Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam rekao da je Dzakmic zaboravio igrati fudbala,korijenite projmene moraju ici i nema druge

    Comment


    • Melunovic vise nije clan FK Sarajeva.

      Prvo ako se pokaze da je uzrok njegovog odlaska sinocna utakmica onda bi uz njega jos 4-5 igraca moglo uzeti papire jer nije fer da samo pojedinac strada pa bio to i Melunovic.

      A kao drugo ako slucaj nije ovo gore potpuno opravdano i ovo se moralo desiti kad tad momak je pokazao kakav je "kvalitet" ove 4 utakmice u europi tako da je zasluzio da dobije raskid ugovora lik nije igrac za tim kakav je FK Sarajevo isto tako medu te igrace svrstavam Radulovica i Dzakmica.

      A u nedelju nek nam je bog na pomoci.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • I ovo se bas pred pocetak sezone.

        Comment


        • Mene vise nece mazati oci potezima koje su navijaci odavno predlagali, a oni tek reaguju kada se desi sramota poput one sinoc. Tako sam zajedno sa drugom danas otisao u klub i isclanio se iz kluba. Drug mi je isclanio i sina kojem je clanska Sarajeva bila prvi dokument i do danas jedini. Doslo je do toga da vise na Kosevo necu otici dok se oko kluba bude motao sandzacki menadzer i njegovi igraci.

          Comment


          • Dao si pare i onda se izclanio ,to po meni nije nikakvo rijesenje i siguran sam da ces ici na jos utakmica ove sezone.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Dok ono govno u klubu vedri i oblaci mene nema na Kosevu.


              Pare sam je halalio, ali ne zelim da budem clan kluba kojim upravlja govnar.

              Comment


              • @danijelkr
                nisi nista pogrijesio to im treba i napraviti zadnjih pet godina se samo prica i zali i nista se neradi da bi se to sprijecilo treba napraviti nesto po pitanju pojedinaca u klubu koju ruse svetinju.Jednostavno trebamo svi napraviti hajmo to nazvat pobunu ili bojkot i zavrsiti sa tim ako mi navijaci ne reagujemo na trenutnu situaciju i ne otjeramo gamad oni ce ostati i raditi isto sto i sada.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • Jos jedan potez uprave koji oslikava njihovu nesposobnost
                  http://www.sportske.net/vest/domaci-...vo-138526.html

                  Od Sarajeva su napravili rehabilitacioni centar

                  Comment


                  • Pogubio mi se malo danas on i ovi novi vidjeli gdje su dosli i da nema zajebancije .Sad mi je bar malo lakse.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Melunovic,Haurdic,Sunjevaric bivsi odlazi i Irfan dolazi Faruk H.

                      Haurdic-za momka sam se i nadao da ce otici
                      Sunjevaric-to mi nije jasno??
                      Irfan-HVALA TI BOZE!!!!

                      P.S trenutno smo ostali bez veznjaka sa desne strane imamo Handzica al isto da ga nemamo znaci rupa u ekipi se pojavila.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Moj danijele ja ti kazem neizclanjuj se .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ovo nista ne znaci da ce biti bolje, proslost me je ucila da nikom ne vjerujem.

                          Jesu li pojedinci plakali danas na treningu?

                          Comment


                          • Ma nije niko suzu pustio al sutili su onako pickasto ,novi i mladji igraci su bili postedjeni.Ne znam hoce li biti bolje ili gore ali Irfana vise nece biti.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Moj danijele ja ti kazem neizclanjuj se .
                              http://i.imgur.com/G7ZiSO2.png ^^

                              Comment


                              • Izgleda da ce Vule biti novi kapiten, sto je u ovom trenutku mozda i najbolje rijesenje. On jedini vodja u ovoj ekipi.

                                Comment

                                Working...
                                X