Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja kontam da ce igrati , jbg , trebalo bi tako da bude ..

    Ako ne bude ja sam bas donji , -4 vec , Dzeko Bog zna hoce li igrati u prvoj , Sturridge ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      I mene to jako zanima , ali i da ne igra ja ga ne mogu izbaciti , vec sam otisao -4 , vise ne zelim

      Silva i Rooney povrijedjeni ..
      Njih sam sklonio ubacio Nanija i Giroud-a aka dominator

      Comment


      • Ja izvadio Rooneya mislio da nece igrati, a igrace.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Juce je bila informacija da nece igrati sigurno i naravno ja ga izbacim .. Ovo kolo ako doguram do 30 poena , bit cu zadovoljan ..

          -4 vec , Sturridge 50 % , Ozil isto pitanje da li ce igrati , Dzeko nece od pocetka igrati vjerovatno , uzas ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • meni Welbeck u prvih jedanaest a evo baš gledam sastav UTD-a za današnju utakmicu a njega ni na klupi

            Comment


            • Zato ja prezirem da stavljam igrace Uniteda na Fantasyu , apsolutno nikad ne znam kad ce neko biti klupa ili cak na tribinama ..

              Evo sad sam stavio RVP-a , jer je on kao siguran u prvoj , ali me ne bi cudilo da vec u iducoj odmara ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • RVP mi kapiten danas i evo dao gol i donosi bodove. Nek iskoristi ovo sto Palas ima crveni i nek uvali jos koji.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Prva utakmica i fenomenalno, De Gea,Vidic i RVP(kapiten)
                  Al ga je zavukao Shrek Runi

                  Comment


                  • Jaooo jebem ti kakve sam srece,izbacim sigurdsona zamenim ga za onog hernandeza iz Swansea i evo on dade 2 gola danas a u 3 kola mi doneo 5 bodova i ja ga stavim na transfer i gle ovo.O jbm ti srecu
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Benteke ga dade 41 za sada.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ja 33 само. Сада Мата, Азар, Бејнс, Мираљаш и Џагјелка..

                        Биће весело..

                        Comment


                        • ja za sada imam 27 bodova, Ramsey mi na klupi a čovjek dade dva gola danas

                          jest me ne ide u ovom kolu za sada

                          nadati se da Ivanovic, Luiz i Hazard malo poprave situaciju

                          Comment


                          • 36 za sad. Cekam jos Hazarda,Mignoleta,Shawa i Lamberta. I uskocice mi neko sa klupe umesto Cazorle kad bude automatska izmena i doneti bod-dva. Nije lose.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • 35 za sad jos Ivanovic,Lampard,Oscar, Hernandez i Mignolet, a Rooneya sam stavio na klupu jer sam mislio da nece igrati.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • 26 danas cekam jos Minjole-a,Agera,Kutinja i Snajderlina a Dzeko nece verovatno igrati u prvoj..
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X