Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok tebra, ali jao ekipi kojoj je Bilbija pojacanje.
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Ponovo losa igra FK Sarajevo. Husref krenuo sa sljedecima sastavom Abdihodzic, Puzigaca, Dupovac, Kovacevic, Tatomirovic - Osmanagic, Cimirot - Tadejevic, Radovac, Huseinbasic - Komazec. Znaci nekoliko promjena u odnosu na ono sto smo navikli gledati, sto zbog povreda, sto zbog zelje Husrefa da neke igrace odmori i pruzi priliku igracima sa manjom minutazom.

      U prvom poluvremenu primamo gol iz penala koji je bas sumnjiv prvo lopta je gotovo otisla u korner, tada Abdihodzic pruza ruke sto iskoristava jedan igrac Viteza i baca se, sto je sudiji bilo dovoljno da dosudi penal (u videu se moze vidjeti najbolje, po meni penala nije bilo). Nama ponisten gol Komazeca, koji je najvjerovatnije bio u nedozvoljenoj poziciji, a najbolju priliku imali preko Huseinbasica koji je pogodio precku.

      U drugom Husref vadi najlosijeg na terenu Osmanagica (igrao zadnje veznog, katastrofa) i uvodi Bisanovica, a umjesto Puzigace ulazi Todorovic, pa se Tadejevic vratio na lijevog beka. Nako deset minuta umjesto danas loseg Radovca ulazi Karic. Ulaskom Karica nasa igra je bila dosta bolja, kao i protiv Travnika par odlicni proigravanja, izborenih prekrsaja u zoni suta. Sto je najbitnije ponovo asistencija za Todorovica. Husenbasic ponovo pogodio precku.

      Najbolji Todorovic i Karic, a sa ovakvom igrom i pristupom mi smo daleko od kandidata za titulu. Koliko sam vidio Vitez igrao sa par mladi igraca i za vikend nas ocekuje bas teska utakmica sa istim protivnikom u Zenici.

      Faris Handzic nasao napokon druga na poluvremenu u cirkuzanju sa loptom. On i Jevtic cuda cine sa loptom, samo da snage nabiju pa da mogu igrati ozbiljan fudbal, a do tad ce imati svoju tacku na poluvremenu.

      Comment


      • Sretan 67. rodjendan voljenom klubu.

        http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/67-godina-ljubavi/1267

        Vule Trivunovic

        Meni Sarajevo znači zaista mnogo, to je stvarno tako i neće se nikada pomijeniti. Odlučio sam da svoju karijeru završim u Sarajevu. Poštujem ovaj klub, cijenjim njegovu tradiciju i stvarno sam sretan što sam danas član tog kluba i što ću, kada završim svoju karijeru sa ponosom reći svome djetetu da sam bio kapiten Fudbalskog kluba Sarajevo.
        Muhamed Dzakmic

        Debitovao sam u dresu svog voljenog kluba prije devet godina. I, sada, skoro 200 utakmica poslije, osjećam se mnogo sretnim i ponosnim što imam priliku nositi dres našeg Sarajeva. Nažalost, u posljednjih par sedmica zbog povrede nisam bio u mogućnosti da igram, ali utakmice mojih saigrača doživljavam, kao da sam sa njima na terenu. Sretan rođendan želim našem Sarajevu!

        Comment


        • Sretan rodjendan klubu.


          Ovaj marketinski potez u vezi clanski i cijene karata ce biti potpuni fijasko ali eto bar su nesto pokusali.

          Comment


          • Ko je mislio doci na derbi on ce doci bez obzira na ovu cijenu,jedino bih volio da su za jug skuplje karte.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • SRETAN 67 RODJENDAN VOLJENOM KLUBU !
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Prijedstojece utakmice protiv Viteza i Komsija mislim da ce biti jako bitne za nastavak sezone.
                Bodovi protiv Viteza mislim da nam nebi trebali biti veci problem jer smo vec pokazali da tamo 3 boda mozemo uzeti, a protiv komsija 3 boda su na vrhu liste i moramo ih osvojiti osim sto su nam neophodni na tabeli trebaju nam da malo utisamo kone ove sezone i udaljimo ih od vrha.

                Dejo ce biti spreman za Vitez i potreban nam je na golu, a Trivunovica treba ostaviti neka odmara i ovu sedmicu ili ga malo sa klupe ubaciti da se odmori za derbi.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • Srecan rodjendan Sarajlije

                  Elem , kada se igra derbi sa Zeljom?

                  ps ,voleo bih kad bi neko uploadovao celu tekmu .. msm kad god da je na redu ta utakmica
                  Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                  Comment


                  • Igra se u srijedu, bude cesto uploadovan na youtube, tako da mislim da ce tu biti

                    Comment


                    • Cool , ako vas ne bude mrzelo postujte ga ovde .. im a sucker for exYu fudbal sta cu ..
                      Jos uvek se nadam da cemo jednog dana opet imati zajednicku ligu , da konacno stadioni budu puni.
                      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                      Comment


                      • Nakon utakmice u kupu protiv Viteza i nerijesenog rezultata, danas na Piroti protiv istog protivnika pobjeda rezultatom 0:2. Bas smo bili bolja ekipa, stvorili puno prilika i rezultat je mogao na kraju i veci da bude. Samo da na derbiju na desnoj strani ne pocne Husenbasic, ostalo sve kao danas.

                        Sad brojati sate to derbija

                        Comment


                        • Todor u strasnoj formi nadam se da ce i na derbiju igrati dobro.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Todorovic odlican u ove 3 zadnje utamkice nadam se da ce na derbiju dati gol zasluzio je.
                            Pored njega Dejo odlicno brani ove sezone naravno uz nas odlican zadnji red,drago mi je da je i tatomirovic dao gol nadam se da ce ga to aktivirati da igra jos bolje,Radovac ce sigurno poceti utakmicu protiv komsija sto me takodzer raduje e jedina dilema mi je hocemo li igrati sa dva ili jenim napadacem.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Nisam bas siguran da ce Radovac poceti, on je u proslom derbiju na Grbavici pokazao da je spreman igrati na visokom nivo takve utakmice, ali ga je Husref poceo forsirati na poziciji iza napadaca i protiv Viteza u kupu je bio pravo slab. Sad hoce li ga vracati na poziciju zadnjeg veznog, cemu se nadam, vidjecemo. Od Husrefa ocekujem da ove igrace izvede na teren: Bandovic - Tadejevic, Dupovac, Trivunovic, Tatomirovic - Cimirot, Bisanovic (Radovac) - Travancic, Karic, Todorovic - Komazec. Samo da Husref ne postavi utakmicu u kojoj ce biti cilj ne primiti gol, a za postizanje gola sta bude, to znaci bez Radovca.

                              Comment


                              • http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/pon...rdo-dresu/1271

                                VETERANI: FK Sarajevo - Bursaspor (Tur), utorak, 29.10.2013., početak: 14.00h.

                                Za selekciju naših veterana nastupaju sljedeći igrači:

                                Almir Turković, Mirza Varešanović, Memnun Suljagić, Admir Hasančić, Senad Repuh, Mirsad Dedić, Almir Hurtić, Džemo Smiječanin, Samer Naser, Nedžad Fazlagić, Alen Avdić, Agim Nikolić, Faruk Ihtijarević, Emir Obuća, Dženan Uščuplić, Mirza Selimović i Elvir Baljić. Kapiten ekipe je Džemo Smiječanin, dok je selektor naših veterana Nedim Runda.
                                Ovi igrači bi komotno mogli da igraju s trenutnim rosterom.

                                Comment

                                Working...
                                X