Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 61 poen na kraju...zadovoljan sam...
    Odbrana odradila odlican posao...Minjole 15,Ivanovic 6,Walker 6 i Kompani 6...;)
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Извуко ме Јаја Туре с 10 поена и велка му хвала на томе. Просек 50 ја 51 све изнад просека у мом првом фантазију је супер.
      Идемо даље

      Comment


      • ja u konačnici imam 59 poena, City mi dao infuziju, sa 189. mjesta skočio sam na nevjerovatno 43.

        Comment


        • Ja 61 za sad. Da sam stavio RVPa za kapitena i Whittakera imao bih preko 80.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Е сада нек мени неко објасни за овај меч у среду па за меч у пон. који игра Челзи, када се који бодови из тих мечева рачунају ?

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Е сада нек мени неко објасни за овај меч у среду па за меч у пон. који игра Челзи, када се који бодови из тих мечева рачунају ?
              Racunaju se u 1. kolo. Dakle u trecem vadi ove iz Celsija i Aston Ville jer nece nista doneti.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Па стани већ су ми ови из Челзија доносили бодове у 1. колу, Бане и Азар, а из виле имам наравно Бентека, то су ми три трансфера, за то ће ми мсм одузети 10 бодова ако их све заменим у трећем колу, па док их вратим, канал човече

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Па стани већ су ми ови из Челзија доносили бодове у 1. колу, Бане и Азар, а из виле имам наравно Бентека, то су ми три трансфера, за то ће ми мсм одузети 10 бодова ако их све заменим у трећем колу, па док их вратим, канал човече
                  Pa stavi ih na klupu ili napravi transfer za jednog. Meni iz Celsija samo Hazard, a iz Ville Vlaar(mada on je stalno na klupi) tako da mi nece biti veliki problem.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Posto Bejl ode ostadoh bez najboljeg igraca lige. Moram se okrenuti Van Persiju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bodovi koje ce ti sjutra donijeti ti iz Celsija i Vile ce ti biti obracunati u ovom(prvom) kolu. Sjutra vece bi trebali da se azuriraju svi bodovi.

                      Napr. ja imam jednog koji nije igrao, a prva zamjena mi je donijela 1 poen. Taj jedan poen mi jos nije uracunat jer se ceka da se zavrsi ta utakmica koja se igra sjutra, pa ce onda server izvrsiti obracunavanje tih poena od zamjena.

                      U trecem kolu maknes igrace Celsija i Vile.

                      Ja sam trenutno na 78 poena. Kad mi obracuna ovu zamjenu, imacu 79 Koji sam kreten. Noc pred pocetak ja maknem Betnekea i Zabaletu

                      Dijelim drugo mjesto sa dvojicom
                      Last edited by powerslave; 20-08-13, 13:09.

                      Comment


                      • Ja imam 64, da je Begovic branio imao bi 70, da je onaj bek iz totnhema bio u timu imao bi 77
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Da baba ima k*rac, bila bi djed!

                          Comment


                          • Auu pa sutra imam Hazarda, Luiza i Bentekea, dobra prilika da se zaradi jos koji bod za ovo prvo kolo

                            Comment


                            • Originally posted by Persie View Post
                              Auu pa sutra imam Hazarda, Luiza i Bentekea, dobra prilika da se zaradi jos koji bod za ovo prvo kolo
                              Луиз није у тиму сутра, још има проблема са повредом.

                              Comment


                              • Valjda ce Hazard da se raspuca veceras

                                Comment

                                Working...
                                X