Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno, to sam i naglasio treba sacekati i vidjeti hoce li se ovo posloziti ako sve bude islo po planu,mogli bi da bude uspjeha.

    Comment


    • Komazec ponovo strijelac, kako se samo momak krece. Nazalost povrijedio se i ne znam koliko je ozbiljno. Poslije njegovo izlaska u napadu nismo se mogli sastaviti, Husref uveo hendikepiranog Huseinbasica kojeg ni postignuti gol ne moze oprati. Dino Bisanovic ponovo dobar. Kako sad stvari stoje Dzakmic i kad se oporavi nema mjesta u ekipi jer su i Dino i Radovac i Cimirot bolji igraci. Debitovao i Kovacevic na poziciji zadnjeg veznog.

      Definitvno FK Sarajevo treba se zastiti od sudije Jakupovica koji nas je danas osakatio kartonima, a pusta je nenormalno grubu igru Olimpica.

      Lijepo je danas bilo vidjeti krcatu Otoku.

      Comment


      • Huseinbasica treba nogom nabit veze on nema.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Fino ovo prodze.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Golovi sa utakmice

            Comment


            • Nakon izlaska Komazeca ocekivano prosjecna igra jer bez napadaca smo ko muha bez glave.Ali i nakon toga smo opet nekako rutinski drzali rezultat posto je odbrana bas na nivou i stvarali smo ko neke sanse u drugom poluvremenu.Sve u svemu kada svi dodju bice ovo jos bolje.


              Sta ovo neki pricaju da Bilbija nece moci igrati pola godine?

              Comment


              • Za Bilbiju ce se znati u sljedeci nekoliko dana, nadam se da ce biti sve kako treba. Problem u njegovom slucaju je sto je raskinuo poslije 2.8. , ali kazu da postoji caka da on zaigra u ovoj polusezoni.


                Ovdje se moze vidjeti djelic atmosfere na Otoci
                http://source.ba/clanak/397643015826...87a/?ref=tiker

                Comment


                • Igrat ce Bilbija sigurno pa sto bi ga inace dovodili nece "presjediti" pola sezone.

                  Sto se tice Huseinbasica svaka mu cast za gol ali nije imao neku igru i moje licno misljene je da on ne pripada u ekipi kao sto je Sarajevo.

                  Mislim da bi njega i Hrelju trebali poslati na posudbu na polusezoni.
                  Last edited by _cortex_; 01-09-13, 17:50.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Sportski zivot

                    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...74016132_n.jpg

                    Prisjele vam....

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Ovo je sramota stvarno da se ovako ponasaju.Haj Huseinbasic levat on je na izlaznim vratime na kraju sezone al Travancic mislio sam da se smirio nadao se da je dosao kao pojacanje pravo a on ovako nadam se da mi imamo odgovarajuce sankcije u klubu po pitanju ne sportskog zivota.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Nista jos nije rijeseno za Bilbiju. Sumnjam da bi ga dovodili iako su znali da nece moci igrati.

                        Comment


                        • Pa tesko da i moze biti rijeseno,Bilbija najvjerovatnije nece moci nastupati u ovoj polusezoni.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Irfan Vusljanin novi je igrac Sarajeva i prema klix-u posljedni igrac koji ce popuniti kadar FK Sarajevo.

                            http://www.klix.ba/sport/nogomet/nov...jevo/130902023

                            Comment


                            • Steta sto nismo doveli i jednog desnog beka ali sta je tu je mislim da imamo dobro popunjen roster.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Kako Husref Musemic poslije svake utakmice zna sta je odlucilo utakmicu. Ovaj put kaze da je to voljni moment, nije voljni moment nego njegov odabir prvih 11 i forsiranje Karinha i Todorovica koji ne mogu probiti nijednog igraca. Igra je danas bila katastrofa i gore od toga.

                                Nije ni pocela utakmica Tatomirovic se povrijedio i onda Cimirot koji je trebao krenuti na zadnjem veznom prebacen je na desnog beka, a Radovac je usao na njegovo mjesto. Svi osim Komazeca danas su bili blago receno ocajni, momak se morao vracati i organizovati.

                                Od sljedece utakmice ako ikako moze da Dupovac pocne sa klupe, jer ono sto on pokazuje u zadnje vrijeme je bas lose. Ne znam kako on moze napraviti video klip kad svaki duel gubi.

                                1, 2, 3, 4, 5 ..... bodova prosuti na Kosevu.

                                Comment

                                Working...
                                X