Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motorrad Grand Prix Deutschland MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Meni su to odlične trke.Pogotovo kad dođu na Daytonu i Talladegu pa se obilaze svaki minut.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Jack Sparrow View Post
      za Pedrosu se slažem, ali što se tiče klona, spreman sam da se kladim da neće završiti jednu od sledeće 2 trke u SAD-u a minimum 2 od presostalih 10. e sad videćemo kako će se stvari dalje razvijati. mislim da su u "igri" za osvajanje ovogodišnje titule Markez, Kračlov i Rosi, s tim što Rosiju (navijam za njega) dajem najmanje šanse jer mi ta Jamaha ne deluje uopšte ubedljivo.....
      Hm, proslogodisnja Yamaha deluje ubedljivije od ovogodisnje... Nesto tu ne stima, obzirom da je Lorenzo odvezao trke u QAT, JER i CAT brze nego prosle godine (FRA i NED nisu relevantne zbog kise/povrede), u JER je cak bio 12 sekundi brzi, a imao je kracu ekskurziju u poslednjoj krivini gde je izgubio minimum 6 sekundi...

      Originally posted by Nikoletina View Post
      Ja bih otpustio Pedrosu iz Honde, a umjesto njega doveo Crutchlowa
      Tesko, mislim da je Bradl blizu kaparisanja tog mesta za ubuduce, a i mislim da ce Yamaha zadrzati Cala u Tech3 i sledece godine.

      I mala preporuka za Nascar pricu, mislim da bi bolje bilo da se nastavi ovde...

      Comment

      Working...
      X