Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hazard gol i asistencija....ajde josss... Jaooo,bodova,pa jos puta dva...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Hazard, Ozil, Ramsey, Giroud, Sturridge, Begovic, Shawcross izdominirali

      Comment


      • Аууу ал' ће бити бодова данас...

        Comment


        • Ja izbacio Hazarda pre 2 kola, a on krenuo da dominira! Mada dali su golove Ramsey,Ozil i RVP tako da bice bodova!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Verovatno nece igrati sutra.
            Kako profesionalno odradjujes konkurenciju.

            Lovren da gol jedino kad ga ostavim na klupi.. bas ima nesto protiv mene. Plus isti slucaj kao Topdzija, cim izbacih Edena on krenuo kao lud

            Comment


            • Ja ne igram fantazi, niti imam nameru da bilo koga miniram. Izasao je jos dok je bio sa Holandijom, pozalio se na povredu i Mojes je juce rekao na koferenciji da je Persi pod velikim znakom pitanja. Kako ide bitna utakmica u LS, logicno je delovalo da ce Persi (ako je 50-50) odmoriti Sautempton.
              sigpic

              Comment


              • Smrt je u ekipi imati golmana kao sto je Begovic a forsirati raspaog De Geu.
                Umesto 9 poena od Begovica ja cu imati sam o4 od Spanca raspalogNece taj meni vise videti 11.
                Inace 48 poena sasvim solidno i sutra ostao sam oSidwel da izdominira malo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Aguero izdominirao

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ja izbacio Hazarda pre 2 kola, a on krenuo da dominira!
                    Auu,koji baxuz...

                    Trebao si ga sacuvati jos koje kolo.Ja ga ipak ostavih,i isplati mi se on za prosla kola...


                    Hazard kao kapiten.... 36 bodova!
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bilo bi nehumano da mi je ostao i Hazard jer Ramsey je doneo 11 mislim, Ozil kao kapiten 30, RVP 9 i ovi ostali pomalo tako da imam 62 trenutno i cekam jos Dawsona.
                      A Hazarda sam izbacio proslo kolo jer je bio pod znakom pitanja zbog povrede, samo zato. No planiram ja njega da vratim, taman imam toliko "para u banci".
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Sta se desava sa Vidicem?

                        Comment


                        • 88 poena

                          Comment


                          • 92 поена, остао још Гејл сутра.
                            Трећи сам на табели сунце ти..

                            Comment


                            • Podbacili mi ovog kola svi, jedino Staridz odlican sa 10 poena zato sto m iej bio kapiten .. Hazarda stavio na klupu

                              Comment


                              • ukupno ovo kolo 49 poena, očekivao sam više ali i Rooney i Y. Toure slabi skroz juče a mislio sam da će izdominirati

                                vjerovatno ću za iduće kolo staviti Aguera u napad

                                Comment

                                Working...
                                X