Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sjajna borba Hamiltona i Alonsa...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #62
      KAKVA LUDNICA JA NE VERUJEM! DUH VOZI AUTO! XD
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #63
        Pa i ja gledam kako se pokrenuo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #64
          Da li bi Kimi mogao više protiv Fetela da su jednostavno ranije sklonili Grožana...
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Trideseta pobeda Vetela, a procenat veci od Sene i Prosta, do kraja sezone bice 4 svih vremena
            a do kraja karijere pasce Sumaherovi rekordi.

            1 SCHUMACHER Michael 91 29.64
            2 PROST Alain 51 25.63
            3 SENNA Ayrton 41 25.47
            4 ALONSO Fernando 32 15.53
            5 MANSELL Nigel 31 16.58
            6 VETTEL Sebastian 30 27.27
            7 STEWART Jackie 27 27.27
            8 CLARK Jim 25 34.72
            9 LAUDA Niki 25 14.62
            10 FANGIO Juan Manuel 24 47.06
            11 PIQUET Nelson 23 11.27
            12 HILL Damon 22 19.13
            13 HAMILTON Lewis 21 17.65
            14 HAKKINEN Mika 20 12.42
            15 RAIKKONEN Kimi 20 10.81
            Last edited by Alan; 07-07-13, 15:05.

            Comment


            • #66
              Poprilicno dosadna trka , sve cestitke Vettelu za pobedu iako se ocekivala laksa pobeda za njega ali lotusi su spasili danasnju trku i ucinili je bar malo zanimljivom , ako jos jednom cujem Vettelovo slavlje mislim da cu dobiti mozdani udar neverovatno kako je iritantan . Junak trke Grosjean i meklareni kojima je ovo najbolja trka u sezoni .

              RB , Vettel odlicna njegova voznja , na startu je odmah preskocio Hamiltona kao i Webber , bilo je malo dramaticnije zahvaljujuci lotusu i da je bio jos jedan ili dva kruga mozda bi bilo drugacije , Webber baksuz , mozda je mogao danas na podijum da nije imao nesrecu u boksu , da nije bilo SC ne bi uhavtio ni to sedmo mesto

              Lotus - Junak trke je Grosjean , odlicna voznja za njega , Lotusi su sve vreme disali Vettelu za vratom ali jednostavno nisu mgoli da ga obidju , Kimi je isto bio odlican siguran sam da ga ovo drugo mesto uopste nezadovoljava i da nije bas srecan , mislim da je Kimi najvise izgubio vozeci se iza mercedesa , that cost him dearly

              Mercedes katastrofa , na kraju je Hamilton ,,dobro " prosao , zamalo da ga pobede meklareni ali mi se ne svidja Lewisovo kukanje preko radia kad nije mogao da obidje Rosberga , tako da dobro je da su zavrsili u bodovima

              Ferarijeva strategija bas i nije uspela , na kraju Alonso je zamalo zavrsio na podijuma , uradio je koliko je mogao , Massa nazalost nisam uspeo da vidim sta se desilo sa njim s obzirom da sam imao problema sa streamom koji se stalno prekidao i jedno pet komada sam promenio ali steta za njega cini mi se da nije bio tako los

              Meklareni su odlicno zavrsili , Button umalo da zavrsi u top 5 ali Hamilton ga je skinuo u zadnjem u krugu , Peres isto jako dobar

              Od ostalih vredi spomenuti Hulkenberga koji je uzeo jedan bod i Bianchi ciji je bolid sam odlucio da se vrati na stazu srecmo pa nije bilo nikoga , za tri nedelje susedna Madjarska , polako se blizimo kraju prve polovine sampionata
              Last edited by Mikinen; 07-07-13, 15:54.
              If the police cant stop you you must be on the dust

              Comment


              • #67
                I ostao je Alonso bez podijuma.

                Comment


                • #68
                  hvala na ispravci
                  If the police cant stop you you must be on the dust

                  Comment


                  • #69
                    Šta bi sa Massom
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #70
                      Kazne za RB i FI zbog nepropisnog pustanja Webbera i Di Reste , RB 30 000 evra , FI 5000 evrica , a Massa se izvrteo i nakon toga se zaglavio u petoj brzini
                      Last edited by Mikinen; 07-07-13, 17:53.
                      If the police cant stop you you must be on the dust

                      Comment


                      • #71
                        Ma Fetelovo radovanje je još i super. Ja kad slušam onu austrijsku himnu zaista mi pripada mučnina.Onaj iritirajuć ritam... sve diže ton pa mislim da će da završe pa opet... pa opet... pa opet... pa opet... joooooj valjda to neće odvući Kimija od Red Bulla. Helmut Marko je posle trke rekao da je Kimi jako visoko na njihovoj listi želja. Izgleda da je sve do njega, a on ne sme da povuče potez prerano zbog Lotusa. Verovatno će sačekati leto zbog tih sitnijih dodataka koji trebaju da dođu za E21 pa da onda to potpiše. Valjda ne sme prerano da ne bi demoralisao tim.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ovo danas je bas bila cudna trka.Prvo guma sto je otpala Veberu kada je zavrsio sa pit-stopom koja je udarila kamermana, zatim Bjankijev bolid se zapalio i samo odjednom je vatra nestala, da bi na kraju taj isti vozac zaboravio da podigne rucnu i videli smo nesto sto se retko kada vidja.Reverse auto-pilot

                          Nemam vise sta da kazem sem da mi je drago sto je Lotus pokazao da moze da se nosi sa RB u trci.Mercedes je samo njima konkurent u kvalifikacijama, nazalost ne na trci.Fetel prvi put pred domacom publikom i posle duzeg vremena prva ostvarena pobeda na evropskom tlu.Za tri nedelje Madjarska i nadam se konacnom budjenju Ferarija u kvalifikacijama, ako nista drugo da se vise ne blamiraju tako sto bolidi poput Fors Indije, Toro Rosa ili slicnih da ne zavrsavaju ispred njih u kvalifikacijama.

                          Comment


                          • #73
                            A Ferari je na Nirburgringu bio sporiji od Lotusa i u kvalifikacijama i u trci. Ne znam kako je Masi ono moglo da se desi. Toliko lagano dobije "snap oversteer" da ne mogu da verujem, a Alonsu nikad i ništa. Opet su imali dobru strategiju u trci. Iskreno, drago mi je što Mercedes opet tone kako trka odmiče jer su danas bili gde su i zaista bili pre testa. Veće temperature su im više smetale, ali to će taman da se sredi posle testa u Silverstonu ako dozvole da sva 3 dana voze aktuelni vozači.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Jeste primetili da je Lotus konačno imao robotske pit-stopove? Kad sam video da su servisirali Kimija za 2,9 nisam mogao da verujem. Smanjili su razliku do Red Bulla po tom pitanju. Nek su sporiji tih 4-5 desetinki samo da ne prave greške.

                              Evropski deo šampionata:
                              Alonso 58
                              Vettel 55
                              Raikkonen 47

                              Iz Mercedesa govore da im je zabrana menjanja strana gumama najviše odmogla.

                              Takođe, Mercedes je uzeo da moljaka FIA da im dozvole jedan dan testiranja sa novim gumama.
                              Last edited by MarkedOne8; 08-07-13, 12:51.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Na test u Silverstonu pireli donosi gume sa strukturom iz 2012 godine koje ce se koristiti i u nastavku sezone . Donece pet setova tri hard i dve medium
                                If the police cant stop you you must be on the dust

                                Comment

                                Working...
                                X