Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pregovaralo se sa dosta igraca, ali sta ces kad svi prvo sto kazu moram pricekati ino angazman.

    Lijepa vijest je da Ognjen Todorovic nema problema sa srcem i da ce biti u konkurenciji u uzvratu.

    Comment


    • #92
      Komazec na snimcima izgleda kao odlican igrac,pregledao sam sve i starije i novije i ako je momak zaista u ovakvoj formi treba ga pod hitno dovesti.
      Ima sut,prodoran igrac,ulazi u duele 1 na 1,igra atraktivno,nije sebican,precizan,dobro izvodi prekide i snalazljiv u teskim sitacijama.Nije dao puno golova sto nista ne znaci igrao je za dobre klubove gdje je tesko zabiljeziti vecu minutazu stoga mislim da je odlican za nas.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • #93
        Prema ovom govnu od portala http://scsport.ba/vijest/57394.html on je bas daleko od nas. Sve manje imena ostaje u opticaju

        Comment


        • #94
          Originally posted by danijelkr View Post
          Prema ovom govnu od portala http://scsport.ba/vijest/57394.html on je bas daleko od nas. Sve manje imena ostaje u opticaju
          I sve manje vremena.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • #95
            Veceras u Hrasnici od 17:00 dodatna provjera prvotimaca Sarajeva sa ekipom Famosa...
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • #96
              Napadac kvalitetan ce doci e sad svi ganjaju ino angazmane pa ako nekom propadne uzmemo ga.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • #97
                Sarajevo - FAMOS 3:2

                Fudbaleri Sarajeva pobijedili su FAMOS u Hrasnici u prijateljskom susretu rezultatom 3:2. Strijelci za našu ekipu bili su Karić, Plakalo i Kovačević.

                FK Sarajevo: Abdihodžić, Kovačević, Čulov, Hrelja, Šunjevarić, Radovac (45.' Varatanović), Handžić, Todorović, Osmanagić, Karić, Aganspahić (45.' Plakalo).

                Comment


                • #98
                  Dobar Kovacevic odmah se upisao u gol u prvoj tekmi za Sarajevo, dobar je mali
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • #99
                    Cekam @soe da napise kako smo igrali, meni bilo mrsko ici u Hrasnicu. Na drugom forumu sam procitao da su dobro odigrali Culov, Kovacevic i Plakalo (napadac).

                    Comment


                    • Evo me sa tekme ,slozio bih se sa ovim gore mali Culov me najvise impresioniro pogotovo u drugom poluvremenu kad je igro desnog beka,Kovacevic takodjer bice pojacanje ako je suditi po ovoj utakmici.Najvece razocarenje je Faris Handzic ne znam stvarno sta se desava sa momkom prelos je bio mada ga je Husref bacio na neprirodnu poziciju.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Davno sam ja izgubio nadu sto se tice Farisa, momak nevjerovatnog talenta i debilnog ponasanja.

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Davno sam ja izgubio nadu sto se tice Farisa, momak nevjerovatnog talenta i debilnog ponasanja.
                          Nece on jos dugo u Sarajevu biti.
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Treca garnitura dresova FK Sarajevo



                            Fin dres pogotovo detalji, jos da grb stave....

                            Comment


                            • Samo kada bi se ljiljani bolje vidjeli bilo bi super, a nisu losi dresovi.
                              Procitao sam negdje info da nece Face prenositi tekme imali ko drugi?
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Na tv san marino ce sigurno biti prenos, znaci bit ce streamova. Meni nece trebati prenos jer cu ako Bog da biti prisutan na stadionu Olimpico u San Marinu

                                Comment

                                Working...
                                X