Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko ce Kovacevic odmah u prvi tim,ustvari nema sanse da izbaci Dupovca.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Marinko Mackic

      http://scsport.ba/vijest/58543.html

      Kakav je ovo bio lijevi bek, da nam je danas jedan takav.

      Comment


      • Igraci i strucni stab FK Sarajevo kaznjeni zbog ispadanja iz Evropske lige

        Upravni odbor (UO) FK Sarajevo kaznio je igrače i stručni štab zbog ispadanja iz kvalifikacija za Evropsku ligu, čime je klub oštećen za minimalno milion KM prihoda, saopćeno je iz Bordo kluba.

        UO Sarajeva je redovnu sjednicu održao u ponedjeljak, a jedan od zaključaka je da odgovornost i sankcije trebaju snositi prije svih igrači i stručni štab. Osim finansijskih gubitaka, UO smatra kako je šteta nanesena i ostalim aktivnostima u klubu, a koje se tiču vraćanja povjerenja navijača i simpatizera FK Sarajevo.

        "S obzirom na to da je ustanovljeno da sportski rezultati kluba već duže vrijeme ne prate velike pomake u administrativnom segmentu kluba, donesena je odluka da se u narednom periodu imenuje sportski direktor, te je zaključeno da će za tu poziciju biti raspisan konkurs sa opštim uslovima definisanim Pravilnikom o sistematizaciji radnih mjesta FK Sarajevo, kao i specifičnim uslovima koji će se definisati u samom konkursu", saopćeno je iz FK Sarajevo.

        Na sjednici UO je imenovana i konkursna komisija kojom će predsjedavati Nedžad Čagalj, potpredsjednik FK Sarajevo, a bit će sastavljena od članova UO Elvira Kantardžića i Mersada Mahića te generalnog direktora Dine Selimovića.

        Na sjednici su razmatrane i usvojene ostavke dvaju članova UO Almira Čehića i Edina Korjenića.
        http://www.klix.ba/sport/nogomet/igr...lige/130730025

        Comment


        • Nesto novo oko sponzora i pojacanja imali ????
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Onaj Dino Bisanovic iz Koln II bi mogao ostat kod nas, a sto se pominjani igraca tice sve se smirilo i nema informacija o mogucim dolascima. Travancic bi u petak trebao postat nas igrac, prema likovima koji su bliski upravi. Jos cemo sacekati na sponzora neki spominju GAZPROM, KONZUM i neku malezijsku firmu.

            Comment


            • GAZPROM se pominje ima godina i to bi bilo pravo jako a sumnjam da je KONZUM jer sam naucuo da se radi o velikim ciframa a sumnjam da bi oni dali velike pare.

              Travancic sutra vjerovatno treba da potpise.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • A ima li iko da kazni ljude zaduzene za transfer politiku ? I oni snose ogromnu odgovornost za lose rezultate.
                https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                Comment


                • Originally posted by Pappy View Post
                  A ima li iko da kazni ljude zaduzene za transfer politiku ? I oni snose ogromnu odgovornost za lose rezultate.
                  Irfan Redzepagic je bio zaduzen za to i napustio je klub.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Vidi para na dresu



                    Anid pola godine posudbe i od januara 2014. nas igrac do jula 2015.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Irfan Redzepagic je bio zaduzen za to i napustio je klub.
                      Znam da je Irfan bio i da je otisao, medjutim ja ne mislim tacnije siguran sam da u jednom klubu velicine Sarajeva jedan covjek ne moze da upravlja svim transferima koji dolaze u i koji izlaze i Sarajeva.

                      Sto se tice sponzora, cini mi se da sam negdje procitao da je rijec o duplo vecem iznosu nego sto je bio najveci sponzorski ugovor u BiH, to znaci da bi cifra trebala da bude negde oko 600-700 hiljada, ali sto mi je jos zanimljivije sponzor je kao onaj Cardiffu dakle ucvrscuje se saradnja ta dva kluba.
                      https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                      Comment


                      • Nas najveci spoznor ikad je bila FDS koja nam je davala 300 k godisnje i sa tim parama se solidno zivjelo.U zadnjih par godina uopste nismo imali generalnog spoznora a kolko sam cuo ovaj ce biti nesto veci od FDS.

                        Travancic potpisao i evo kako ce dres sada izgledati:
                        156316_629443677074321_1769650218_n.jpg
                        Last edited by soe; 31-07-13, 13:19.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Da se nije desio Kukesi ovo bi bajka bila,ali i ovako je veliki korak naprijed.

                          Comment


                          • Ovim potpisom (sponzora) po meni je namjera Tana da kupi Sarajevo jasna, sad treba proci dokument u kojem je Sarajevo preciziralo kakvu saradnju zeli sa Cardiffom i da se politika ne umjesa u izgradnju akademije i trening centra.

                            Da se prosle sedmice nije desila onakva sramota danas bi pricali o utakmici sa Metalurgom, a ne o utakmici sa Slavijom koja se igra u nedjelju u 17 sati.

                            Travancic ce nositi broj 9.

                            Comment


                            • Vi ga verovatno dosta bolje znate, ali da kazem svoje misljenje,dok je bio ovde u Bg kod nas na probi, bio je odlican, pratio sam i treninge, stvarno je dobar utisak ostavljao i steta sto nije ostao u Zvezdi ali verujem da su tu bile neke druge igre u pitanju koje nisu vezane za sam teren....dobar posao za Sarajevo

                              Comment


                              • Originally posted by stefcerak View Post
                                Vi ga verovatno dosta bolje znate, ali da kazem svoje misljenje,dok je bio ovde u Bg kod nas na probi, bio je odlican, pratio sam i treninge, stvarno je dobar utisak ostavljao i steta sto nije ostao u Zvezdi ali verujem da su tu bile neke druge igre u pitanju koje nisu vezane za sam teren....dobar posao za Sarajevo
                                HVALA...to sam htio cuti kakav je tamo bio jer ga Robijasi crne da je je los.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X