Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Preporucujem ti da ovo vise ne pises...
    A što?

    Comment


    • #32
      Pa ima neko ko voli motore, a to sto si napisao je cista uvreda

      Comment


      • #33
        Originally posted by nidzesi View Post
        Dajte bre ljudi, pa da li ste normalni? Šta ste prenosili, koji đavo? Jebo GP i mutave motore... Boli me uvo za Q1 i ispadanje Maldonada, najbitniji Q3, a vi ga prekinete i još i ne vratite da vidimo plasman...
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by nidzesi View Post
          A što?
          Odgovorio ti je Aleksa, ali da ponovim... Jedini i poslednji put, kulturno i civilizovano... To je bila uvreda za sport u kom je momak izgubio zivot u trci pre manje od 2 godine, a godinu dana pre toga jos jedan, nema potrebe ici dalje. Malkice postovanja prema tim cinjenicama i ljudima koji, za razliku od F1 vozaca danas, stvarno rizikuju zivot. I hvala Bogu da je makar F1 dovedena na nivo vrhunske bezbednosti i evo, skoro 20 godina nema tragedija...

          To samo ako potpuno smetnemo sa uma ociglednu stvar da je TRKA uvek bitnija od KVALIFIKACIJA, jer kvalifikacije ne nose poene niti odredjuju pobednika...

          Comment


          • #35
            Potpuno se slažem i podržavam Vanjin post i ovime ćemo da stavimo tačku na F1 vs MotoGP temu. Problem je bio u organizaciji televizije. To ide na njihovu štetu.

            Di Resta će startovati sa zadnje pozicije jer mu je bolid bio lakši od minimalnih 642kg posle kvalifikacija.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #36
              Kako im je to poslo za rukom?

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Kako im je to poslo za rukom?
                Upiški se od sreće jer je ostvario najbolji kvalifikacioni rezultat u karijeri baš na domaćoj stazi pa mu je falilo par stotina grama.

                Ova sezona je unakažena. Pireli nije na kraju dobio pravo da promeni gume, ali oni uvek mogu da donesu one najrvđe moguće. Sva ova priča sa Mercedesom... dođe mi muka ali u bukvalnom smislu. Sad se odmah neki po stranim forumima raduju ,,aj aj aj Luis se vratio... idemo na tituluuuu aaaa". Napravili su, što bi se u NBA žargonu reklo, Mercedes bandwagon. VARALICE!!! Ferari opet musav i neodređen, Lotus se samo uzda i prepričava neke lovačke priče ( ) a Fetel sa Red Bullom polako povećava prednost. Mrzim kad se rezultati ostvaruju van borilišta!

                Sad kad razmislim, Kimi je počeo i sam da daje znake prelaska u Red Bull. Ta frizura... znam da je glupo na to obraćati pažnju, ali ko može da garantuje da se on ne sprda sa Lotusom tako? ,,Eto, porašće mi kosa a podium nećemo ni videti". Ni u najmlađim danima karijere nije toliko eksperimentisao sa rock-style frizurama. Drugo, on može lakovernom Boullieru da kaže šta hoće i da ih teši da su mu oni favorit kako i inače ovako jadni ne bi još više posustali. Verovatno se i on sad već uzda u neko čudo. Treće, otvoreno je rekao da mu je Red Bull ta druga opcija, i prestao je da troluje sa konstatacijama kao da mu je druga opcija da uopšte i ne vozi, a čak je i spomenuo da trenutno ima : 2-3 opcije, plus opciju da ne vozi uopšte. Dakle, Lotus, Red Bull i možda još jedan tim ako to sve propadne.
                Last edited by MarkedOne8; 30-06-13, 00:03.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Mislim da bi ono sa menjanjem lepka upalilo sasvim pristojno, ali totalno sam izgubio konce sta se i kad desava...

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Mislim da bi ono sa menjanjem lepka upalilo sasvim pristojno, ali totalno sam izgubio konce sta se i kad desava...
                    Po tvojoj i mojoj logici bi, ali oni su u stvari svo vreme zapeli da ih podebljaju i da budu Mercedesovke. Nisu mi jasni ljudi koji varaju u sportu. Time nakaziš stvar kojom se baviš i najviše voliš. Možda sam ja ipak staromodno old-school zalutalo dete (momak).
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      U sustini, cini mi se da jesi... Izgleda mi sve vise da se tome i takvom stavu ostavlja sve manje prostora...

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Odgovorio ti je Aleksa, ali da ponovim... Jedini i poslednji put, kulturno i civilizovano... To je bila uvreda za sport u kom je momak izgubio zivot u trci pre manje od 2 godine, a godinu dana pre toga jos jedan, nema potrebe ici dalje. Malkice postovanja prema tim cinjenicama i ljudima koji, za razliku od F1 vozaca danas, stvarno rizikuju zivot. I hvala Bogu da je makar F1 dovedena na nivo vrhunske bezbednosti i evo, skoro 20 godina nema tragedija...

                        To samo ako potpuno smetnemo sa uma ociglednu stvar da je TRKA uvek bitnija od KVALIFIKACIJA, jer kvalifikacije ne nose poene niti odredjuju pobednika...
                        bravo vanja

                        Comment


                        • #42
                          Sta se desava , ko je varao ?

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Alen P View Post
                            Sta se desava , ko je varao ?
                            Mercedes - testgate. Na to sam mislio.

                            Rekao sam vam da je rasprava o MotoGP i jučerašnjim failom u prenosu završena. O tome možete preko privatnih poruka.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              http://us10.chatzy.com/23633478726143
                              If the police cant stop you you must be on the dust

                              Comment


                              • #45
                                Ovi iz Pirelija nisu normalni...

                                Comment

                                Working...
                                X