Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nama je smrt ovaj Melunovic bilo ko umjesto njega bio bi veliki + u napadu.Mislio sam da ce Karic donijeti neke promjene u napadu da ce igrati umjesto Meluna al izgleda nista od toga dok ne dode pravi napadac moramo gubit zivce gledajuci njega.Ja stvarno neznam kako cemo mi protiv Kuksija na Kosevu sa njim u napadu.
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Od priprema do sad Melunovic nista nije pokazao i svako koje gledao Sarajeva vidi da on ama bas nista ne donosi ekipi. Sad nastaje problem sto je on Husrefu jos uvijek prvi izbor, jer svejedno koje u napadu bit ce bolji od Melunovica jer gori ne postoji.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Maletic nece doci u Sarajevo.

        Formacijski se kod Husrefa nece nista mijenjati, ali ocekujem da vec u narednoj utakmici napravi par izmjena. Radulovic-Culov, Dzakmic-Radovac i Melunovic-Aganspahic/Plakalo, mada od ovih izmjena nema nista ovo su moje zelje, a realnost je da ce izaci isti sastav.

        Za Haurdica sam znao dok je prosla sezona trajala da njemu nije cilj ostat u Sarajevu, pa me je iznenadilo i sto je ostao. Sad se pominje njegov odlazak nakon Europe u kojoj osim gola protiv Libertasa igracki nije nista pokazao sto bi ga prodalo. Tako ko ce njega kupiti? Momak nije ni blijeda kopija onog Anesa kojeg sam nekad gledao i ako je imalo pametan ne bi trebao ici iz Sarajeva jer ovakav broj minuta nigdje nece dobiti.
        Ja gotivim Anesa,jer ima talenta, ima strasan osjecaj i igrac koji moze jednim potezom dosta uraditi.Daleko od toga da je on glavni problem ali kakvo se sivilo nadvilo nad klubom niko ne moze proci bez kritika

        Melunovic je jedan veliki teret za ekipu,mozda bi to bolje bilo kada bi igrao iza klasicnog spica

        Comment


        • Ako je ovim vjerovati Komazec potpisao

          http://sportsport.ba/bh_fudbal/nikol...arajevo/109590

          Comment


          • Eto Komazec je doso to bi bilo to sto se tice napadaca.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Kakav je on igrac?

              Da nije igrao za Maribor prosle godine,uklopio bi se u profil u ogromnu grupu polovnih igraca iz Srbije koje smo dovodili prethodni godina

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Melunovic je jedan veliki teret za ekipu,mozda bi to bolje bilo kada bi igrao iza klasicnog spica
                Melunovic se pod hitno treba prestat baviti ovim sportom ima i drugi sportova za njega.

                Comment


                • Pretpostavljam da je bolji od Meluna ovako na nevidjeno .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Nije Melun takav parmak,on jednostavno nije napadac i mora mu neku par samara opaliti i ja mislim da moze biti izuzetno dobar

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Nije Melun takav parmak,on jednostavno nije napadac i mora mu neku par samara opaliti i ja mislim da moze biti izuzetno dobar
                      Nemoj me zajebavati, stvarno mislis da od njega moze biti igraca. Pa on ne zna primiti loptu kako treba, a kamoli dodati


                      Vidim da Komazecu Dino Selimovic poslao faksom ugovor jer se nalazi u Srbiji, mozda bi ovo moglo znaciti da su njega cekali da prijave za Kuksi

                      Comment


                      • Pa dobro ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim ali ima par igraca koje bi sigurno prije otjerao a njemu pruzio sansu i to je sve.

                        Comment


                        • Valjda je to ta sirina o kojoj se pricalo prosle sezone, jos kad bi sad u cetvrtak prosli dalje (u sto ne sumnjam) i da se u prvenstvo udje sa dobrom atmosferom.

                          Comment


                          • I jos jednu stvar sam zaboravio,ja sam iskreno na prvu ovaj Metalurg pomijesao sa Metalistom i da izgledamo kao ekipa,mislim da uopste ne bi bili totalni autsajderi u 3.pretkolu ali...

                            Comment


                            • Deklasirao je prosle godine Niksic a Niksic prosao Borac mada opet pred punim Kosevom se mozda nesto i napravi ako vam se igra u drasticnoj meri popravi.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Popisao Komazec lik je Messi za Meluna momak igra atraktivno,brz i preciza ubio se za nas.

                                A za Meluna rijeci su suvisne.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X