mozda i iskoristim u ova dva i po preostala sata
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ja ako 30 poena imao ovo kolo bice ODLICNO! Juce me jedino Hazard izvukao i imam 20 od jucerasnjeg dana. A danas valjda RVP nece igrati, Townsend na klupi, ostaju mi Aguero(C), Yaya i Dawson i sutra Vlaar.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Fantazi je malo poludio. Juce cistu asistenciju Barkleyu nisu racunali, stavili je Bainsu i onda mu je obrisali i nema asistencije nikome za prvi go Miralasa

                              Sada nisu racunali jos Agueru asistenciju, a juce im je trebalo pola sata nakon tekme da daju Hazardu durgu asistenciju..


                              Zabusavaju ovi u EA-u i Opti...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • ja sam trenutno na 21. poenu što se tiče ovog kola. Vidjećemo šta će napraviti Aguero, Y Toure i Rooney. Ima još igrača koji mi mogu donijeti poena danas ali ova trojica moraju izdominirati.

                                Comment

                                Working...
                                X