Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morat cu jedino ako ne odigra ludjacki ovo kolo
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Izvinjavam se svima koji su prodali Runija . Najiskrenije sam mislio da nece igrati.
      sigpic

      Comment


      • Uzasno , uzasno kolo

        Glupi RVP , zbog njega u minus odem , on apsolutno nista ne moze .. Ovo je definitivno zadnji put ove sezone da ga imam u timu ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Meni isto RVP prakticno nista ne donosi! Ne znam ni sam zasto ga drzim, ocajan je ove sezone! Dajem mu fore jos 3 kola da se poboljsa.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Izvinjavam se svima koji su prodali Runija . Najiskrenije sam mislio da nece igrati.
            Jaoooo Erice
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Napad extra,kao i proslo kolo... Lukaku i Staridz...jos se ceka Lambert da uvali...

              Arfa mi igrao 5 minuta...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Po mene nikad losije kolo, nijednom nisam imao ispod 50-55 a sada samo 35...

                Comment


                • Najocacnije kolo ove sezone, samo 33 boda!
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • kod mene ovo kolo nije najgore ali opet je loÅ¡e, 44 poena

                    Comment


                    • Nije lose, 56 poena .. Moram da ,menjam nesto u odbrani, jedva cetiri poena mi donose

                      Vertongen i Coleman in

                      Vidic i Hangeland out

                      Otiso sam jos cetiri poena u minus, ali ko ga hebe
                      Last edited by Lord Aleksoni; 06-10-13, 21:46.

                      Comment


                      • Zasto mijenjas sad covjece , kad ima jos dvije sedmice do pocetka iduceg kola , moze ti se 10 igraca povrijediti ? :S

                        Meni ovo kolo katastrofalno , gore tesko da pamtim ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Konacno Hazard da donese neke poene....igrao je samo 16 minuta,ali 8 poena od njega...sasvim dovoljno Jos kao kapiten...16...ja zadovoljan,valjda ce nastaviti sa jos nekim golom ili asistencijom...

                          Napad standardno dobar...Lukaku i Staridz doneli bodove,ali odbrana ocajna...
                          Walker,Vidic i Ivanovic mi zajedno doneli 4 boda...

                          Nekako izvukoh 45 poena... :/
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja Hazarda proslo kolo stavio na klupu. Hteo sam jos malo da ga zamenjujem za nekoga, lai nekako sam ga ostavio u timu. Valjda ce dati neki poen u narednim kolima ..

                            Comment


                            • Sta mislite koga uzeti na duzi rok Townsenda-Totth ili Barkleya-EVE. ?
                              Ili neki drugi igrac sredine za 5.5?

                              Comment


                              • Ja mislim da je bolje Townsenda uzeti. A ja razmisljam da ubacim Loicka Remya umesto Berbatova. Berbatov ocajan ove sezone dok Remy kida! A imam gadan osecaj da ce Berbatov izdominirati cim ga izbacim.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X