Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To se meni stalno desava ubacim nekog igraca evo npr. Runija sam prosle sezone nekako iskrpio i ubacim ga stavljam ga za kapitena cekam ga 3 nedelje niti gol niti asistencija, poludim izbacim ga , sledeca 2 kola ukupno 5 golova i po koja asistencija
    Njukasl ima raspored Liverpul,Sanderlend,Celzi,Totth,Noric, e sad pitanje je koliko ce on tu imati doprinosa obzirom da osim Sanderlenda i Norica ne mogu se bas ocekivati neki poeni...
    Remy kosta 7.7 ...
    Ocekujem da Tottenhem sada daje dosta golova ali samo Bog zna koga ce u tim uvrstiti Villas Boas... Covek ima igraca za 3 idealna tima... A imam osecaj da kada bih ubacio Soldada da bi umesto njega igra Defo to sam ubedjen Baksuzna je igrica totalno

    Comment


    • Meni su jedino Yaya Toure i Ramsey standardno dobri. Ocekujem da RVP konacno eksplodira, a i Berbatov da upise prvenac. I Mignolet u narednih nekoliko kola ne bi morao da primi gol. Dajem Berbatovu fore do 11-og kola i onda cu razmisliti sta cu sa njim.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Meni je napad standardno dobar, a sredina onako solidna. Jedino me zeza odbrana

        Comment


        • Moj predlog ti je menjaj Berbatova, Fulam i nema neki tim a pre ce gol dati Bent ili Ruiz mozda
          Nzm Berba uvek po sezoni da 12-15 i vise golova ali ove sezone nzm sta se desava, imaju slab vezni red pa me i ne cudi toliko
          Za tih 7.1£ bolje dodaj malo i kupi nekog boljeg
          Ja vala na napad ne stedim Runi,Staridz i Ziru
          Ocekujem da mi Michu explodira u sledecem kolu protiv Sanderlenda, jos ovo kolo ga cekam Imam ga od utakmice sa WBA al nije nesto opravdao cenu. Odbrana mi se sad poklopila fino favoriti Nastasic,Vidic,Gibs i premisljam se dal da stavim formacija 3-4-3 ili 4-3-3 a imam u odbrani jos Chicoa i Dawsona ,a sredina mi je utanjila zbog nekih povreda

          Comment


          • Izbacio Berbatova pre 2-3 kola,a umesto njega ubacio Lukaku-a.To mi je najbolja izmena do sad...

            Sto se tice Barklija - Townsenda....pre biram Barklija,jer Totenhem ima mnogo igraca na toj poziciji za rotiranje,a Barkli je standardan svaku tekmu u Evertonu...
            Uzdam se u Hazarda da krene sa asistencijama...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Tako ce i biti jer Totth igra i LE pa ce verovatno pasti sad neke drugacije kombinacije, a vraca se i Lennon

              Comment


              • Za ovo kolo sam izvrsio 2 izmene i krecem sa -4. Izbacio sam Berbatova i Garrida, a ubacio Berahina(WBA) i Evru.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Moj tim za sledece kolo bez utrosenih transfera:
                  De Gea,Vidic,Nastasic,Gibbs,Dawson(mozda Chico),Michu,Moses,Rooney,Suarez,Giroud, i fali mi jedan igrac sredine imam na raspolaganju Delpha (AV) i Wanyamu posto je Parker povredjen, e sad izvrsiti izmenu ili ne trositi uzalud imam na raspolaganju 6.5??

                  Comment


                  • Odlučio sam se za napadački dvojac Rooney - Giroud. I Arsenal i UTD igraju kod kuće tako da bi mogli "pokidati" .

                    Comment


                    • Van Pedersie napolje , Rooney unutra .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Koga staviti za kapitena Runija,Suareza ili Zirua ?

                        Comment


                        • Originally posted by coja View Post
                          Koga staviti za kapitena Runija,Suareza ili Zirua ?
                          ja bih Rooney-a stavio!!!

                          Comment


                          • Ja bih Girouda, ne zato sto igra za Arsenal vec zato sto 2-3 kola nije postigao gol, pa mislim da je sutra red. Meni kapiten RVP, kontam da je sada nalozen posto je najbolji strelac u istoriji svoje reprezentacije i da ce opet poceti da kida u PL.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Ja bih Girouda, ne zato sto igra za Arsenal vec zato sto 2-3 kola nije postigao gol, pa mislim da je sutra red. Meni kapiten RVP, kontam da je sada nalozen posto je najbolji strelac u istoriji svoje reprezentacije i da ce opet poceti da kida u PL.
                              Verovatno nece igrati sutra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ostavio sam ga u timu, a kapitensku dao Mesutu Ozilu. Pa ako ne bude igrao uletece neko sa klupe.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X