Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Dejo je sve usro,da nije bilo ovih njegovih kikseva druga bi se pjesma pjevala za igru.Mislim da smo dosta bolja ekipa ali nas problem u uzvratu ce biti sto smo slabi kad se igra protiv bunkera.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Kad je krenula utakmica vidjelo se da smo kvalitetnija ekipa, ali sve pada kada Radulovic onako pogrijesi, jos Bandovic izletio bez dogovora sa Radulovicem. Nakon gola istog sam misljenja dosta smo kvalitetniji i nakon nekoliko minuta vodimo. Kukesi nam nista ne moze i zadnja sekunda prvog poluvremena gol u nasoj mrezi, ponovo losa reakcija Bandovica. Mada oni koji su gledali preko tv kazu da je bio prekrsaj nad njim, sto ga ponovo ne opravdava jer on u petercu treba pobit sve igrace. Treci gol koji smo promili ne bi komentarisao.

      Kada u utakmici golman primi onakva tri gola, igra koja i nije bila losa se zaboravi. Husref mi nikako nije jasan zasto debila Melunovica jos uvijek forsira, momak nista ne zna. Dilajla Radulovic ne zna gdje se nalazi, pogubljen i ponovo razocarao. Tako u uzvratu me ne bi cudilo da ponovo Tatomirovica vidimo na desnom beku, a Vule i Dupe kao stoperski par. Uprava mora dovesti napadaca za drugu utakmicu, jer ljudi nemaju vise zivaca da gledaju Melunovica. Suljic bio daleko najbolji koliko je problema pravio desnom beku.

      Comment


      • Dejo,Melunovic i Radulovic bruka za ovaj klub ali i pored svega se vidi razlika u kvaliteti ali i da prodjemo opet ova sramota ostaje ali eto zbog para bi bilo dobro

        Comment


        • Dejo bi mogao biti onaj koji ce izbiti 140.000 € iz ruku FK Sarajevo, ali ne mozemo ga svrstavati sa Melunovicem i Radulovicem. On bar kod mene ima kredita, jer je nasim pomagao u Sirokom kad je ubijen Vedran i pruzio je dobri partija u nasem dresu.

          Comment


          • Ali ja i dalje ne vjerujem da mi mozemo ispasti ,jedino ako sami sebi pocnemo golove davati.Ovo bi 10 puta gore od proslogodisnjeg ispadanja bilo kada bi se desilo

            Ne znam jesi vidio ko nam moze doci u 3.pretkolu.Za koga ti glasas nesto kao Sevilla ili

            Comment


            • Dila Gori / Aalborg, a to ce najvjerovatnije biti Dila Gori koju smo prije dvije godine u prijateljskoj pobjedili rezultatom 3:1 ako se ne varam. Ma nek bude sto dalje, jer ako bude blizu ponovo cu kontat kako da odem na utakmicu. Cijelo ljeto bi proveo u putu, a imam los skor od pet europskih gostovanja cetiri poraza i jedna pobjeda Sarajeva

              Comment


              • Mozda potez utakmice

                http://i.imgflip.com/2hxpr.gif

                Comment


                • Dobar je Todor momak i igrac. Znam kad je zabio prvi gol za Sarajevo nije znao kako da se raduje i samo pao na zemlju, ovdje postavlja nove standarde u radovanju.

                  Comment


                  • Ovakvu zabicu stvarno treba respektovati.

                    Ne znam danijele kako je to izgledalo sa tribina,ali preko TV-a je izgledalo kao komedija,nasa igra u pojednim trenucima.Vidi se da su Albanci prelosi ali mi ne mozemo nista

                    Comment


                    • Ako prodzemo Kukes igramo sa Metalurgom .

                      Od svih predstavnika mi smo najbolje prosli ekipa ranga Levski sa manje iskustva u Europi, kada bi kojim slucajem nasi proradili i nakon sto aBd izbacimo Kukes mogli bi se nadigravati.

                      Zrijeb mi se pravo svidza ekipa koja je od svih koje smo mogli dobiti ono na sredini malo visocije, znaci nismo dobili nekoga ko ce nas 100% nakantati a ni bolide gdje bi strahovao da se ponovi Albanija i San Marino stoga nije lose nemogu podcijeniti protivnika a moraju dusu dati da prodzemo kojim ludim slucajem.

                      P.S
                      Kako sada ide ovo sa rezultatom 3:2 sta nam treba da prodzemo tacnije koliko golova?
                      Last edited by _cortex_; 19-07-13, 18:17.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Evo pisu da bi neki napadac danas trebao doci na finalni dogovor u klub. Jos se spominje jedan ofanzivni vezni prema datom opisu to Anid Travancic.

                        @_cortex_ Odgovaraju nam pobjede 1:0 i 2:1.

                        Comment


                        • Ja sam nacuo da je Komazec jos uvjek jedan od potencijalnih pojacnja.
                          Travancic jutros trenirao sa ekipom na Kosevu za par dana bi trebao potpisati.

                          Znali se o kojem je hrvatskom igracu rijec?
                          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                          Comment


                          • Prije nekoliko dana se spominjao taj neki napadac iz Hrvatske. Komazec je izgleda taj koji dolazi na finalne pregovore.

                            Comment


                            • Da hoce Komazec potpisati imali bi odlicnog napadaca, Travancic na snimcima izgleda dobar tehnicar i prodoran igrac ima strasnu ljevicu ali je malo sebican, dobro izvodi kornere stoga sigurno nam nece stetiti ako dode.

                              Haurdic izgleda nezadovoljan i zeli napustit Sarajevo a meni je i potvrda to sto su poceli traziti veznjaka.
                              Strah me u ovom veznom redu imamo dosta mladih igraca i volio bih jednog iskusnijeg igraca u ekipi na toj pozicij tipa Maletic.

                              Ja bih volio nesto ovako kada bi ostvarili pomenute transfere Maletic,Kovacevic,Komazec,Travancic.
                              Formacija: 4-1-4-1
                              ------------------------------------Komazec---------------------------------

                              --Todorovic--------------Dzakmic-------------------Cimirot-----Haurdic/Maletic

                              ------------------------------------Kovacevic--------------------------------

                              ----Puzigaca/Tadejevic-------Dupovac-------Trivunovic--------Tatomirovic------

                              -------------------------------------Bandovic---------------------------------
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Maletic nece doci u Sarajevo.

                                Formacijski se kod Husrefa nece nista mijenjati, ali ocekujem da vec u narednoj utakmici napravi par izmjena. Radulovic-Culov, Dzakmic-Radovac i Melunovic-Aganspahic/Plakalo, mada od ovih izmjena nema nista ovo su moje zelje, a realnost je da ce izaci isti sastav.

                                Za Haurdica sam znao dok je prosla sezona trajala da njemu nije cilj ostat u Sarajevu, pa me je iznenadilo i sto je ostao. Sad se pominje njegov odlazak nakon Europe u kojoj osim gola protiv Libertasa igracki nije nista pokazao sto bi ga prodalo. Tako ko ce njega kupiti? Momak nije ni blijeda kopija onog Anesa kojeg sam nekad gledao i ako je imalo pametan ne bi trebao ici iz Sarajeva jer ovakav broj minuta nigdje nece dobiti.

                                Comment

                                Working...
                                X