Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tazz, imam jedan predlog za tebe... Ubaci Snodgrasa umjesto Kutinja.
    sigpic

    Comment


    • razmisljao sam ali kapiram da ce Kutinjo dobro da odigra prvih 7 tekmi dok je Suarez suspendovan i dok ima samo Staridza u napadu kao partnera... mislim da ce imati dosta prostora da donese dobre poene... imaju relativno lak raspored u prvih 7 kola, sem junajteda naravno al boze moj mozda bas tu zasija

      Comment


      • Konacni tim za prvo kolo

        Comment


        • Begovic - Garrido, Ivanovic, Jagielka - Coutinho, Dembele, Hazard, Wilshere - Lukaku, Rooney, Sturridge.
          Davis, Shawcross, Baker, Snodgrass.

          Danas sam promenio nekih 10ak igraca, ali mislim da je to to

          Comment




          • Comment


            • Kud puklo da puklo izmjena više nema

              Comment


              • Ja se razmisljam da uzmem Velbeka ili Runija!
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment




                • To je to, ne mogu vise, kako god da okrenem, zalim za nekim igracem.. jbg
                  Last edited by p4p1; 16-08-13, 15:34.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ja se razmisljam da uzmem Velbeka ili Runija!
                    Iz Uniteda uzeti De Geu, Rafaela, Carricka i nema promasaja

                    Comment


                    • Gospodo, zvanicno vam predstavljam moj tim za sezonu 2013/14! EKSKLUZIVNO!



                      Ujedno ce ovako izgledati moj tim za sutra.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Pozdrav, zanima me vase misljenje oko igraca Tottenhema i Man.City-ja ...
                        Oba tima imaju previse kvalitetnih igraca, a mene zanima vase misljenje ko bi mogao igrati prvu postavu?
                        Dvoumim se oko Chadlija & Soldada, a u Citiju oko Dzeka,Jovetica i Negreda .
                        Tottenhem ima previse igraca na sredini terena....

                        Comment




                        • Moguce su promjene do sutra
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by coja View Post
                            Pozdrav, zanima me vase misljenje oko igraca Tottenhema i Man.City-ja ...
                            Oba tima imaju previse kvalitetnih igraca, a mene zanima vase misljenje ko bi mogao igrati prvu postavu?
                            Dvoumim se oko Chadlija & Soldada, a u Citiju oko Dzeka,Jovetica i Negreda .
                            Tottenhem ima previse igraca na sredini terena....
                            Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan.

                            Soldado i Dzeko, definitivno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hvala na dobrodoslici
                              Vec nekoliko godina sam ljubitelj fantasy managera.

                              Ostaju mi dileme oko jos 3 igraca Celzija, obzirom da zelim da stavim svu trojicu u prvu postavu jer igraju 2 meca, a za Manchester sam pripremio dobre zamene
                              Cech / Schwarzer ? Na turneji su dobijali podjednaku sansu...
                              Cole / Bertrand?
                              Ivanovic ili Azpilicueta (Murinjo nesto favorizuje Azpilija nzm zbog cega...)
                              De Brujn / Surle / Ramirez ? Koga odabrati? Mozda nijednog?
                              Mata/Oscar / Hazard ?
                              Tores ili Lukaku?

                              Jedino sto mi deluje sigurno je da nece imati previse visoku minutazu Lampard(zbog povrede) i Moses...

                              Comment


                              • Originally posted by coja View Post
                                Hvala na dobrodoslici
                                Vec nekoliko godina sam ljubitelj fantasy managera.

                                Ostaju mi dileme oko jos 3 igraca Celzija, obzirom da zelim da stavim svu trojicu u prvu postavu jer igraju 2 meca, a za Manchester sam pripremio dobre zamene
                                Cech / Schwarzer ? Na turneji su dobijali podjednaku sansu...
                                Cole / Bertrand?
                                Ivanovic ili Azpilicueta (Murinjo nesto favorizuje Azpilija nzm zbog cega...)
                                De Brujn / Surle / Ramirez ? Koga odabrati? Mozda nijednog?
                                Mata/Oscar / Hazard ?
                                Tores ili Lukaku?

                                Jedino sto mi deluje sigurno je da nece imati previse visoku minutazu Lampard(zbog povrede) i Moses...
                                Добродошлица и од мене..

                                Чех; Ивановић, Кејхил, Тери, Кол; Рамирез, Ван Гинкел; Оскар, Мата, Азар; Лукаку.

                                Очекујем ову поставу против Хала, а против Виле ће бити ротација, можда заигра Аспи, а штопери Ивановић/Тери и сигурно Лампард, Есијен, Де Брујн, Мозес и Торес горе сад јбг све могуће имамо доста играча..

                                Ја сам убацио Чеха, Азара и Мату ти види шта ћеш.

                                Comment

                                Working...
                                X