Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja mnogo lose 45 poena, zeznuo me zabaleta
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • 34 poena

      moraću poslije ovog kola jedan transfer odraditi, ne ide ovo ovako

      Comment


      • Ja Baneta stavio za kapitena, doneo mi 12 poena. Imao sam jos Evru 6 , E.Kola 6, Vidica 6 i Azara 3.

        Comment


        • Ne znam da li Dzeka da stavim za kapitena da li ce igrati i to je pitanje.. Posle slabe tekme tima al ne njega ne znam...
          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
          sigpic

          Comment


          • Ja imam 61 poen, u proslom kolu 62. Nije lose ali moze bolje.
            Moram samo Cecha zameniti samo ne znam za kojeg golmana, verovatno cu J. Harta, nisam jos siguran.

            EDIT: Ispravka imam 64 zbog onih bonus poena.
            Last edited by Scouser; 26-08-13, 23:02.

            Comment


            • Ja 57 s obzirom da je 32 prosek ja sam veoma zadovoljan.
              A sta da radim sa Toresom bracalom sad je igrao 30-ak minuta hoce li on u opste i biti stalno u postavi zbog konkurencije u napadu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ravno 50 bodova...Imam srece da sam u prvoj uzeo 88,pa i dalje sam u top20...

                Mora sredina da se menja.Imam 2 transfera,i resio sam... Wilshire i Taarabt out,a nisam se jos odlucio za zamene....

                Ben Arfa ili Giaccherini....pitanje je....
                Ili da cekam da Moses predje u LFC,on je solidnih 6.5.Ipak da sacekam do subote,mozda bude jos nekih transfera...;)
                Last edited by z0La; 27-08-13, 01:04.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ipak uz ove bonuse dogurah do 61 poena

                  Trenutno sam na dobrom cetvrtom mestu

                  U H2H imam dve pobede
                  Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-13, 01:08.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ravno 50 bodova...Imam srece da sam u prvoj uzeo 88,pa i dalje sam u top20...

                    Mora sredina da se menja.Imam 2 transfera,i resio sam... Wilshire i Taarabt out,a nisam se jos odlucio za zamene....
                    Ja bih ostavio Wilshire bar jos jednu nedelju, obzirom da igraju vs Totth. Mislim da ce biti goleada.
                    A Taarabta bih izbacio obzirom da imaju dosta veznih i mislim da nece bas previse igrati...

                    A jedno pitanje, kada u GW1 ne iskoristim transfer da li se prenosi taj besplatni transfer u GW2? ?

                    E da i Willian koliko bi mogao kostati?
                    8.0? 8.5?
                    Last edited by coja; 27-08-13, 09:29.

                    Comment


                    • Zamenio sam Lukakua za Staridza, nisam hteo ali jbg. I uzeo sam Kutinja umesto Mate. Skupio 50 bodova a Jack i Lukaku po 0 bodova
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Vilsira izbaci slobodno, on ti je za fantazi jedan od gorih igraca. A Vilian ide preko 9.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                          Ne znam da li Dzeka da stavim za kapitena da li ce igrati i to je pitanje.. Posle slabe tekme tima al ne njega ne znam...
                          IGrat ce Edin , 100 %

                          On i Silva su bili najbolji protiv Cardiffa , a najbolji je bio i protiv Newcastlea , tako da je on jedan od posljednjih koji bi ispao iz postave

                          Ja iskoristio wildcard za ovo kolo sto slijedi za vikend

                          Ja za Williana kontam da ce biti 9.5 , ali koliko god bio u mom timu ce imati mjesto

                          @Coja : Rekli smo za transfere , jedan se prenosi u iduce kolo , ali ako 2 kola ne uradis transfer , neces imati 3 besplatna nego 2 , znaci vise od 2 free transfera ne mozes imati , ali nisam 100 % siguran , pitaj nekog ko ne pravi transfere tako cesto
                          Last edited by Dale; 27-08-13, 09:50.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Niste mi rekli da li neiskoriscen besplatni transfer se prenosi u sledecu nedelju?

                            Comment


                            • Prenosi, ali ako vec imas 2 besplatna nece ti se vise prenositi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najbolje ti je da sacekas jos koji dan jer se to trenutno sve updejtuje i onda ce ti pisati koliko imas besplatnih

                                A u ovoj igri treba imati srece da se bude medju prvima, ljudi koji su igrali ranije imaju veliku prednost
                                sigpic
                                "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                                Comment

                                Working...
                                X