Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 35 za sad. Ostali jos Ivanovic, Hazard, Lukaku i Rooney. Tacno osecam da ce biti 3-3, a da ce golove postici Welbeck, Ba i jos po neki igrac kojeg nemam Bane crveni lagano

    Comment


    • Хаха то ти причам. Ја имам сутра Банета, Оскара и Лампарда из Челсија и Клеверлија и Персу из Манчестера.
      Ако будем имао 10 од њих свих заједно ја ћу да певам.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • 34 za sad. Sutra se cekaju samo Hazard i Evra, poslje ovog kola imacu 2 transfera, vrlo moguce da cu ih iskoristiti

        Comment


        • Sutra Hazard asistencija,a Bane nesto tipa 2 boda,uz zuti karton...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Zasto ne igra ovaj Asue koto?Je li povredjen ili sta?Da znam da li da ga menjam ili ne.
            Ocaj zivi 28 poena imma ali jos Evru,Vidica,Baneta,Lamparda i Toresa.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Asue ekoto ce biti zamjena ove sezone a najavljivano je i da bi mogao otici iz tottenhema

              Inace na ovom fantasiju teze pobjediti nego na kladionici dobiti.Treba bas puno srece
              A smatram da malo covjeku i unistava gledanje utakmice, sve se navija da odabrani igrac nesto uradi
              sigpic
              "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Zasto ne igra ovaj Asue koto?Je li povredjen ili sta?Da znam da li da ga menjam ili ne.
                Ocaj zivi 28 poena imma ali jos Evru,Vidica,Baneta,Lamparda i Toresa.
                Не знам да л' је повређен или не, али није био ни на клупи у прва два кола.

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Не знам да л' је повређен или не, али није био ни на клупи у прва два кола.
                  Па Делија брате мој не би га ваљда повређеног стављали на клупу !? Дакле, човек је резервно решење.

                  Comment


                  • evo gledam baš na fantasy-ju za Ekotoa, ne piše da je povrijeđen, neki drugi razlog je u pitanju

                    mijenjaj to, ima još bekova...

                    Comment


                    • 48 поена.
                      Остали Бане, Хазар и Лукаку.

                      Comment


                      • Pored ovakvog Rose-a ni meni Ekotto ne bi igrao. Ja mislim da ce on otici iz kluba.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • 37 za sada. Veceras igraju Vidic, Ivanovic, Terry.

                          Meni Jose Enrique sedi na klupi.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • vidim da na njihovom sajtu da od sledece sezone pocinje ultimate premier league, zna li neko o cemu se radi
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Odlicno sam prosao na kraju drugog kola. Dogurao sam do 54 poena

                              Comment


                              • Ocajno 36 poena a tek me ocekuje bruka u sledecem kolu kad igram sa formacijom 5-4-1 zbog Celzija i Vile
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X