Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aktivirao wild card, ubacio Sulju i Rooney-a u napadu.

    Johnson mnogo dobar bek za male pare ali povredjen

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Da ..

      A Tiote znam da zadnje dvije nije poceo , sta ce sutra biti ne bih znao
      stavio sam Giroud-a umjesto Aguera za ovo kolo ali čim se Kun vrati izvršiću rokadu.

      Tiote mi je na klupi a Ramsey je pod znakom pitanja tako da ću vjerovatno Tiote-a staviti za ovo kolo.

      Comment


      • Benteke OUT Lambert IN
        Sessègnon OUT Eriksen IN


        Minjole ; Ivanovic,Vidic,Walker ; Hazard,Arfa,Eriksen,Moses ; Staridz,Lambert,Lukaku

        Izmene : Given,Dembele,Wiliams,Garrido

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pun pogodak sto sam kupio Suareza

          Comment


          • ukupno 52 poena u ovom kolu

            ipak sam ostavio Ramsey-a u timu iako je postojala sumnja u njegov nastup ali donio mi 13 poena. Kapiten Y. Toure po običaju donio najviše poena (18).

            Comment


            • Kockao sam se i stavio Suareza i Sturridgea , ali eto oni maksimalno ispostovali

              27 poena od njih dvojice , ukupno 64 ( -4 )

              Ostali sutra Ben Arfa , Yanga-Mbiwa i Barkley
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Meni Runjavi i Suljo fenomenalan tandem. Ne mogu nikako da skrpim za tog treceg spica pa moram igrati 4-4-2 i ako me ne usere sa onim "clean shit" prodjem slabo sa bodovima. Sto se tice veznog jedino me je Ozil proslo kolo ispostovao, kakve god kombinacije da sam napravio u veznom redu imao sam lose izbore. Kad Gerrard ne moze asistenciju ili gol da upise a Wilshere ne prelazi 2 boda po tekmi onda si malercina. A u medjuvremenu bloody Ramsey dominira

                Comment


                • Meni je vezni red perfektan(Ozil,Yaya Toure,Ramsey,Hazard-jedino Hazard slabo sta radi ove sezone), napad manje vise Berbatov jos nije postigao gol dok su RVP i Lambert postigli po 2-3 pogotka. Mignolet me redovno vadi na golu, kao i Dawson i Shaw u odbrani. A kad me usere nekad po 6-7 poena donesu Whittaker i Vlaar(zavisi ko je u timu). Inace igram 3-4-3.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Moja velika greska je sto igram sa 5 odbrambenih,i zato imam malo poena.Kad pogledam odbranu Vidic,Jagielka,Ivanovic,Toure,Lovren to i nije toliko lose zato sto jedino Bane kosta 6.5 ostali po 5.0 i vidic ima 6.0
                    Welbecka sam se zajeboa sto ga imam u timu mora na zamenu a i nemam vise strpljenja za Nolana i on ce out.
                    Inace solidnih 53 poena plus ce biti jos 4 za automatsku izmenu i igrjau danas jagielka i ben arfa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Napad... Lukaku 16, Staridz 14, Lambert 8...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • 59 na kraju. Nije lose

                        Comment


                        • Odbrana mi podbacila u ovom kolu .. Sredina dobra, Barkley, Ramsey i Yaya odlicni ..

                          Pogresio sam za izborom kapitena i stavio traku Banetu, a Staridz izdominirao

                          Na kraju sa -4 poena skupio sam 64, not bad

                          Comment


                          • Sta se ti zalis?! za odbranu imas 60 dobova. e ludace jedan
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Pa nije za odbranu Odbrana mi skupila mizerna 4 boda ..

                              Comment


                              • Sta se zalis a skupio si 60 bez odbrane?!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X