Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nadam da cemo za Suljica dobiti bar 200.000 jer kao sto je rekao Sejmon: ''Da ga ::::: prodaje nebi ga dao ispod 400.000'' tako da se nadam da cemo dobiti pristojnu svoticu.

    Asmiru sretno, Bilbija i Komazec ja mislim da sto se tice napada to smo zakljucili.

    Drugi slobodan volio bih da bude dobar veznjak jer sada cemo igrati sigurno sa dvojcom napadaca tako da nam krilni igrac netreba.

    Arezina centralni vezni tu imamo igrace Dinu,Cimirota i Dzakmica tako da se nadam da cemo dobiti jednog na sredini sa desne strane u kombinacij:

    Todorovic----Dzakmic/Dino---Cimirot------?
    Last edited by _cortex_; 28-08-13, 16:50.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Nemoj kvarit temu spominjanjem Amara.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Filip Arezina moze igrati i ofanzivnog veznog, pravi majstor. To je moja neka zelja, jer znam da Duljevic nece ostat u nasoj ligi, pa samim tim on otpada. Suljica je onaj tamo otpisao kao nedovoljno dobrog za Zeljeznicar prije nego sto je dosao kod nas, tako da ta prica da bi ga on prodao za te pare ne ide.

        Comment


        • Drugo pojacanje iz Hrvatske imali kakvih nagadzanja ko bi mogao biti ??????????
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Jevtic i Bilbija su nova pojacanja.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Odlican prelazni rok ove sezone dobili odlicne igrace sa kojim mozemo daleko dogurati.

              Ove sezone dobili smo 5 U-21 Reprezentativca Cimirota,Kovacevica,Travancica,Jevtica i Bilbiju.

              Upravi svaka cast sto se tice pojacanja vise se ne ide nasljepo i ne dovodimo anonimuse i dozvali su se pameti sto se tice popisivanja ugovora na kratko vrijeme tacnije 1 godinu.
              Last edited by _cortex_; 29-08-13, 16:27.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Odlican dan za FK Sarajevo, doveli smo potencijalnog U21 reprezentativca Jevtica koji da je odmah dosao, a ne cekao do zadnjeg casa, bio bi sad u prvoj postavi reprezentacije jer je miljenik Jagodica koji ga je u prvim utakmicama ove U21 repke uvijek stavljao u prvih 11. Napokon da i Bilbija dodje, ovo je bas pojacanje

                Spoiler


                Hajde nek jos dodje taj iz Hrvatske pa da bude sve kompletirano.

                Comment


                • U Banjaluku slobodno da ne dolazi kad budete gostovali, neka izmisli neku povredu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sada na Otoku po 3 boda pa Mladost da napunimo kosevo bar 10 hiljada da dode.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • Originally posted by _cortex_ View Post
                      Sada na Otoku po 3 boda pa Mladost da napunimo kosevo bar 10 hiljada da dode.
                      Odvadi malo ako dodju 4 milje bicu presretan a nece nam biti lako ni na Otoci.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Neki crnac se spominje znali se nesto vise ovdje ja sam cuo da je krilo i da uveliko pregovara sa nama??
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Ne vjeruj bas svemu sto procitas na sportsport forumu tu ti ne pise niko od ozbiljnijih navijaca Sarajeva.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Au ovo ispade na kraju perfektno po Sarajevo.Ovako na prvu imamo strasnu strasnu ekipu,bukvalno mozda samo mogu skripati bekovi ovo sve ostalo maksimalno pokriveno.Nadam se da ce Husref uspijeti ovo malo da uveze i da silu napravi od ove ekipe.


                            Gracic me pozivitno iznenadio sa cijenom karata.


                            U inat banjaluckim nacionalistima Lesinarima,Nemanja rules.
                            Last edited by DinoFC; 30-08-13, 19:28.

                            Comment


                            • Imamo ove sezone najbolju,najkvalitetniju,2-najmladzu i najskuplju ekipu u BHT Premijer Ligi.

                              Dobili smo dosta pojacanja svi su provjereni i znamo kako koji igra, jedini promasaj ove sezone Radulovic ali eto nije vise ni on clan ekipa stoga Husref ima ekipu za pozeljeti mladez i iskustvo,ima sirinu na klupi i moze dosta kombinovati.

                              Ja ove sezone realno ocekujem borbu za titulu gdje vidim Zeljeznicar,Olimpik i Siroki naravno pored nas ocekujem titulu i nadam se da cemo je osvojiti a mozemo jer smo sada kako je liga malo odmakla pored ovih gore nabrojanih mislim i glavni za titulu.
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Preuranjeno je donositi da smo najbolji i najkvalitetniji, ta prica je svake godine. Bolje da se krene od utakmice do utakmice, pa da vidimo jesmo li najbolji i najkvalitetniji. Poznavajuci nasu ligu nece ici kako svi misle da ce ici. Nama jos neki igraci koje smo doveli nemaju pravo nastupa zbog papirologije, ne znam ni kakva je situacija sa Bilbijom i Jevticom jesu oni donijeli ciste papire iz Srbije i Njemacke.

                                Iako momka nisam simpatisao, volio bi da se Suljic oprosti pobjedom i golom. Sutra ne bi trebao imati problema sa Merajicem, pa nek ga izbezumi.

                                Comment

                                Working...
                                X