Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zasto Alonso nema vreme u prvom treningu?

    Comment


    • #17
      Originally posted by Alen P View Post
      Zasto Alonso nema vreme u prvom treningu?
      Imao je problem sa elektronikom. Menjali su ECU na bolidu pa je propustio ceo trening.

      Lotus i Ferari su u dometu. Lotus nije toliko očajan. Moraju da imaju barem treći red sutra jer onda mogu svačemu da se nadaju u trci. Pozitivni znaci. Izgleda da noviteti rade, ali sačekajmo sutra. Ipak Red Bull deluje najkompletnije.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Nikoletina View Post
        Jel zna iko dal se može naći Sport Klub 3 na Total TV-u?
        Moze online Bice ovde prenos sa sky sport-a

        http://www.firstrow1.eu/sport/motosport.html

        Comment


        • #19
          Boga mi, Mecka pocinje da lici na dobar bolid posle duzeg vremena... Kazem lici, jer ovi update-i su sasvim dobri na prvi pogled... Ima tu finih i elegantnih resenja, a potpuno zanemarujem DRD.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Boga mi, Mecka pocinje da lici na dobar bolid posle duzeg vremena... Kazem lici, jer ovi update-i su sasvim dobri na prvi pogled... Ima tu finih i elegantnih resenja, a potpuno zanemarujem DRD.
            Boldovao sam ti reč ,,počinje" jer je meni do ove trke pa možda još uvek ovaj bolid izgledao aerodinamički smešno sa onakvim prednjim zaobljenim nosem kog su se tek ovog vikenda otarasili. Ok, počinje da liči ali to je ok dok ne kažež da su zbog toga toliko brži. Nos i DRD mi se sviđaju iako DRD neće ni da koriste, ali ostatak bolida nije ništa posebno. Kladim se da bi njihova šasija na aero testovima bila lagano slabija i od Lotusa i od Ferarija.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #21
              Ako dodje do bojkota u Nemackoj Raikonen nece ucestvovati u tome.
              http://www.autosport.com/news/report.php/id/108568

              Comment


              • #22
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Boldovao sam ti reč ,,počinje" jer je meni do ove trke pa možda još uvek ovaj bolid izgledao aerodinamički smešno sa onakvim prednjim zaobljenim nosem kog su se tek ovog vikenda otarasili. Ok, počinje da liči ali to je ok dok ne kažež da su zbog toga toliko brži. Nos i DRD mi se sviđaju iako DRD neće ni da koriste, ali ostatak bolida nije ništa posebno. Kladim se da bi njihova šasija na aero testovima bila lagano slabija i od Lotusa i od Ferarija.
                Vecito zaboravljas da uvek pazim na svoj izbor reci... Ima tu jos nekih finih detalja, zadnji deo je bas pristojno sredjen, sasvim promenjen u odnosu na pocetak godine, oko difuzora se pojavljuju neke fine stvarcice, turning vanes mi deluju bolje nego do sad, a i nosaci zadnjeg krila...

                Alene, nema od tog bojkota sad nista... A i Kimi zna zasto ne bi ucestvovao, treba poene nadoknaditi... Sala mala...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Vecito zaboravljas da uvek pazim na svoj izbor reci...
                  Dobar, dobar... moram da pazim na tebe.

                  Kimi je hteo i Indianapolis da vozi. Baš je bio danas jedan tweet citirajući njegovog pomoćnika tada. ,,Kada sam smestio Kimija u kokpit, nisam bi siguran da li će se povući ili će voziti uprkos strogim naređenjima Rona Denisa." Naravno, ima da nadohnadi poene i to bi bio najlakši način. Taj bi, verujte mi, vozio i po snegu i po grmljavini.

                  Imam sad pitanje... jel to Pireli planira nove smeše od Mađarske?
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Kimi bi vozio i da padaju bombe. Nadam se da ce i on i Alonso malo bolje odvoziti kvalifikacije ali ce biti dosta tesko. Malo treba da ih brine, da ne kazem da ih je sramota( kad to kazem, mislim na ekipe Lotusa i Ferarija) da bolji tempo u Q imaju i Fors Indija i Toro Roso.

                    Pozdrav za Tenisklub i za prenos ove nedelje. Stvarno ste profi.

                    Comment


                    • #25
                      Kakav je ono nos na Mercedesu?
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Nikoletina View Post
                        Kakav je ono nos na Mercedesu?
                        To je nov nos.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Brady12 View Post
                          Malo treba da ih brine, da ne kazem da ih je sramota( kad to kazem, mislim na ekipe Lotusa i Ferarija) da bolji tempo u Q imaju i Fors Indija i Toro Roso.

                          Pozdrav za Tenisklub i za prenos ove nedelje. Stvarno ste profi.
                          Ovo je jedna od staza na kojoj nemam sumnje da će Alonso izvući maksimum iz bolida, i verovatno malo preko toga. što se kvalifikacija tiče, ni FI ne blista, da mogu bolje da se kvalifikuju do sada bi verovatno već stigli do podijuma.

                          Ferrari i Lotus nemaju brzinu i to je to. Kada komentator pravi hvalospev o Masi zato što je uspeo da se dovuče do top 8 onda znaš gde je Ferrari (isto je i sa McLarenom)

                          Sećam se Coulthard-a i Red Bulla 2005, već tada ih je ova staza volela. Drage su mi i trke iz 2007. (Spyker koji vodi trku) i posebno ona iz 2009. malo kiše i počinje ludilo. (p.s. ne znam zašto su SK komentatori uvek protiv kiše i zašto uvek navijaju za suve trke, pretpostavljam da je to zbog scenarija iz Malezije i Kanade..)

                          nadam se da će se SK urazumiti do početka trke, i naći način da nam omogući prenos jedne od najboljih trka u sezoni.
                          Last edited by MarkedOne8; 06-07-13, 11:04.
                          Batracer - tema na forumu

                          mom.rs

                          Comment


                          • #28
                            Fetel... ubija...
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Znaci Fetel ce imati PP...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                http://us10.chatzy.com/23633478726143
                                If the police cant stop you you must be on the dust

                                Comment

                                Working...
                                X