Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goffin ne igra za Belgiju, ali verujem da ce Bemelmans i Darcis lagano da rese ovaj mec:
    Bemelmans v Laaksonen
    Darcis v Lammer
    Bemelmans/Desein v Bossel/Lammer
    Belemans v Lammer
    Darcis v Laaksonen
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • kad vec kopipejstujes sa drugog foruma stavi i ostale parove, tj bar nesto korisno..

      Comment


      • Originally posted by cssr View Post
        kad vec kopipejstujes sa drugog foruma stavi i ostale parove, tj bar nesto korisno..

        Kad si vec tako pametan, uradi to sam
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • hocu, pod uslovom da maknes zadnjih 5-6 postova koji predstavljaju skolski primjer trolovanja.. ili prebacis u spam ili buzz
          da to bar lici na nesto

          edit, nema problema uzivajte ako je malo jedna 92ka, jbg
          Last edited by cssr; 05-03-15, 16:16.

          Comment


          • Od svih ti si nju nasao da napadas za trolovanje. Ne znam koji te kompleksi/nervoze/ problemi drmaju ali od jednog vrhunskog postera postao si jednolican i tezak. Steta
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by cssr View Post
              hocu, pod uslovom da maknes zadnjih 5-6 postova koji predstavljaju skolski primjer trolovanja.. ili prebacis u spam ili buzz
              da to bar lici na nesto
              Ne znam o kakvom trolovanju ti pricas, napisala sam 4 posta u razmaku od 3.5h i svi su strogo vezani za temu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mozda je i bolje sto Gofan ne igra, resice to i ova dvojica ali uz blagu dozu opreznosti
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Jel ovo Krstin coricsrbijadC.jpg
                  Last edited by Mario Ancic; 05-03-15, 16:42.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    eto gde je otisao deo karata
                    a jos kad bi makar znale sta idu da gledaju

                    Kup Novaka Đokovića ?A,mnogi koji žele da odu i znaju šta je na programu neće imati tu mogućnost...
                    Po žrebu vidim da čak i naš dubl ima odlične šanse.Samo da Viktor ne zabrlja sa Ćorićem.
                    P.S. Mario jeste,to je Peđa Krstin
                    Last edited by Marija81; 05-03-15, 17:12.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Koliko god mi ove slike bile kul kada vidim Bocu na njima, zgade mi se ... jbg jace je od mene ....
                      Bocu treba ignorirat ali neko ko mnogo nedostaje je Janko

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kup Novaka Đokovića ?A,mnogi koji žele da odu i znaju šta je na programu neće imati tu mogućnost...
                        Po žrebu vidim da čak i naš dubl ima odlične šanse.Samo da Viktor ne zabrlja sa Ćorićem.
                        P.S. Mario jeste,to je Peđa Krstin
                        Pa di ćeš odma da bude 3-0,bolje da se igra i u 3 danu ionako nemamo ni teorije uzet 3 boda,Delić na hardu nebi dobio Troickog taman da igraju još 10 puta,a volio bi vidit meč Noleta i Borne

                        Comment


                        • Originally posted by Mario Ancic View Post
                          Jel ovo Krstin [ATTACH=CONFIG]13607[/ATTACH]
                          Zamisljam samo fudbalere...

                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          eto gde je otisao deo karata
                          a jos kad bi makar znale sta idu da gledaju


                          Ajde da nekako i progutamo doticne ali po ovome se zakljucuje da ce oni samo u nedelje, 8. marta, doci? Sta je sa ostala 2 dana, posto su kompleti u pitanju?
                          Last edited by thrillseeker; 05-03-15, 17:30.
                          "But Pascal what are you saying?"

                          Comment


                          • Originally posted by Mario Ancic View Post
                            Pa di ćeš odma da bude 3-0,bolje da se igra i u 3 danu ionako nemamo ni teorije uzet 3 boda,Delić na hardu nebi dobio Troickog taman da igraju još 10 puta,a volio bi vidit meč Noleta i Borne
                            Pa igraće Nole i Borna,onako revijalno ,u nedelju...Ili da vas pustimo u dublu? Šalim se...I ja bih mnogo volela da gledam njih dvojicu,samo mislim da bi u tom meču Bornu"pojela" trema...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa igraće Nole i Borna,onako revijalno ,u nedelju...Ili da vas pustimo u dublu? Šalim se...I ja bih mnogo volela da gledam njih dvojicu,samo mislim da bi u tom meču Bornu"pojela" trema...
                              Pa nzm baš očete trebat puštat,dobri su ovi naši momci,Draganja ima već 2 ATP titule ove godine,a Škugor je lošiji,ali opet i on je dubl igrač imao 4,5 chalenger finale prošle godine,po meni 50-50 meč,zato mi je žao što se nijedan od trojca se nije htio odazvat,a svi će igrati IW i dubl i singl,i biti će im čast nastupati na OI,al kad treba zaista pomoći onda su svi umorni i ozljeđeni ,imali bi barem neke pristojne šanse,ovako je to u domeni teorije s Delićem ko drugim reketom

                              a u vezi treme,ne vjerujem ,ne liči mi Borna na tremaroša,npr. mladi Čilić bi izgorio totalno da je u tim godinama igrao s top igračima ,to se odma vidi na njima

                              Comment


                              • Žao mi je što nisu došli Čilić i Tipsarević,ali... Videćemo za dublove,tu nikada nisam umela da procenim,mada mislim da za nas neće igrati Viktor,već Peđa Krstin.Svašta Obradović ume da preokrene.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X