Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull U.S. Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jack sve je moguće
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      covek izvlaci bar 2 desetinke na tu zelju i motivaciju... I pitanje je koliko ce to dugo jos moci da traje...
      Nista vise ja tu ne bih dodao vezano za euforiju oko Kracloa. Dodao bih samo da je i honda veoma zainteresovana za njega. Za ono sto on zeli, mislim da ce mu honda najpre izaci u susret

      Comment


      • #33
        Vrlo moguce, Bradl je na vrlo tankom ledu ternutno, po svemu sudeci... Tako da LCR moze vrlo lako dobiti novog vozaca, jer Gresini ima obavezu da koristi Nissin i Showu da bi dobijali fabricke stvarcice...

        Comment


        • #34
          ako je suditi po izrazu lica,mislim da se i markez zaljubio u corkscrew
          kal nek ode gde hoce,samo ne u dukati,nadam se da toliko lud bas nijeali bi bilo najbolje da ostane tu gde jeste
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #35
            23 krugova jutros, 24 kruga sad i momak je najbrzi...

            Doktor izgleda izuzetno dobro, izgleda mi da konstantno trazi dodatno vreme na razlicitim mestima jer je u 2 kruga skinuo skoro sekund, tamo oko 15 po pocetku sesije... Bradl i Dovi su izvukli jedinstvene krugove, Cal izuzetan...

            Lorenzo i Pedrosa manje-vise ocekivano, s tim sto se cini da je Pedrosa blizi povlacenju nego Lorenzo...

            Comment


            • #36
              Ako ovako bude i na kvalifikacijama ,moze se desiti da se ponovi situacija kao i na Sachringu :/ Bradl usporava Rosija ,nema tempo ....

              Comment


              • #37
                Nadam se da će Doktor pobediti u Laguna Seki ako ne on onda Pedrosa)

                Comment


                • #38
                  Kao što kaže Vanja Rossi je sinoć imao oko 10-15 veoma brzih krugova
                  Mislim da je Vale već rezervisao pobedu,ali opet ta vremena od sinoć su bila u proseku sporija 1,5 sekundu nego prošlogodišnja vremena.Vidjećemo večeras koće se najbolje snaći.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #39
                    ne bih se bas kladio da je Doktor toliko siguran za pobedu, klinac je po meni favorit iako prvi put vozi, pokazao je da mu to ne znaci mnogo... iako ga ne simpatisem moram priznati da je cudo, upija informacije kao sundjer i prenosi ih na stazu...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #40
                      Nakon kraja danasnjeg treninga, i bukvalno mislim kraja - zadnjih 3 minuta, prilicno sam ubedjen da ce Matori pobediti... Prosto, opako je kad opusteno skine vise od pola sekunde u jednom krugu... To samo znaci da moze da skine jos i vise, jer on postepeno i temeljno skida desetinke, ne polovine i trecine sekunde...

                      Cal nesto slabiji danas, Honda je opet jaka, ali Yamaha solidno parira... Ducati klasika, ne bih da govorim vise... Pedrosa je izgleda bas pod znakom pitanja...

                      Comment


                      • #41
                        izgleda da dani nece ni vozitiali kako doktor sve drzi pod kontrolom
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Zasad se jos nista ne zna, ali Honda je poznata po tome sto ume da sacuva novinare van. Toliko mi mogucnosti pada na pamet (i 93% sam ubedjen da ni jedna nije tacna ) zasto ponovo nije vozio ovog jutra da ne vredi ni da pokusavam da ispisem sve...

                          Comment


                          • #43
                            Srdjan je nesto pomenuo u prenosu "Stoner u Ducatiju " ja nisam bas upucen koliko znam on nema nameru da se vraca...samo glasine ili ....
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by dzoni gp View Post
                              Srdjan je nesto pomenuo u prenosu "Stoner u Ducatiju " ja nisam bas upucen koliko znam on nema nameru da se vraca...samo glasine ili ....
                              Sto je babi milo...

                              Comment


                              • #45
                                Glasine verovatno
                                Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                                Comment

                                Working...
                                X