Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jucer sam ovo o Anidu postavio, on trenutno trenira sa nama i jos nije nista potpisao.

    Comment


    • Sad sam nasao da je igrao u BSK-u, ali i klip nakon kojeg je se nasao na udaru Lesinara jer je izrazio zelju da igra za Sarajevo ili Zeljeznicara. Jos da gore bude Horde zla je bas nahvalio.

      http://www.source.ba/clanak/535167232507/

      Comment


      • Komazec na treningu

        Spoiler


        Jebo me svak ako smo mi normalni, ponovo neki spominju dolazak Maletica.

        Comment


        • Pa nije mu cudno sto ga spominju propalo mu je inostranstvo a znamo kakva je sad situacija u Borcu.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Igrac kvaliteta Maletica su dobrodosli u Sarajevo. Izgleda da su one nase uvrede i psovke na pojedince u Tirani urodile plodu. S bagrom ne mozes drugacije, svaku utakmicu par psovki da se ne opuste.

            Comment


            • Treba i Deji dilera promjenit .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Evo bas citam neke komentare sa fksinfo foruma na igru Metalurga protiv Tavriya i svi kazu da su ovi karinasi obicni i da su slabiji od Levskog. Meni je nada dovoljna da se bolje osjecam

                Comment


                • Takvi smo ti mi, jos da sutra dodje Maletic vec bi neki upisali duplu krunu i najmanje play-off LE, a jos nismo Siptare prosli.

                  Comment


                  • Kad bi Maleta dosao ja bi samo upisao play-off LE

                    Mada te koske o transferima su smijesne,iskreno


                    EDIT:Vec se kombinuju moguci sastavi

                    Dejo?
                    Tatko Vule Dupovac Puzigaca
                    Cimirot Radovac
                    Suljic Todorovic Maletic
                    Komazec
                    Last edited by DinoFC; 21-07-13, 21:12.

                    Comment


                    • Bez zajebancije Maletic bi bio najvece pojacanje do sada po meni jedan od najbljih igraca lige ako ne i najbolji.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • To stoji naravno ali previse sam zudio za Kajkutom i onda se to izjalovilo i on ostao u gigantu zvanom Celik da bi sada ocekivao takav transfer

                        Comment


                        • Kajkut nije potpisao za nas zato sto nije htio malo duzi ugovor a i u Celiku moze radit sta hoce i glavni je igrac.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Kada ce Puzigaca,Vule i Komazec imati pravo nastupa?

                            Comment


                            • Sto se tice prava nastupa u 3 pretkolo ako odemo pravo nastupa imaju svi igraci uklucujuci Puzigace,Vuleta,Komazeca, itd. jer se spisak pravi ponovo.

                              Sto se tice Maletica ja sam nacuo da je pred potpisom.
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Fin tekst o utakmici u cetvrtak

                                Pred Sarajevom je već sada na otvaranju sezone jedan od najvažnijih dvoboja. Pokažimo se!

                                Pise: Ismir Smajic fksinfo.com

                                Mnogo toga se dogodilo u četvrtak naveče na stadionu Qemal Stafa.

                                Istina nije Sarajevo ponudilo fascinatnu partiju, istina bili smo blizu, istina imali smo rezultat i prilike, istina nešto je nedostajalo. Istina na trenutke smo se i provlačili, živjeli od poteza inspirisanih u tom trenutku, od suparničkih grešaka, dijelom i sreće, na trenutke nas je i ona napustila. Istina nedostajalo je koncentracije, istina sami smo krivi.

                                Sad kad su se utisci slegli, ostala je prilika. Ostalo je samo ono što slijedi. Nema sumnje da će posao u revanšu biti lakši ostao je aktivan rezultat koji budi nadu u još jedno uzbudljivo europsko ljeto.

                                Pred Sarajevom je već sada na otvaranju sezone jedan od najvažnijih dvoboja.
                                U ovom trenutku Kukesi ne vrijedi ništa manje nego je to prošle godine vrijedio Levski, Orebro, Helsinborg. Ne vrijedi ništa manje u odnosu na Genk, Bešiktaš. I utakmica sa Kukesiem ima svoju težinu jednaku mečevima sa gore pobrojanim, vrijede prolaska u narednu rundu takmičenja.
                                Vrijedan je kontinuiteta nastupa u eurokupovima, vrijedan je hvatanja još jednog Europskog iskoraka, a onda ko zna...

                                Godinama smo istrajali, jedno je sigurno sad nećemo posustati. Nikad potrebniji nismo bili!
                                Samo po sebi to je dovoljan razlog, pa i ako baš hoćete svojevrsna poruka da se sve može, samo ako se hoće. Poruka koju ćemo poslati sa tribina u četvrtak naveče.
                                Vjerovatno više nego bilo kad u prošlosti potrebna je konsolidacija i jedinstvo. Neophodna! Neophodan je huk Sjevera, neophodan je pun Istok, Zapad. Ponesimo zajedno Sarajevo do pobjede.
                                Znam Albancima će biti najteže.

                                Nema dileme, nema pitanja. Nema nazad! Nema možda, nema ne znam. Nema ne mogu, nema drugi put. Nema kašnjenja. Postoji samo Sarajevo, četvrtak i Ti. Znam, svi to osjećate.

                                I nakon svega ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedino što mi treba.
                                Maletic istupio u medijima sto znaci klasicno dizanje sebi cijene, tako da po meni je on daleko od nas.

                                Comment

                                Working...
                                X